تالار گفتمان مانشت
انقلاب عظیم در دنیای علم (فیزیک)(۲۹/۸/۹۰) - نسخه‌ی قابل چاپ

انقلاب عظیم در دنیای علم (فیزیک)(۲۹/۸/۹۰) - موج - ۲۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ب.ظ

جالبه سرعت نور که به عنوان بالاترین سرعت بود و معادله معروف E=mc² به چالش کشیده شدهBig Grin
این مهم ترین اصلی است که انیشتین آن را اثبات کرده و گفته است که هیچ ذره ای سریعتر از نور نمی تواند حرکت کند‌، اما این اصل دچار تزلزل شده و دانشمندان ذره ای کشف کرده اند که سریعتر از نور حرکت می کند !

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انقلاب عظیم در دنیای علم (فیزیک) - pos - 29 آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ب.ظ

خبر قدیمی است برادر Big Grin

انقلاب عظیم در دنیای علم (فیزیک) - موج - ۲۹ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ

جدی مگه مال جمعه نیست
من که توی مانشت ندیدم هنوز
در هر صورت گفتم یه اطلاع رسانی بشه چند روز دیگه پاکش میکنم Smile

انقلاب عظیم در دنیای علم (فیزیک) - pos - 29 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ ب.ظ

نه مال همین تازگی هاست. قبلا شنیده بودم ولی نمیدونم مال کی هست. فکر نمی کنم بیشتر از ۱۰ روز ازش گذشته باشه.

انقلاب عظیم در دنیای علم (فیزیک) - موج - ۲۹ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ

(۲۹ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  ی هاست. قبلا شنیده بودم ولی نمیدونم مال کی هست. فکر نمی کنم بیشتر از ۱۰ روز ازش گذشته باشه.

یعنی خبر گزاری مهر این قدر عقب افتاده است ۲۷ همین ماه نقلش کرده، یعنی دو روز پیش
بگو از کجا شنیدی خبرگزاری رو عوض کنم !!!!!!!!!

انقلاب عظیم در دنیای علم (فیزیک) - pos - 30 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ق.ظ

(۲۹ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  یعنی خبر گزاری مهر این قدر عقب افتاده است ۲۷ همین ماه نقلش کرده، یعنی دو روز پیش
بگو از کجا شنیدی خبرگزاری رو عوض کنم !!!!!!!!!

خبرسراسری ساعت ۱۴ شبکه ۱ Big Grin
خبرگزاری مهر اشتباه نکرده این موضوع قبلا اعلام شده بود ولی ثابت نشده بود. خبری که خبرگزاری مهر گذاشته جدید هست مربوط به اثبت شدن این موضوع. اشتباه از بنده بوده. Big Grin

گروهی که روی این موضوع کار می کردند وقتی متوجه این موضوع شدند خودشون هم باورشون نمی شده و فکر می کردند اشتباهی در محاسباتشان انجام دادند. مثل اینکه همان موقع‌ها که چنین چیزی اعلام شده بود (قبل از اثبات) یک فیزیک دانی هم گفته بوده اگر درست باشه در یک برنامه زنده تلویزیونی شورت ورزشیم را قورت میدم! حالا نمی دونم قورت داده یا نه Big Grin