زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

محاسبات عددی

ارسال:

HighVoltage پرسیده:

محاسبات عددی

برای این درس به نظر من کتاب محاسبات عددی دکتر قلی زاده + کتاب پوران پژوهش زیاد هم هست.
کتب منبع خوب دیگه برای این درس
۱ - آنالیز عددی دکتر بابلیان
۲ - محاسبات عددی دکتر نیکوکار و دکتر درویشی
کتاب راهیان ارشد رو دیدم خیلی کم حجمه واسه مرور خوبه یا کسی که خیلی وقت نداره و می خواد یه سوال از این درس رو جواب بده ولی اگه انتظار بیشتر از این درس دارید باید کتاب مرجع بخونید.سوالاتش هم این طوره که ۲ آسون ۲ تا متوسط و یکی هم سخت میدن.

۰
ارسال:

hanif پاسخ داده:

محسبات عددی

انالیز بابلیان کدوم انتشاراته من انتشارات پیام نور رو خوندم ولی بعضی از مباحث از جمله مقادیر ویژه رو شامل نمیشه کتاب توتونیان ترجمه است ولی خیلی سخته شنیدم ارشد تدریس می شه

ارسال:

HighVoltage پاسخ داده:

RE: محسبات عددی

(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۰۶ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  انالیز بابلیان کدوم انتشاراته من انتشارات پیام نور رو خوندم ولی بعضی از مباحث از جمله مقادیر ویژه رو شامل نمیشه کتاب توتونیان ترجمه است ولی خیلی سخته شنیدم ارشد تدریس می شه

نمی دونم شرمنده.ولی اینکه من دارم انتشارات دانشگاه پیام نوره ولی مال رشته ریاضی هستش.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

mahdieh-Z پاسخ داده:

این محسبات عددی مظلوم

سلام,
من دیدم که بعضی از بچه‌ها که حوصله و انگیزه خوندن ریاضی رو ندارن از بین تمام ریاضی‌ها ریاضی مهندسی و آمار رو با این تصور که نکته زیاد دارن و قت گیر هستن(عین گفته یکیشون هست) میگذارن کنار و رو محاسبات عددی متمرکز میشن! با این استدلال که یک سری فرمول داره که باید حفظش کرد و بعدش ضرب و تقسیم پس حسابی می شه رو درصد ریاضیش حساب کرد!
خوب من به این دسته از دوستان میگم به این راحتی هام نیست باید خیلی تمرین بشه تا استفاده از الگوریتمها جا بیفته و تو همون ضرب و تقسیم ساده اشتباه محاسباتی نشه! تازه این محاسبات مظلوم بعضی وقتها خیلی وقتگیر‌تر از یک تست به ظاهر با جبروت ریاضی مهندسی هست...
به نظر من که رو دو سه تا از تستهاش بیشتر نباید وقت گذاشت (وقتی میشه ریاضی مهندسی و امار رو سریعتر زد).

۰
ارسال:

hamidkhl پاسخ داده:

محسبات عددی

به نظر من برای محاسبات عددی بهترین منبع کتاب آنالیز عددی دکتر بابلیان هستش

۰
ارسال:

hamidkhl پاسخ داده:

محسبات عددی

کتاب بابلیان انتشارات پیام نور هستش

ارسال:

admin پاسخ داده:

(۱۳ خرداد ۱۳۸۹ ۰۷:۳۵ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  کتاب بابلیان انتشارات پیام نور هستش

کاملا موافقم . این کتاب با زبانی ساده این درس رو شرح داده و خیلی کتاب خوبیه واسه شروع کردن. واسه ادامه هم کتاب پوران بد نیست.

۰
ارسال:

hanif پاسخ داده:

محسبات عددی

ممنون ولی دیدم چند کتاب با ترجمه بابلیان تو بازار هست.

