زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد

ارسال: #۲۸۶
۱۷ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۲ ق.ظ
سلام وقتهمه بخیر..یه موضوع خوب واسه نوشتن مقاله در رابطه با درس شبکه های کامپیوتری پیشرفته میخوام...ممنون میشمکمک کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۸۷
۰۶ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۰۶ ب.ظ
سلام من ترم دو ای تی گرایش تجارت هستم هرچی دنبال مدضوع بودم بیشتر گیج شدم یکی هست که کمک کنه چَطوری موضوع انتخاب شه کامل توضیح بده.. دانشگامونم استاد راهنما ظرفیت نداره کسی هست که استاد ار بیرون اورده باشه؟؟
ارسال: #۲۸۸
۰۶ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط farough.)
یه تز خوب در زمینه اینترنت اشیاء
سلام من یه تز خوب در زمینه اینترنت اشیاء برای پایان نامه ارشد میخواستم. میشه چن پیشنهاد ارائه بدین؟

سلام. من چن ایده خوب در زمینه اینترنت اشیاء برای پایان نامه ارشد میخواستم. میشه چن ایده ارائه بدین.تشکر
ارسال: #۲۸۹
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۱ ب.ظ
آیا زمینه پژوهشی در تشخیص خطای سیستم های قدرت روی رله و حفاظت کار شده؟
مواردی چون تولید و آنالیز مدار با deeplearning و موضوعاتی که بچه های کامپیوتر در برق کار کنن
ارسال: #۲۹۰
۳۰ دى ۱۳۹۷, ۰۴:۱۰ ب.ظ
RE: زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد
(۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۰۳ ب.ظ)farough نوشته شده توسط:  سلام من یه تز خوب در زمینه اینترنت اشیاء برای پایان نامه ارشد میخواستم. میشه چن پیشنهاد ارائه بدین؟

سلام. من چن ایده خوب در زمینه اینترنت اشیاء برای پایان نامه ارشد میخواستم. میشه چن ایده ارائه بدین.تشکر

مباحث مربوط به IOP خیلی داره کار میشه.موضوع جدید تری انتخاب کنید.در حوزه کلود اگر علاقه دارید خیلی مباحث جدید تری میشه پیدا کرد و یا مباحثی در خصوص شبکه های اجتماعی
ارسال: #۲۹۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۶:۳۰ ب.ظ
RE: زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد
سلام دوستان من دانشجوی ارشد هوش مصنوعی هستم می خواستم درباره انتخاب موضوع پایان نامه بهم کمک کنید چون می خوام برای دکترا اپلای کنم و می خوام بدونم برای پایان نامه ام روی چه موضوعی کار کنم و بعد مقاله بدم که بتونم برای دکترا فول فاند بگیرم؟ و اصلا دانشگاههای خوب دنیا الان روی چه حوزه ای از هوش مصنوعی بیشتر کار میکنن؟ ممنون میشم اگر در این باره کمکم کنید.
ارسال: #۲۹۲
۰۱ دى ۱۴۰۰, ۱۲:۳۵ ب.ظ
سلام
برای این کار یه سایت فوق العاده وجود داره که مشاورای خوبی داره
شما می تونید برید و برای انجام پایان نامه ارشد و تز دکترا ازشون راهنمایی بگیرید و اینکه یه خوبی هم داره بعضی بخشهای پایان نامه مثل تحلیل آماری، پرسشنامه و ... به صورت آنلاین انجام بدی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۴۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۱۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۹۵۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۰۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمینه مشکی برای صفحات chrome moslem73421 ۴ ۲,۹۶۹ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  سمینار موفقیت دکتر شاهین فرهنگ m.abbaszadeh1995 ۳ ۳,۴۲۱ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۲۷ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  فیلدهای تحقیقاتی در گرایش نرم افزار iCanDoIt ۳ ۴,۱۸۳ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی safoora s ۲ ۴,۰۹۸ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safoora s
  معرفی منبع در زمینه امضای گروهی - رمزنگاری yass147 ۱ ۲,۴۰۱ ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zpp

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close