زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حفظ شرایط فعلی یا ادامه تحصیل با کار پاره وقت

نظرسنجی: با توجه به شرایط درسی و کاریم راه حل پیشنهادی دوستان چیست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۸۰/۰۰%
    حفظ حالت موجود ۸۰/۰۰%
۸ ۸۰/۰۰%
  • ۲۰/۰۰%
    کار پاره وقت با تمرکز بیشتر بر روی دروس ۲۰/۰۰%
۲ ۲۰/۰۰%
در کل ۱۰ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ب.ظ
با سلام خدمت همه دوستان.
من دانشجوی ترم دوم کارشناسی ارشد نرم افزار هستم. همزمان در بخش IT یک سازمان خصوصی شاغل می باشم.(ترم پیش شاغل نبودم) با توجه به شرایط فعلی بر سر یک دوراهی گیر افتاده ام. از طرفی به درسم خیلی علاقه دارم و از طرفی هم شرایط کار طوری است که باعث می شود نتوانم انتظار مورد نظرم ازخودم را برآورده سازم. با تمام سختیها هر دو را تا بحال حفظ کرده ام. می خواستم نظر دوستان را راجع به اینکه کار(با امنیت شغلی) را رها کنم و با یک کار پاره وقت(برای گذران) تمرکزم را روی درس بگذارم و با معدل بالا فارغ التحصیل شوم و( به دکترا فکرکنم) یا اینکه حالت موجود را با تمام سختی‌ها حفظ کنم؟ بدجوری تو فکرم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ب.ظ
این سختی یه مدته محدوده به نظرم می ارزه تلاش بیشتری بکن حفظش کنی

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ق.ظ
خوب این طوری که نمیشه تصمیم گرفت! خودت باید با خودت روراست باشی ببینی که اولا به کارت چقدر احتیاج داری بعد اینکه چقدر برات دکترا گرفتن مهمه و اینکه برات دکترا گرفتن مهم‌تر از کار کردنه؟( چون اگه واقعا قصد اینو داری که دکترا بگیری و در دوره دکترا هم خوب کار کنی در اون دوره هم شاید نتونی یه شغلی با امنیت بالا پیدا کنی)
خلاصه خودت باید ببینی که بین کار و ادامه تحصیل کدوم برات ارزشش بیشتره! اگه واقعا هدفت دکتراست گزینه دوم بهتره! ولی اگه به دکترا به عنوان یه گزینه نگاه می کنی که فکر می کنی امکانش هست که بری دنبالش ولی اونقدرام در هدفت استوار نیستی به کارت بیشتر فکر کن.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۱ ق.ظ
حفظش کن
توی ایران نمی تونه اینقدر برای ۲ سال دیگه برنامه ریزی کنی
۲ سال دیگه قانون‌ها و شرایط عوض می شن

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۰۹ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  شعرهایی که وقتی خوندید خوشتون اومد aamitis ۱۹۸ ۵۸,۸۲۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۱۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۲۶ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۶۰ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۴۰۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۴۷۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۶۴۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close