۰
ارسال:

رضا_ایرانی پاسخ داده:

محسبات عددی

در محسابات عددی،با هر کتابی که شروع می کنید، یک اصل اساسی رو فراموش نکنید: مرور!
به نظر من این درس راحتترین درس ریاضی هستش، اما با توجه به فرمولهای زیادی که داره باید در فاصله‌ی کوتاه مدت و مداوم مرور بشه. کتاب راهیان ارشد دکتر خداکرمی بسیار ساده جالب و خلاصه گفته اما در تستهای پایان فصل فقط از تستهای مهندسی کامپیوتر استفاده کرده. به نظر داوطلبهای مهندسی کامپیوتر باید تستهای رشته‌ی ریاضی رو که به مراتب سختتره رو کار کنن تا در حل تستهای مهندسی کامپیوتر مشکل نداشته باشن.
دیباگران تهران هم کتابی داره که مولفش محمد یعقوبی فر هست، این کتاب هم در این سادگی بیان تفصیل خوبی داره و انواع تستهای رشته های مختلف مهندسی و همچنین ریاضی رو در بر میگیره، از این کتاب غافل نشین.

۰
ارسال: #۱۰

dyako پاسخ داده:

محسبات عددی

کتاب محاسبات عددی دکتر قلی زاده خوبه اما به تنهایی نمیشه خوندش و احتیاج به استاد داره!
اما کتاب دکتر بابلیان (انتشارات پیام نور) متنش ساده و روانه چون این درس تو دانشگاه پیام نور اغلب به صورت خودخوان و بدون استاد ارائه میشه و باید متنش طوری باشه که فهمش برای بچه‌ها راحت باشه.

۰
ارسال: #۱۱

hanif پاسخ داده:

محسبات عددی

منم موافق هستم کتاب بابلیان خیلی راحته اما بازم میگم تمومه مطالب رو شامل نمیشه مثلا اگه می خاید در مورد مقادیر ویژه وسایر مطالب چیزی پیدا کنید باید به سراغ یه کتاب دیگه ای برید مثلا توتونیان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! که پریروز این کتاب و به اسم جیر خطی ؟؟؟؟؟ تو دانشگاه پیام نور امتحان دادم اخراش فکر کنم به جای ریاضی مربوط به نجوم بود !!!!!!!

۰
ارسال: #۱۲

dyako پاسخ داده:

محسبات عددی

مدرسان شریف هم امسال کتاب آنالیز عددی (تالیف منصور برزگری) رو چاپ کرده، نوشته چاپ اول! نظرتون در مورد این کتاب چیه؟

ارسال: #۱۳

hamidkhl پاسخ داده:

(۰۱ تیر ۱۳۸۹ ۰۷:۴۷ ب.ظ)dyako نوشته شده توسط:  مدرسان شریف هم امسال کتاب آنالیز عددی (تالیف منصور برزگری) رو چاپ کرده، نوشته چاپ اول! نظرتون در مورد این کتاب چیه؟

منم این کتابو دیدم تستاش مربوط به رشته‌ی ریاضیه، کسی هست که این کتابو خونده باشه؟

۰
ارسال: #۱۴

parsaNA پاسخ داده:

به نظرمن هم بهترین مرجع کتاب آنالیز عددی بابلیان انتشارات پیام نور و بهترین کتاب تست‌، کتاب پوران نوشته‌ی آقای یوسفی است . حواستون باشه پوران ۲ تا کتاب داره یکی آنالیز عددی و یکی محاسبات عددی . شما محاسبات عددی رو بخرید . یه کتاب خیلی کم حجمه .

۰
ارسال: #۱۵

gooshegir پاسخ داده:

محسبات عددی

من تا حالا محاسبات عددی رو نخوندم.اصلاجزو درسهای کارشناسیمون نبود.اما ریاضایت رو خیلی دوست دارم و زود یاد میگیرم.برای شروع باید از کدوم منبع استفاده کنم؟خیلی‌ها میگن کتاب راهیان ارشد واقعا کامل و جامعه و با همین کتاب به تمام تستها جئاب دادن .به نظرتون اگه همین کتاب رو بخونم کافیه؟
در ضمن من هیچ علاقه ای به خوندن منبع اصلی و ...ندارم.

ارسال: #۱۶

HighVoltage پاسخ داده:

(۰۱ مرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۲۷ ق.ظ)gooshegir نوشته شده توسط:  من تا حالا محاسبات عددی رو نخوندم.اصلاجزو درسهای کارشناسیمون نبود.اما ریاضایت رو خیلی دوست دارم و زود یاد میگیرم.برای شروع باید از کدوم منبع استفاده کنم؟خیلی‌ها میگن کتاب راهیان ارشد واقعا کامل و جامعه و با همین کتاب به تمام تستها جئاب دادن .به نظرتون اگه همین کتاب رو بخونم کافیه؟

کتاب محاسبات عددی پوران هم بد نیست.

