زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

میشه درموردنحوه خوندن-گسسته-الگوریتم-معماری-راهنماییم کنید؟

ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ، توسط fatima1537.)
Sad میشه درموردنحوه خوندن-گسسته-الگوریتم-معماری-راهنماییم کنید؟
سلام به همه دوستان مانشتیSmile
من ازتون در مورد نحوه خوندن این درسها راهنمایی می خوام....ساختمان گسسته-طراحی الگوریتم-معماری کامپیوتر
من با این سه تا درس خیلی مشکل دارم...یه جورایی ازشون بدم میاد...بقیه درس‌ها رو اگه بخونم تا حدی میفهمم و اینجوری انرژی میگیرمو به خوندنشون ادامه می دم...اما این سه تا درس رو تا کتابو باز میکنم انگار غم تمام عالم رو میریزن رو دلمSad...حتی دلم نمیخاد یه خطشو بخونم...
میشه راهنماییم کنید که اینها رو چجوری بخونم؟؟؟
مثلا روش های خودتون رو بهم بگین؟؟یا اینکه اگر ازشون خلاصه نویسی می کنین، بگین چجوری اینکارو میکنین؟؟
پیشاپیش مرسی

ساکنان دریا پس از مدتی صدای امواج را نمیشنوند. چه تلخ است قصه عادت!!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ ب.ظ
میشه درموردنحوه خوندن این درسها راهنماییم کنید؟
منم دقیقا از این درسا بدم میاد.البته من طراحی نمیخونم.ولی درسی مثل گسسته همه‌ی قسمت هاش بد نیست یه قسمت هایی از اون توی ساختمان داده یا آمار هست ولی بعضی از قسمت‌ها که مخصوص خودش هست خیلی خوندنش انرژی بخش نیست.با این حال این درس گسسته یه جورایی معجون همه‌ی درسهاست.
معماری هم که همه باهاش مشکل دارند ولی من کم کم داره ازش خوشم میاد.به نظر من اگه واسه فهمیدن معماری دست به قلم بشین و چارت‌ها رو با یه مثال واسه خوتون تجزیه و تحلیل کنید تسلط خوبی روی خوندن پیدا می کنید !
طراحی هم که نمیخونم کلا.

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , negarin
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ ب.ظ
میشه درموردنحوه خوندن این درسها راهنماییم کنید؟
و نظریه...........Sad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , negarin
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
RE: میشه درموردنحوه خوندن این درسها راهنماییم کنید؟
(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ)negarin نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان مانشتیSmile
من ازتون در مورد نحوه خوندن این درسها راهنمایی می خوام....ساختمان گسسته-طراحی الگوریتم-معماری کامپیوتر
من با این سه تا درس خیلی مشکل دارم...یه جورایی ازشون بدم میاد...بقیه درس‌ها رو اگه بخونم تا حدی میفهمم و اینجوری انرژی میگیرمو به خوندنشون ادامه می دم...اما این سه تا درس رو تا کتابو باز میکنم انگار غم تمام عالم رو میریزن رو دلمSad...حتی دلم نمیخاد یه خطشو بخونم...
میشه راهنماییم کنید که اینها رو چجوری بخونم؟؟؟
مثلا روش های خودتون رو بهم بگین؟؟یا اینکه اگر ازشون خلاصه نویسی می کنین، بگین چجوری اینکارو میکنین؟؟
پیشاپیش مرسی
دوست گرامی اول از همه واژه بدم میاد را باید از ذهنت پاک کنی چون تاوقتی ذهنیت نادرستی از این دروس داشته باشی اگه آسون هم باشه برات سخت میشه.
ساختمان گسسته که درس شیرین وراحتی هست فقط نیاز به تمرین زیاد داره و پایه همه دروس کامپیوتر هم هستش یعنی یه جورایی به همه ربط داره بهت توصیه میکنم ساختمان گسسته پوران پژوهش رابگیری واز ساختمان شروع کنی.سعی کن ابتدای روز رابه دروس مورد علاقه ات اختصاص بدی و وقتی که ذهنت آماده شد این دروس را بخوانی.اگه با مدار منطقی مشکلی نداری معماری هم ادامه همان می باشدوهمچنین طراحی که ادامه ساختمان داده است.سخت نگیر.

(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۰۵ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  و نظریه...........Sad
دوست گرامی نظریه درسی هست کاملا مفهومی که نیاز به تمرین کردن زیاد داره حتی نکات ساده اون را هم باید با تمرین به خاطرسپردومثالهای زیادی از اون حل کرد.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , mahi_24 , negarin , انرژی مثبت
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۴۳ ب.ظ
با تشکر از mthsh و mahi_24 و matina عزیز
خوشحالم کردین با راهنماییتونBlush
حتما از همه شون استفاده می کنم....

ساکنان دریا پس از مدتی صدای امواج را نمیشنوند. چه تلخ است قصه عادت!!!!
۰
۰
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ)negarin نوشته شده توسط:  با تشکر از mthsh و mahi_24 و matina عزیز
خوشحالم کردین با راهنماییتونBlush
حتما از همه شون استفاده می کنم....
خواهش می کنم.بازم سوالی داشتی اگه از دست ما برمیاد بپرس.موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۱۲۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۳۸۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۲۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۱۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۵۳۷ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۳۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۳۲ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close