زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خط قرمز حقوق کاربران کجاست؟

نظرسنجی: آیا پستی از شما توسط مدیری بدون توضیح پاک شده؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط هاتف.)
قبلا سر این مسئله بحث شده بوده اگر کاربری تاپیکی رو ایجاد می کنه، حق داره حذف اش کنه؟ جون باقی افراد اونجا پست هایی رو ثبت کردند.
نتیجه این شد که همه افراد بالغی هستیم و مراقب هستیم که سواستفاده از این آزادی عمل نشه و این اختیار از کاربران گرفته نشد، من با این مسئله مشکلی ندارم
در واقع همه خوشحالیم که مانشت انجمنی با آزادی های منحصر به فرده
اما
متاسفانه گاهی مدیران عملکردی غیر منطقی انجام میدهند، که ممکنه از ارزش های دلسوزی های اونها توی مانشت کم کنه! خواسته یا ناخواسته

من پستی داده بودم، که بدون هیچ توضیحی به من، پاک شده! نمونه اش قبلا هم رخ داده.

خواهش می کنم، صلاح دید خودتون رو اینطور تحمیل نکنید!

باید بدونید این جزو حقوق هر کاربره و هیچ مدیری حق نداره بدون دلیل قانع کننده و توضیحات مکفی برای کاربر مورد نظر، دست به این اقدام بزنه.
بهتره محتاطانه‌تر عمل کنیم.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۴
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , a i , nfe89
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ ب.ظ
RE: خط قرمز حقوق کاربران کجاست؟
من ۲ تا نظرسنجی متفاوت ایجاد کرده بودم اولی: درباره کدوم گرایش اصلی شماست ؟ دومی‌: کدوم کنکور‌ها ثبت نام کردید ؟ که هر کسی میدونه ایندو کاملا متفاوته . برداشتند نظرسنجی گرایش رو حذف کردند اون یکی نظر سنجی رو انداختند رو اون سوال .

بابا نکنید این کارها رو . شاید آدم یه هدفی از سوالش داشته .

ولی مدیران خوب و معتقدی داره اینجا . علی الخصوص آقا فرداد که چند تا پست خوندم فهمیدم جز خواص هستند .Big Grin
۱
۱
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  من ۲ تا نظرسنجی متفاوت ایجاد کرده بودم اولی: درباره کدوم گرایش اصلی شماست ؟ دومی‌: کدوم کنکور‌ها ثبت نام کردید ؟ که هر کسی میدونه ایندو کاملا متفاوته . برداشتند نظرسنجی گرایش رو حذف کردند اون یکی نظر سنجی رو انداختند رو اون سوال .

بابا نکنید این کارها رو . شاید آدم یه هدفی از سوالش داشته .

ولی مدیران خوب و معتقدی داره اینجا . علی الخصوص آقا فرداد که چند تا پست خوندم فهمیدم جز خواص هستند .Big Grin
عنوان ۲ تا نظر سنجی شما اینه‌: "رشته اصلی شما در کنکور ارشد ۹۱ کدام است ؟"و "در ارشد ۹۱ شما در کدام رشته‌ها ثبت نام کردید ؟" به نظرم نظر سنجی‌ها به نوعی بهم مرتبط و مشابه بودند به همین دلیل ادغام شدند.البته شما می تونید تاپیک خودتون رو عوض کنید و فکر کنم امکان جدا کردن مجدد تاپیک‌ها باشه اگر واقعا لازمه من جداشون کنم.

معمولا ادغام‌ها بدلیل این انجام می شه که تعداد تاپیک های مشابه زیاد نشه چون گاها می بینیم که در مورد یه موضوع چندین تاپیک ایجاد می شه که باعث شلوغی و پراکندگی مطلب می شه مثلا راجع به یه مرجع درس چندین تاپیک باز می شه و مثلا هر کدوم حداکثر ۲ یا ۳ تا ارسال دارند در صورتی که اگر عنوان به نحو مناسبی انتخاب بشه می تونه چندین تاپیک رو هم زمان شامل بشه.البته من قصد توجیه کاری رو ندارم فقط یه توضیح بود.

