زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست جزوه شبیه سازی کامیپوتری

ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۴ ب.ظ
سلام دوستان آیا جزوه ای در مورد این درس دارید؟ متشکرم
____
ببخشید اگر جای نادرستی این را مطرح کردم چون نمی دانستم کجا باید این درخواست می نوشتم
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۰ ب.ظ
شبیه سازی کامپیوتری؟؟؟؟؟؟؟
اختیاریه؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ب.ظ
بله درس اختیاری می باشد امروز یه جزوه ای از سایت aghazeh دانلود کردم فکر میکنم همان کافی باشد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ
چه جالب!ما این درس تو دانشگاهمون ارائه نمی شه!میشه یه کم در موردش توضیح بدین؟فکر کنم درس جالبی باشه؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
۰
۰
ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۲ ق.ظ
چون مسائل این درس متنوع هست فکر کنم از صحبتهای استاد جزوه بنویسید بهتر باشه-
(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  چه جالب!ما این درس تو دانشگاهمون ارائه نمی شه!میشه یه کم در موردش توضیح بدین؟فکر کنم درس جالبی باشه؟
این درس کمی شبیه دروس رشته مهندسی صنایع هست. و مربوط میشه به شبیه سازی حالتهای دنیای واقعی تا از اون طریق مشکلات و هزینه های یک طرح یا یک مسئله بررسی بشه.حتما یک پروژه عملی و برنامه نویسی همراه این درس هست.بعضی مسائلش وقت گیره و خیلی باید دقت کرد.ولی ساده است.مثلا شبیه سازی سیستم ترافیک شهری،شبیه سازی انبار یک کارخانه،سیستمهای صف (مثل زمانبندی صف سلف سرویس دانشگاه،صف پمپ بنزین) و سیستم های انبار(مثل زمانبندی پر و خالی شدن کالاها در انبارفروشگاه)
۱
۰
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ ب.ظ
RE: درخواست جزوه شبیه سازی کامیپوتری
(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  چون مسائل این درس متنوع هست فکر کنم از صحبتهای استاد جزوه بنویسید بهتر باشه-
(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  چه جالب!ما این درس تو دانشگاهمون ارائه نمی شه!میشه یه کم در موردش توضیح بدین؟فکر کنم درس جالبی باشه؟
این درس کمی شبیه دروس رشته مهندسی صنایع هست. و مربوط میشه به شبیه سازی حالتهای دنیای واقعی تا از اون طریق مشکلات و هزینه های یک طرح یا یک مسئله بررسی بشه.حتما یک پروژه عملی و برنامه نویسی همراه این درس هست.بعضی مسائلش وقت گیره و خیلی باید دقت کرد.ولی ساده است.مثلا شبیه سازی سیستم ترافیک شهری،شبیه سازی انبار یک کارخانه،سیستمهای صف (مثل زمانبندی صف سلف سرویس دانشگاه،صف پمپ بنزین) و سیستم های انبار(مثل زمانبندی پر و خالی شدن کالاها در انبارفروشگاه)

از نرم افزار خاصی واسه‌ی شبیه سازی‌ها استفاده می شه؟

۰
۰
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۴ ب.ظ)mhhojati نوشته شده توسط:  سلام دوستان آیا جزوه ای در مورد این درس دارید؟ متشکرم
____
ببخشید اگر جای نادرستی این را مطرح کردم چون نمی دانستم کجا باید این درخواست می نوشتم

کسی voic براش داره؟
۰
۰
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  از نرم افزار خاصی واسه‌ی شبیه سازی‌ها استفاده می شه؟
بله.برای هر کاربردی یک نوع نرم افزار شبیه ساز هست.مثلا برای همین سیستمهای انبار یا صف برنامه talor ed_arena_power sim_simula_show flow و ... هستند.کار با ای نرم افزارها ساده است
فکر کنم matlabهم یه نوع شبیه ساز باشه
(۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ)maedesadeghi23 نوشته شده توسط:  کسی voic براش داره؟
من voice ندارم ولی به نظرم اصلا voiceنمیخواد و با خوندن یه جزوه میشه مسائل رو متوجه شد.در ضمن بیشتر نمره این درس برای کارهای عملی و برنامه نویسی هست.البته بستگی به استاد داره
۰
۰
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۲۰ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۳ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  از نرم افزار خاصی واسه‌ی شبیه سازی‌ها استفاده می شه؟
بله.برای هر کاربردی یک نوع نرم افزار شبیه ساز هست.مثلا برای همین سیستمهای انبار یا صف برنامه talor ed_arena_power sim_simula_show flow و ... هستند.کار با ای نرم افزارها ساده است
من voice ندارم ولی به نظرم اصلا voiceنمیخواد و با خوندن یه جزوه میشه مسائل رو متوجه شد.در ضمن بیشتر نمره این درس برای کارهای عملی و برنامه نویسی هست.البته بستگی به استاد داره

=========================

حرف شما درسته

همه دانشگا‌ها که استاد ندارند

پیام نور این درس خود خوانه

کسی voic داره؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۰ ب.ظ)maedesadeghi23 نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۳ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  از نرم افزار خاصی واسه‌ی شبیه سازی‌ها استفاده می شه؟

=========================

حرف شما درسته

همه دانشگا‌ها که استاد ندارند

پیام نور این درس خود خوانه

دقیقا!من این درس و خودخوان گذروندمSmile
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ب.ظ
توی مقطع ارشد هم مدلسازی و ارزیابی سیستم های کامپیوتری چنین مباحثی رو توضیح میده
یکی از بیخود ترین درسهایی که گذروندیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۴۴۴ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۸۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۶ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۴۸ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۳ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۵ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۲۸ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۱ ۱,۸۸۶ ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close