زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گراف بدون دور

ارسال:

Xilinx پرسیده:

گراف بدون دور

بچه‌ها کسی میتونه گرافی مثال بزنه که n>=e باشه و حلقه (دور) توش وجود نداشته باشه ؟!

۰
ارسال:

Aurora پاسخ داده:

RE: گراف بدون دور

(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی میتونه گرافی مثال بزنه که n>=e باشه و حلقه (دور) توش وجود نداشته باشه ؟!

[تصویر:  55948_1_1379097241.png]

ارسال:

Mojtaba پاسخ داده:

(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ب.ظ)saeedeh123 نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی میتونه گرافی مثال بزنه که n>=e باشه و حلقه (دور) توش وجود نداشته باشه ؟!

[تصویر:  55954_1_1379097241.png]
دوست عزیز اگه منظورتون گراف همبند باشه که این ویژگی‌ها را داشته باشه جواب e=n-1 هست و اگر بیشتر یال داشته باشه حتما دارای دور هست .
و اگر همبند بودن گراف مطرح نباشه میتونه n>e باشه (به هر مقدار )
پس در هر دو حالت شرط مساوی رعایت نمیشه.
دوست عزیز تصویر میانی شما دارای ۴ یال و ۵ گره هست نه ۵ یال.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

Xilinx پاسخ داده:

گراف بدون دور

ببخشید منظورم e>=n بود.وگرنه اینو که خودم میدونم Big Grin
من هر چقد تلاش کردم نتونستم گرافی بکشم که e>=n باشه و یه دور در اون نباشه .بخاطر همین تست ۳ فصل ۶ پوران رو اشتباه زدم.

ارسال:

homa پاسخ داده:

(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۴ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  ببخشید منظورم e>=n بود.وگرنه اینو که خودم میدونم Big Grin
من هر چقد تلاش کردم نتونستم گرافی بکشم که e>=n باشه و یه دور در اون نباشه .بخاطر همین تست ۳ فصل ۶ پوران رو اشتباه زدم.
نمیشه همچنین گرافی رو پیدا کنی
چون میدونیم که اگه e=n-1 باشه گراف بین تمام راس هاش فقط یک مسیر وجود داره پس فقط یک یال بیشتر باعث میشه که ما از دو مسیر به یک نقطه برسیم یعنی دور

ولی اگه نتونستی پیدا کنی خوب باید تست رو درست میزدی نه غلط!!!!!!!!!!!! چون گزینه درست همونه که نتونستی بدست بیاری!!!!Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۳۴ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۵۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۴۰ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۸۸۶ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  تعداد مسیرها در گراف ss311 ۰ ۱,۷۹۱ ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  ۹ سال دوری sirvan.t ۴ ۲,۸۹۸ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۷۹,۸۵۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close