یه مطلب دیگه این که مدیران هم مثل شما بچه‌ها هستند و ممکنه گاها اشتباه کنند (اینو مخصوصا در مورد خودم گفتم) در این مورد می تونید ازشون در مورد حذف پست سوال کنید(در بخش مدیران انجمن مدیر هر بخش مشخصه) در صورتی که چند تا مدیر داشته باشه می تونید به یکی پ.خ بزنید تا بتونید ببینید کی پست رو پاک کرده و دلیلش رو بخواید
البته ممکنه از روی عمد نبوده باشه با این حال پذیراای انتقادات خوب شما هستیم Smile

در مورد خودم میگم اگه گاها پستی رو پاک کردم بهم تذکر بدید

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , mosaferkuchulu , Bache Mosbat , هاتف , Parva , موج , Dark Knight
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ ب.ظ
منم یکبار یکی از پستهام بدون هیچ دلیل و تذکری که البته چیزیم نداشت که بخواد تذکر بگیره حذف شد
اولش خواستم بپرسم چرا اما بعدش دیدم خیلی مهم نیست حالا شاید اشتباه شده
کلا اینجا که میایم هدف چیز دیگه ایه، حالا یه پستمونم بی دلیل حذف شد اشکال نداره
فکر کنم اینجا برای هممون اونقدر مفید بوده که حالا یه پستمونم بدون توضیح حذف بشه از کنارش رد بشیم

پس خیلی سخت نگیرید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , مازیار صفایی
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ ق.ظ
پستتون توی چه تاپیکی بود؟ چون ممکنه اون تاپیک با تاپیک دیگه ای ادغام شده باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , موج
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  پستتون توی چه تاپیکی بود؟ چون ممکنه اون تاپیک با تاپیک دیگه ای ادغام شده باشه.
نه بعید می دونم، کلا حذف شده، اما مهم پست و مطلب اون نبود، مدتی بود که در این مورد نیاز به یک بازنگری و دقت می دیدم.

خوب آقا فرداد بخشی از حرفهای شما معقول و بخشی رو نامعقول دیدیم اما مسئله فقط یک تذکر بود که انشاالله بیشتر دقت بشه، پس بدنبال ایراد گرفتن از حرفهای شما برنمیام که هدف این نیست.
بابت زحمتی که کشیدید و این همه توضیح دادید هم تشکر، این نشون میده به این مسائل توجه دارید.
ممنونم از مدیرانی که پست دادند و اونهایی که صادقانه زحمت می کشند و گمنام به هم وطن شون خدمت می کنند.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۳

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشکل از کجاست؟ H-Arshad ۰ ۹ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  دانشگاه تهران،دانشکده ی علوم و فنون نوین کجاست؟؟؟ afa90 ۱۲ ۲۰,۶۸۲ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Superior technology
  حقوق ماهیانه برای رشته‌های روزانه shirin_sh ۲ ۲,۴۲۸ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  کلید نهایی ارشد ۹۶ کجاست ؟ matinpf ۲ ۲,۴۹۸ ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: matinpf
  منابع آزمون کارشناسی ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی khosravi1395 ۰ ۵,۳۲۵ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: khosravi1395
  رنگ آمیزی درخت قرمز-سیاه arash691 ۵ ۴,۰۲۱ ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arash691
  تعداد رنگ کردن درخت قرمز سیاه peace2013 ۵ ۳,۴۴۵ ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: peace2013
  ۶۰۰ مساله | درخت قرمز سیاه | ۴۰/۴ | صفحه ۷۷ Happiness.72 ۱ ۱,۴۶۷ ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: msour44
  کاربران چگونه به صفحات جستجو نگاه میکنند؟ siavash82i ۰ ۱,۵۶۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: siavash82i
Question بهترین مرکز برگزارکننده دوره های اموزشی شبکه در "تبریز" کجاست؟ azad_ahmadi ۸ ۱۱,۶۱۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close