زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست مشاوره وراهنمایی خیلی فوری

ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۲۸ ب.ظ
سلام به دوستان عزیز مانشتی
من با توجه به اینکه تا الان هر بار خواستم واسه ارشدبخونم یه مشکل و کاری واسم پیش اومده تصمیم گرفتم باعزم جزم و با جدیت بدون توجه به مسائل پیرامونم شروع به خوندن کنم.لازمه که بگم که میخوام کنکور آی تی بدم ورشتم هم آی تی هست و تا الان فقط ساختمان داده خوندم.به نظرشما واسه من که این اندازه عقبم آیا امیدی به قبول شدنم هست؟چه راهنمایی و پیشنهادی واسم دارید که بتونم بهتر جلو برم ساده‌تر بگم این که چطور بتونم از کمترین زمان بالاترین بهره رو ببرم.ازتون خواهش می کنم که هرچقدر تجربه دارید ومی دونید کمکم کنید.مرسی

خداجبران تمام نداشته های من است.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ ب.ظ
سلام. به نظر من اصلا ناامید نباش و شروع کن به شرطی که از لحظه لحظه فرصتت از الان تا کنکور استفاده کنی و به هیچ وجه از دستشون ندی. به خودت بگو من می تونم. یه دوستی چند روز پیش نوشته بودن که داداش من ۳ ماه مونده به کنکور شروع کرد و رتبه ۲ رقمی هم آورد. اتفاقا رشته اش هم IT بوده. پس دوست عزیز کتابهای کنکوری خوبی تهیه کن. اگه داری که چه بهتر و این ۳ ماه رو فقط بخون. سعی کن به تدریج ساعات مطالعه ات رو افزایش بدی. با اراده قوی پیش به سوی موفقیت.

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , ehsan_67 , redrose
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۳۰ ب.ظ
RE: درخواست مشاوره وراهنمایی خیلی فوری
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  سلام. به نظر من اصلا ناامید نباش و شروع کن به شرطی که از لحظه لحظه فرصتت از الان تا کنکور استفاده کنی و به هیچ وجه از دستشون ندی. به خودت بگو من می تونم. یه دوستی چند روز پیش نوشته بودن که داداش من ۳ ماه مونده به کنکور شروع کرد و رتبه ۲ رقمی هم آورد. اتفاقا رشته اش هم IT بوده. پس دوست عزیز کتابهای کنکوری خوبی تهیه کن. اگه داری که چه بهتر و این ۳ ماه رو فقط بخون. سعی کن به تدریج ساعات مطالعه ات رو افزایش بدی. با اراده قوی پیش به سوی موفقیت.

اون دوست خوب من بودم، آره داداشم ۳ ماه مانده ارشد خوند و رتبه ۷۸ اوورد‌، فقط چند ماه قید مرجع و منبع و ... رو بزن بچسب به تست ،سعی کن مطالب درسی رو با تست یاد بگیری‌، موفق باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan_67
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۴۸ ب.ظ
مرسی از راهنمایی های شما
من الان دارم از این کتاب‌ها اسفاده میکنم به نظرشما این‌ها باتوجه به این شرایط مناسبه؟
ساختمان داده:پارسه
طراحی:مقسمی
نرم:هنوزنمیدونم
شبکه:دکتر حقیقت
گسسته:پوران
سیستم:دکترحقیقت
هوش:پوران
معماری:نمیدونم
پایگاه:مقسمی

۰
۰
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۰۲ ب.ظ
RE: درخواست مشاوره وراهنمایی خیلی فوری
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۴۸ ب.ظ)ehsan_67 نوشته شده توسط:  مرسی از راهنمایی های شما
من الان دارم از این کتاب‌ها اسفاده میکنم به نظرشما این‌ها باتوجه به این شرایط مناسبه؟
ساختمان داده:پارسه
طراحی:مقسمی
نرم:هنوزنمیدونم
شبکه:دکتر حقیقت
گسسته:پوران
سیستم:دکترحقیقت
هوش:پوران
معماری:نمیدونم
پایگاه:مقسمی

طراحی فکر نمی کنم مقسمی جواب بده. البته این نظر منه. پوران بهتره. هر فصل با کلیه نکات بعد تستاشونو بزن. معماری هم من پورانو می خونم. اونم خوبه. نرم منم نی دونم چون گرایشم هوشه. بقیه کتابایی که گفتی به نظرم خوبن. ممکنه بقیه دوستان نظرات دیگه ای داشته باشن اما من که این کتابا رو خوندم راضیم و تستها رو خوب جواب می دم. موفق باشی دوست خوبم. فقط یادت نره: از لحظه لحظه وقتت نهایت استفاده رو ببر.

Henry David Thoreau
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: redrose , ehsan_67
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط ehsan_67.)
بازم مرسی
نیازی هست که کنکورهای جامع شرکت کنم؟
هرکتابی که شروع میکنم اینقدر تستاش اینقدر زیاده که نمیرسم تمامش کنم واقعا توی این موضوع موندم.

۰
۰
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط maryami.)
کنکور آزمایشی چون برات محیط کنکور رو شبیه سازی می کنه می تونه مفید باشه. در ضمن وضعیت خودت رو هم نسبت به بقیه داوطلبها می سنجی. فقط به شرطی که اگه رتبه ات خوب نشد ناامید نشی. بیشتر تلاش کنی تا خودتو بهشون برسونی.
--------------------------------------------------------------------
در مورد موضوع دوم منم نمی تونم همه تستها رو بزنم. خیلی زیادن. تا جایی که می تونی تستهای سالهای اخیر رو بزن. اگه وقت داشتی سراغ قدیمی ترها هم برو. قبل از تست زدن حتما نکات اون فصلی رو که می خوای ازش تست بزنی خوب مطالعه کن. موفق باشی.

Henry David Thoreau
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: redrose , ehsan_67
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۱۸ ق.ظ
ریاد درگیر منابع و از این جور خرفها نشو و همین کتابهایی که گرفتی رو خووووووووووب بخون .
۰
۰
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ق.ظ
از منابعی استفاده کن که رتبه برترهای it استفاده کردن، رو مطالبی که یاد نمی گیری کلیک نکن ازش رد شو تا اخر کتاب پیش برو وقتی کتابو تو زمان پایینی تموم کردی اعتماد به نفست بالا میره بد برگرد بقیشو بخون. سریع بخون موقع خوندن به هیچی فکر نکن و افکار مثبت داشته باش اونوقت ببین چطور کتابا رو با تستاشون ۱ ماهه تموم می کنی.
واسه معماری مهندسی کامپیوتر اجلالی می گن عالیه ولی نمی دونم تستای it چطور میاد پوران هم خوبه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۴۸۷ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۵۱ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۰۸ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۱۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۵۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Lightbulb فروش کتابهای ارشد انفورماتیک پزشکی خیلی ارزان homiii ۲ ۴,۹۵۹ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۴۹۷ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۰۹۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close