زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۳:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انقلاب عظیم در دنیای علم (فیزیک)(۲۹/۸/۹۰)

ارسال:
۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
انقلاب عظیم در دنیای علم (فیزیک)(۲۹/۸/۹۰)
جالبه سرعت نور که به عنوان بالاترین سرعت بود و معادله معروف E=mc² به چالش کشیده شدهBig Grin
این مهم ترین اصلی است که انیشتین آن را اثبات کرده و گفته است که هیچ ذره ای سریعتر از نور نمی تواند حرکت کند‌، اما این اصل دچار تزلزل شده و دانشمندان ذره ای کشف کرده اند که سریعتر از نور حرکت می کند !

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , Avicenna , pos
ارسال:
۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ ب.ظ
انقلاب عظیم در دنیای علم (فیزیک)
خبر قدیمی است برادر Big Grin

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۱
۰
ارسال:
۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ
جدی مگه مال جمعه نیست
من که توی مانشت ندیدم هنوز
در هر صورت گفتم یه اطلاع رسانی بشه چند روز دیگه پاکش میکنم Smile

۰
۰
ارسال:
۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ب.ظ
نه مال همین تازگی هاست. قبلا شنیده بودم ولی نمیدونم مال کی هست. فکر نمی کنم بیشتر از ۱۰ روز ازش گذشته باشه.

"شهریار"
۰
۰
ارسال:
۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط موج.)
(۲۹ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  ی هاست. قبلا شنیده بودم ولی نمیدونم مال کی هست. فکر نمی کنم بیشتر از ۱۰ روز ازش گذشته باشه.

یعنی خبر گزاری مهر این قدر عقب افتاده است ۲۷ همین ماه نقلش کرده، یعنی دو روز پیش
بگو از کجا شنیدی خبرگزاری رو عوض کنم !!!!!!!!!

۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  یعنی خبر گزاری مهر این قدر عقب افتاده است ۲۷ همین ماه نقلش کرده، یعنی دو روز پیش
بگو از کجا شنیدی خبرگزاری رو عوض کنم !!!!!!!!!

خبرسراسری ساعت ۱۴ شبکه ۱ Big Grin
خبرگزاری مهر اشتباه نکرده این موضوع قبلا اعلام شده بود ولی ثابت نشده بود. خبری که خبرگزاری مهر گذاشته جدید هست مربوط به اثبت شدن این موضوع. اشتباه از بنده بوده. Big Grin

گروهی که روی این موضوع کار می کردند وقتی متوجه این موضوع شدند خودشون هم باورشون نمی شده و فکر می کردند اشتباهی در محاسباتشان انجام دادند. مثل اینکه همان موقع‌ها که چنین چیزی اعلام شده بود (قبل از اثبات) یک فیزیک دانی هم گفته بوده اگر درست باشه در یک برنامه زنده تلویزیونی شورت ورزشیم را قورت میدم! حالا نمی دونم قورت داده یا نه Big Grin

"شهریار"
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ios 15.1 (4) M Router 2911 Cisco rh1995 ۰ ۸۸۷ ۰۴ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۵۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۲۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۳,۹۹۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  دنیای عروسکی ۲ admin ۸ ۴۷,۹۰۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  کتاب های ارشد فیزیک پزشکی mahsa76 ۰ ۲,۸۴۳ ۰۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa76
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۸,۷۸۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۳۸۲ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Question هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟ mrm24 ۱۳ ۱۲,۲۱۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hey_you
Wink معرفی دانشکده فنی انقلاب اسلامی تهران Studious ۶ ۳۳,۸۱۷ ۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: مرتضی۱۹۹۴

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close