ارسال: #۱۷

HighVoltage پاسخ داده:

(۰۱ مرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۲۷ ق.ظ)gooshegir نوشته شده توسط:  من تا حالا محاسبات عددی رو نخوندم.اصلاجزو درسهای کارشناسیمون نبود.اما ریاضایت رو خیلی دوست دارم و زود یاد میگیرم.برای شروع باید از کدوم منبع استفاده کنم؟خیلی‌ها میگن کتاب راهیان ارشد واقعا کامل و جامعه و با همین کتاب به تمام تستها جئاب دادن .به نظرتون اگه همین کتاب رو بخونم کافیه؟

در مورد کتاب های منبع که در پست های قبلی به اندازه کافی بحث شده در مورد کتاب کنکوری شما یا باید کتاب راهیان ارشد رو بخونید یا پوران پژوهش رو (من همینا رو میشناسم شاید از اینا بهتر هم باشه) که کتاب پوران پژوهش به مراتب بهتر هستش البته دوستام پیشنهاد می کردندند که اگه می خواید این درس رو خوب تست بزنید کتاب های رشته ریاضی این دو انتشارات رو بخونید چون این دو هم برای رشته های مهندسی و هم برای رشته ریاضی کتاب آنالیز عددی دارند.
البته اگه کتاب ریاضی رو گرفتید یه سری مطالب رو نباید بخونید.
موفق باشید.

۰
ارسال: #۱۸

gooshegir پاسخ داده:

هیچکی نمیخواد جواب منو بده؟HuhHuhHuh

۰
ارسال: #۱۹

amironline پاسخ داده:

محسبات عددی

خوب High_Voltage عزیز که جوابتون رو دادند

راستی محاسبات یوسفی منظورتون بود یا آنالیز عددی امیرفخریان؟

ارسال: #۲۰

HighVoltage پاسخ داده:

(۰۲ مرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۴۸ ق.ظ)amironline نوشته شده توسط:  خوب High_Voltage عزیز که جوابتون رو دادند

راستی محاسبات یوسفی منظورتون بود یا آنالیز عددی امیرفخریان؟

اگه اشتباه نکنم اولی مال رشته کامپیوتر هستش و دومی از رشته ریاضی که من خودم چون حال خوندند دومی رو ندارم و چون احتمالا مطالب رو کامل‌تر بیان کرده و به طبع حجیم‌تر همون کتاب یوسفی رو می خونم فکر کنم کافی باشه.

۰
ارسال: #۲۱

admin پاسخ داده:

محسبات عددی

من که دومی رو خوندم!! قشنگ‌تر بودSmile

ارسال: #۲۲

amironline پاسخ داده:

(۰۳ مرداد ۱۳۸۹ ۰۸:۰۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  من که دومی رو خوندم!! قشنگ‌تر بودSmile

آره دکتر جان
کتاب امیرفخریان خوبه و کامل

۰
ارسال: #۲۳

yasemi پاسخ داده:

پورا ن یه کتاب آنالیز ۱ مال رضوانی داره کسی تا حالا این کتابو خونده ؟
من توی سایت پوران یه کتاب از امیر فخریان دیدم نوشته بود آنالیز عددی این با کتاب محاسباتش فرقی داره یا منظور از کتاب محاسبات فخریان همین کتابه ؟

۰
ارسال: #۲۴

m450ud پاسخ داده:

محسبات عددی

پیام نور یک کتاب معرفی کرده تالیف جواد وحیدی و صابر قاسمی
کسی این کتابو خونده یا چیزی در موردش میدونه؟

ارسال: #۲۵

hamidkhl پاسخ داده:

(۲۳ مرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۵۴ ق.ظ)m450ud نوشته شده توسط:  پیام نور یک کتاب معرفی کرده تالیف جواد وحیدی و صابر قاسمی
کسی این کتابو خونده یا چیزی در موردش میدونه؟

من تو دانشگاه این کتابو خوندم،تست داره تمرینات حل شده داره، کتاب خوبیه ولی کتاب دکتر بابلیان بهتره

۰
ارسال: #۲۶

yasemi پاسخ داده:

محسبات عددی

کسی نبود جواب ما رو بده!!

