زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهستانی ها-پوران (بیاین تو)

ارسال: #۱۶
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۴۷ ب.ظ
RE: مهستانی ها-پوران (بیاین تو)
(۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۴۵ ب.ظ)ّّّAmirGooran نوشته شده توسط:  
نقل قول: عزیزم سطح چی انصافا خوبه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تو کنکور مگه علاوه بر معدل سطح دانشگاه هم لحاظ میشه؟؟؟؟! پس چرا تو دفترچه چیزی نگفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱۱
من میگم تو اون آزمون تخمین رتبه تقریبی پوران(اونی که عکسش رو گذاشتم )سطح رتبه دانشگاه رو گذاشته به چه کار میاد؟

همانطور که می دونید معدل حدود ۲۰٪ توی کنکور ارشد تاثیر داره. خوب این ظلم میشه به کسایی که تو دانشگاه های سطح بالا مثل شریف،تهران،و... درس خوندن،چون طبیعتا معدل اونا کمتره.واسه همین معدلی که شما توی کنکور می گیرید،در یک ضریبی ضرب می شه.ضریب معدل دانشگاه به دانشگاه فرق می کند.دانشگاه آزاد کمترین ضریب،یعی ضریب ۱ داره،و دانشگاه های دیگر ضریب بالاتر.مثلا اگر فرض کنیم ضریب دانشگاه شریف ۱/۰۷ باشه،کسی که معدلش بشه ۱۵ تو این دانشگاه،سازمان سنجش معدلش را برابر ۱/۰۷*۱۵ در نظر می گیره.

خوب تموم دانشگاهای آزاد رتبه شون یکیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این رتبه بندی رو از کجا گیر بیارم؟

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط ّّّAmirGooran.)
بله،تموم دانشگاه های آزاد ضریب یک دارند.
این رتبه بندی رو خود سنجش در نظر می گیره،و اون رو بیرون هم نمی ده!
تنها راه تشخیصش اینه که موقع اعلام نتایج کنکور ارشد ببینید معدل شما در چه ضریبی ضرب شده.یعنی معدلی که اونجا نوشته را تقسیم بر معدلی که در هنگام ثبت نام وارد کردید،کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۱۸
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۳۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  عزیزم سطح چی انصافا خوبه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تو کنکور مگه علاوه بر معدل سطح دانشگاه هم لحاظ میشه؟؟؟؟! پس چرا تو دفترچه چیزی نگفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱۱
من میگم تو اون آزمون تخمین رتبه تقریبی پوران(اونی که عکسش رو گذاشتم )سطح رتبه دانشگاه رو گذاشته به چه کار میاد؟

اون قسمته سطحش خوبه رو ببخش من فکر کردم توی تاپیک مهستان طرف از سطح علمی آزمون آزمایشی سوال کرده
ولی قسمت اول توضیحاتم به علاوه توضیحات امیر خان میشه جوابتون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۱۹
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۵۰ ب.ظ)ّّّAmirGooran نوشته شده توسط:  بله،تموم دانشگاه های آزاد ضریب یک دارند.
این رتبه بندی رو خود سنجش در نظر می گیره،و اون رو بیرون هم نمی ده!
تنها راه تشخیصش اینه که موقع اعلام نتایج کنکور ارشد ببینید معدل شما در چه ضریبی ضرب شده.یعنی معدلی که اونجا نوشته را تقسیم بر معدلی که در هنگام ثبت نام وارد کردید،کنید.

ولی به نظرم امیر جان این روش جواب نمیده یا درست جواب نمیده
الان من معدل سال قبلم رو بر معدل موثر تقسیم کردم ضریب فردوسی شد ۱/۰۲۵
و برای کارنامه یکی از دوستان که دانشگاه صنعتی بابل هم بود حساب کردم شد ۱/۰۴۲
برای شهید جمران هم شد ۱/۰۳۵
یعنی میشه فردوسی از همه اینا کمتر باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
البته رشته کارشناسی من هم یه چیز دیگست شاید دلیلش همونه Huh

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۲۰
۱۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  ولی به نظرم امیر جان این روش جواب نمیده یا درست جواب نمیده
الان من معدل سال قبلم رو بر معدل موثر تقسیم کردم ضریب فردوسی شد ۱/۰۲۵
و برای کارنامه یکی از دوستان که دانشگاه صنعتی بابل هم بود حساب کردم شد ۱/۰۴۲
برای شهید جمران هم شد ۱/۰۳۵
یعنی میشه فردوسی از همه اینا کمتر باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
البته رشته کارشناسی من هم یه چیز دیگست شاید دلیلش همونه

نمی دونم! من هم اینو از یکی دیگه شنیده بودم.شرمنده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۲۱
۱۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ب.ظ)AmirGooran نوشته شده توسط:  نمی دونم! من هم اینو از یکی دیگه شنیده بودم.شرمنده.

خواهش میکنم دشمنت شرمنده

۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۸ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ق.ظ
رتبه بندی دانشگاه‌ها از چند تا چنده؟
آیا دانشگاه آزاد علو تحقیقات تهران با دانشگاه آزاد یه شهرستان کوچک هردو رتبه یک دارند؟

drink 8 glasses of water a day

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad خواهش میکنم بیاین به کمکم!!!طراحی الگوریتمیا بیاین لطفا farzan2015 ۱ ۲,۳۹۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mjzarrin
  سایت تولید محتوا,سفارش تولید محتوا fafaferdos ۰ ۱,۷۶۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  تولید گره در لحظه ی تولید و بسط wskf ۲ ۱,۹۸۱ ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: پرهوده
  مرتبه زمانی عدد نپر به توان رادیکال n در مقایسه با همین تابع به همراه یک ضریب در توان sMohammad ۱ ۲,۲۹۸ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. غضنفری ۲۵ ۱۸,۳۱۶ ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
Exclamation ورودی های جدید دانشگاه بین المللی قزوین بیاین اینجا maryam.raz ۴ ۲,۵۱۸ ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.raz
  درخواست جزوه درس توصیف و وارسی برنامه ها _ زبان توصیف z mhma_1367 ۵ ۷,۴۸۹ ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mhma_1367
Star کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) A V A ۶۸۱ ۱۹۷,۱۷۵ ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: A V A
  جای قرار دادن توابع سنونی در فرم دستور sql - تست دولتی ۷۵( ابهام در بکار بردن توابع ) so@ ۷ ۴,۶۹۹ ۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: so@
  توجه ... توجه : قبل از انتخاب رشته صفحه ۱۸۵ دفترچه انتخاب رشته را مطالعه کنید reza6966 ۰ ۱,۳۵۷ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza6966

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close