۰
ارسال: #۲۷

zhaleh پاسخ داده:

محسبات عددی

اگه کسی کتاب "محاسبات پوران" رو داره سرفصلاش رو بذاره ممنون می شم.
اخه من انالیزشو گرفتم می خوام ببینم چه فصلاییش خذفه.

ارسال: #۲۸

Soheil پاسخ داده:

(۰۲ شهریور ۱۳۸۹ ۰۱:۰۵ ق.ظ)zhaleh نوشته شده توسط:  اگه کسی کتاب "محاسبات پوران" رو داره سرفصلاش رو بذاره ممنون می شم.
اخه من انالیزشو گرفتم می خوام ببینم چه فصلاییش خذفه.

خطاها
حل عددی معادلات
درون یابی و برون یابی
برازش منحنی
حل دستگاههای خطی و غیر خطی
انتگرال گیری عددی
مشتق گیری عددی
حل عددی معادلات دیفرانسیل
مقدار و بردار ویژه ماتریس

۹ فصل و حدود ۱۵۰ صفحه.

۰
ارسال: #۲۹

zhaleh پاسخ داده:

محسبات عددی

کسی نیست جواب منو بده؟؟
اصلا این کتاب انالیز عددی که روش نوشته مخصوص مهندسی کامپیوترم هست؟ پس چرا بعضی از دوستان گفتن مال بچه های ریاضی فقط؟
بالاخره این سر فصلاش با محاسبات فرق داره یا نه؟

۰
ارسال: #۳۰

saeid پاسخ داده:

محسبات عددی

سلام
بچه‌ها کسی می تونه یه جایی به من معرفی کنه که سوالات محاسبات داشته باشیم جواب بده؟
تا حالا دو سه تا کتاب محاسبات رو خوندم ولی نیدونم چطوری میشه مرتبه همگرایی یه دنباله رو با مشتقات متوالی بدست آورد؟
کسی منبعی سراغ داره که توضیح داده باشه( فرمول نباشه)؟

ارسال: #۳۱

hamidkhl پاسخ داده:

(۰۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۴۰ ب.ظ)saeid نوشته شده توسط:  سلام
بچه‌ها کسی می تونه یه جایی به من معرفی کنه که سوالات محاسبات داشته باشیم جواب بده؟
تا حالا دو سه تا کتاب محاسبات رو خوندم ولی نیدونم چطوری میشه مرتبه همگرایی یه دنباله رو با مشتقات متوالی بدست آورد؟
کسی منبعی سراغ داره که توضیح داده باشه( فرمول نباشه)؟

فکر میکنم تو کتاب دکتر بابلیان خوب توضیح داده باشه (آنالیز عددی پیام نور)

۰
ارسال: #۳۲

javadjj پاسخ داده:

محسبات عددی

انالیز عددی پوران پژوهش

ارسال: #۳۳

saeid پاسخ داده:

(۰۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۱۵ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  انالیز عددی پوران پژوهش

کدوم چاپ ؟
تا اونجایی که من خوندم فقط یه فرمول کلی معرفی کرده و از طریق مشقات متوالی نگفته.

۰
ارسال: #۳۴

mosavat پاسخ داده:

کتاب محاسبات عددی

من روی این درس خیلی حساب باز کردم و کتاب پوران و پارسه هم دارم ولی هیچ کتاب تست یا کتاب مرجعی ندارم

به نظرتون با تکیه به تمرینهای همین دو تا کتاب و بدون خریدن کتاب دکتر بابلیان آیا میشه به این درس امیدوار بود ؟

۰
ارسال: #۳۵

ف.ش پاسخ داده:

محسبات عددی

کتاب راهیان ارشد مختصر و مفید نکات رو گفته.

کتابهای مرجع حالت کنکوری ندارن و برای فهم درس بکار میرن.اگه پایه درسیتون قویه کتاب تست کافیه. ولی من شخصا تا یه چیزی رو نفهمم واسم نکته فایده نداره چون از حفظ کردن خوشم نمیاد.کتاب آنالبز عددی مدرسان شریف هم نکات(فقط نکات) رو گفته و تستهای کنکور رو هم داره.
اون قسمتهایی که از روی بابلیان خونده بودم وقتی نکاتشو از روی کتاب مدرسان خوندم خیلی خوب بود چون میدونستم علت درستی اون فرمول چیه.

۰
ارسال: #۳۶

mosavat پاسخ داده:

محسبات عددی

تو فهم درس چندان مشکلی ندارم ‌، پایه ریاضیم خوب هست ‌،

ولی مشکلم اینه که کتاب تست و نمونه سوال و تمرین ندارم ‌، کتاب محاسبات راهیان ارشد تو شهر ما فقط نسخه قدیمیش هست( مال سال ۸۵ )

نمیدونم چکار کنم ‌، میترسم حل تستهای پوران و پارسه کافی نباشه

۰
ارسال: #۳۷

ف.ش پاسخ داده:

محسبات عددی

کتابهای راهیان که توی بازار هستن کلا قدیمیا البته نمیدونم این کتاب ویرایش شده یا نه!

شما تستهای کنکور سالهای گذشته رو بزنید کافیه چون تستهای تالیفی غالبا استاندارد نیست.کتاب مدرسان شریف هم خوبه.اگه کتابهای مجموعه سوال دارین همون هم خوبه.کتاب نیکوکار رو هم شنیدم خوبه.اگه کتاب پوران تستهای سال گذشته رو داره بازم میگم که کافیه.

۰
ارسال: #۳۸

pooyaa پاسخ داده:

محسبات عددی

کتاب آنالیز عددی بوردن ترجمه عالم زاده راهنمای حل داره؟

۰
ارسال: #۳۹

Masoud05 پاسخ داده:

من برا کنکور از روی راهیان خوندم‌، خیلی رازی هستم. نیازی هم به مرجع نیست

۰
ارسال: #۴۰

- rasool - پاسخ داده:

محسبات عددی

محاسبات:
کتاب بنفش ارکان + اگه بیشتر بخواهید بدونید آنالیز عددی زاهدی سرشت

راهیان ارشد هم خوبه.

۰
ارسال: #۴۱

javadjj پاسخ داده:

محسبات عددی

کتاب پوران نوشته یوسفی چاپ جدید+راهیان ارشد کافیه

۰
ارسال: #۴۲

رضا_ایرانی پاسخ داده:

محسبات عددی

راهیان ارشد دکتر خدا کرمی خیلی خوبه.

۰
ارسال: #۴۳

kashir پاسخ داده:

کسی مهندس زاهدی سرشت(نصیر) رو میشناسه؟
میخوام محاسبات باهاش بردارم
دوستان کمکم کنین استاد خوبی هست؟
محاسبات فقط نصیر و مهستان ارائه شده
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال: #۴۴

alamdar پاسخ داده:

محسبات عددی

من محاسبات پارسه رو تازه گرفتم ...البته چاپ ۸۶ و حاشیه های زرد داره تالیف گروه پارسه

هنوز نخوندمش و نمیتونم بگم چطوره ... به نظر شما اصلا وقت بذارم برای خوندنش یا بیخیال شم یه چیز دیگه بگیرهم؟

بالاخره واسه زدن تستهای محاسبات چی بخریم و بخونیم؟

ممنون

ارسال: #۴۵

موج پاسخ داده:

(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۹ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  من محاسبات پارسه رو تازه گرفتم ...البته چاپ ۸۶ و حاشیه های زرد داره تالیف گروه پارسه

هنوز نخوندمش و نمیتونم بگم چطوره ... به نظر شما اصلا وقت بذارم برای خوندنش یا بیخیال شم یه چیز دیگه بگیرهم؟

بالاخره واسه زدن تستهای محاسبات چی بخریم و بخونیم؟

ممنون

پارسه رو من از رتبه یک دو سال پیش شنیدم خوبه
ولی خودم از روی سپاهان خوندم اونم چکیده خوبیه (یه جورایی فست بوک)

۰
ارسال: #۴۶

hanif پاسخ داده:

محسبات عددی

همونطور که بچه‌ها قبلا گفتن کتاب انالیز عدد اقای بابلیان چاپ انشارات پیام نور برای این درس عالیه

۰
ارسال: #۴۷

alamdar پاسخ داده:

محسبات عددی

پس چرا اسمش آنالیز عددیه؟ محاسبات نیست Big Grin

چیزی اضافه یا کمتر از سرفصل های ارشد نداره؟ تست هم داره؟

۰
ارسال: #۴۸

hanif پاسخ داده:

محسبات عددی

محاسبات عددی همون انالیز عددیه بعضی از مباحث رو پوشش نمی ده که با اگه با کتاب پارسه بخونی کامل میشه

۰
ارسال: #۴۹

alamdar پاسخ داده:

محسبات عددی

کتاب پارسه رو دارم منتهی مال سال ۸۶ هستش Big Grin

حاشیه زرد داره و تالیف گروه مولفین پارسه هستش

کتاب پوران رو شما دیدین؟ اون چطوره؟

۰
ارسال: #۵۰

milad.bm پاسخ داده:

محسبات عددی

آیا منظور از کتاب بابلیان، کتاب آنالیز عددی ۱ مخصوص رشته ریاضی هست یا واسه رشته کامپیوتر هم داره؟
در شمن کسی سرفصل هاش رو داره؟

ارسال: #۵۱

parsaNA پاسخ داده:

(۰۱ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۶ ق.ظ)milad.bm نوشته شده توسط:  آیا منظور از کتاب بابلیان، کتاب آنالیز عددی ۱ مخصوص رشته ریاضی هست یا واسه رشته کامپیوتر هم داره؟
در شمن کسی سرفصل هاش رو داره؟

بله . منظور همون کتابه که ۶ فصله‌: ۱- خطاها ۲- حل معادلات غیرخطی ۳- حل معادلات چند جمله ای ۴- درونیابی ۵- مشتقگیری و انتگرالگیری عددی ۶- حل عددی معادلات دیفرانسیل

البته تست هایی توی کنکور سراسری بوده که تو سرفصل های این کتاب نیست اون هم مربوط به ماتریس هاست که تو کتاب پارسه توضیحش هست .

۰
ارسال: #۵۲

alaydyn پاسخ داده:

محسبات عددی

در این زمینه محاسبات عددی یک کتاب معرفی کنید نه چندین کتاب وقت کمه یک کتاب برای کنکور امسال از اول تاپیک تا اینجا چندین کتاب معرفی شده به خاطر همین گیج شدیم کدام را تهیه کنیم ؟

ارسال: #۵۳

samane544 پاسخ داده:

(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۸ ب.ظ)alaydyn نوشته شده توسط:  در این زمینه محاسبات عددی یک کتاب معرفی کنید نه چندین کتاب وقت کمه یک کتاب برای کنکور امسال از اول تاپیک تا اینجا چندین کتاب معرفی شده به خاطر همین گیج شدیم کدام را تهیه کنیم ؟

سلام دوست عزیز برای اینکه خیلی اذیت نشی بهترین کار اینه که کتابهای پوران پژوهش رو تهیه کنی در تمام دروسی که شما سوال کردی این کتابها خوبه . این کتابها چندین بار تجدید چاپ شده اند یعنی در انها اشکال وحود ندارد و با خیال راحت می توان خواند.

۰
ارسال: #۵۴

popp پاسخ داده:

پس بلاخره شد کتاب آنالیز عددی بابلیان چاپ پیام نور؟ درسته؟
برای تست نفهمیدم چی میخونید و چی خوبه؟ Big Grin

۰
ارسال: #۵۵

hanif پاسخ داده:

محسبات عددی

دقیقا بر تست هم میگن پارسه بد نیست

۰
ارسال: #۵۶

navid-p پاسخ داده:

محسبات عددی

میشه رو پارسه هم برای درس و هم تست حساب باز کرد؟

۰
ارسال: #۵۷

navid-p پاسخ داده:

محاسبات عددی

برای گرفتن بهترین نتیجه در این فرصت کم کدام بهتره؟راهیان ارشد یا پارسه؟

ارسال: #۵۸

bitbit پاسخ داده:

RE: محاسبات عددی

(۰۲ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  برای گرفتن بهترین نتیجه در این فرصت کم کدام بهتره؟راهیان ارشد یا پارسه؟

حجم درس محاسبات خیلی کم، ولی پارسه کامل نیست اما بعضی مباحث رو شاید بهتر گفته باشه(نسبت به راهیان چیزی اضافی نداره)

۰
ارسال: #۵۹

fatima1537 پاسخ داده:

محاسبات عددی

به جز راهیان ارشد و پارسه،کتاب پوران هم به نظر من کامل گفته،لا اقل همه تستهایی که از کنکورهای سالهای قبل دیدم رو پوشش داده ولی یکمی سخت گفته! و باید بیشتر از بقیه کتابها روش وقت گذاشت

۰
ارسال: #۶۰

maryami پاسخ داده:

محاسبات عددی

من از چند نفر شنیدم پوران خوندن از پس تستای کنکور خوب بر اومدن. منم قبلا پارسه داشتم اما الان پوران می خونم. شاید اشتباه کردم کتابمو عوض کردم اما الان راضی ترم.

۰
ارسال: #۶۱

saghi پاسخ داده:

محاسبات عددی

واسه دانشگاه آزاد واسه این درس دوستان چه کتابیرو توصیه میکنید ؟؟؟؟

ارسال: #۶۲

farazin پاسخ داده:

(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ق.ظ)saghi نوشته شده توسط:  واسه دانشگاه آزاد واسه این درس دوستان چه کتابیرو توصیه میکنید ؟؟؟؟

کتاب محاسبات عددی انتشارات راهیان ارشد
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال: #۶۳

lili.mlsh پاسخ داده:

محاسبات عددی

بچه ها نظرتون در مورد محاسبات راهیان ارشد یا پارسه چیه ؟یا همون بابلیان؟به نظرتون کدوم واسه آزاد بهتره؟

۰
ارسال: #۶۴

mansoureh_92 پاسخ داده:

محاسبات عددی

(۲۴ خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۵۰ ب.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط:  در محسابات عددی،با هر کتابی که شروع می کنید، یک اصل اساسی رو فراموش نکنید: مرور!
به نظر من این درس راحتترین درس ریاضی هستش، اما با توجه به فرمولهای زیادی که داره باید در فاصله‌ی کوتاه مدت و مداوم مرور بشه. کتاب راهیان ارشد دکتر خداکرمی بسیار ساده جالب و خلاصه گفته اما در تستهای پایان فصل فقط از تستهای مهندسی کامپیوتر استفاده کرده. به نظر داوطلبهای مهندسی کامپیوتر باید تستهای رشته‌ی ریاضی رو که به مراتب سختتره رو کار کنن تا در حل تستهای مهندسی کامپیوتر مشکل نداشته باشن.
دیباگران تهران هم کتابی داره که مولفش محمد یعقوبی فر هست، این کتاب هم در این سادگی بیان تفصیل خوبی داره و انواع تستهای رشته های مختلف مهندسی و همچنین ریاضی رو در بر میگیره، از این کتاب غافل نشین.
سلام
ببخشید کتاب دیباگران از کجا میشه پیدا کرد؟
من تو دوران کارشناسی اصلا درس محاسبات نخوندم.
برای ارشد چی رو بخونم بهتره؟

ارسال: #۶۵

farazin پاسخ داده:

(۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ب.ظ)mansoureh_92 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۵۰ ب.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط:  در محسابات عددی،با هر کتابی که شروع می کنید، یک اصل اساسی رو فراموش نکنید: مرور!
سلام
ببخشید کتاب دیباگران از کجا میشه پیدا کرد؟
من تو دوران کارشناسی اصلا درس محاسبات نخوندم.
برای ارشد چی رو بخونم بهتره؟
من فقط راهیان ارشد و خوندم و امسال همه تست های محاسبات و درست زدم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۴۴ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  انالیز عددی Mahjub24 ۱۰ ۱۲,۷۸۶ ۰۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۱۶ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
Question معرفی رشته الگوریتمها و محاسبات marvelous ۰ ۳,۲۳۱ ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Star محاسبات ابری موبایل gitareghashang ۱۲ ۱۱,۲۰۱ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nilbarati
  الگوریتم محاسبات شریف ahrmb ۹ ۱۰,۰۴۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  نرم افزار بهشتی یا الگوریتم-محاسبات دانشگاه تهران؟ Sepideh96 ۱۳ ۹,۸۳۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  منابع آزمون دیوان محاسبات shahryar711 ۱۲ ۹,۰۴۲ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: egzabyte
Exclamation الگوریتم و محاسبات دانشگاه تهران faramarzi_1 ۳ ۱۱,۶۲۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Bazooka
  گرایش الگوریتم محاسبات چجوریاست؟ alim4f ۴ ۳,۴۵۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Computer92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close