زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش مجازی مالک اشتر

ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۰۹ ب.ظ
هوش مجازی مالک اشتر
سلام دوستان
ممنون میشم راهنماییم کنید
من هوش مجازی مالک اشتر قبول میشم
آزاد تهران هم قبول میشم
با توجه به اینکه الان همه کلاسا مجازی هست حداقل تا دوسال دیگه، و اینکه هوش مالک خب دانشگاه دولتیه، و پژوهش محوره میشه پروژه گرفت و برای دکترا مشکلی نداره، کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
کسی هست مجازی درس بخونه یا خونده باشه؟
نظرم اینه خودم که مجازی مالک رو برم. هم دانشگاهش دولتیه اساتید بهترن هم شهریه ش کمتره.
مدرک رو اگه بگید مجازی میخوره روش مهم نیست چون جایی برای استخدام نمیخوام ببرم. از لحاظ علمی برام مهمه که اونم میدونم دانشجوهای مجازی کسی کاری به کارشون نداره، خب من خودم تلاش میکنم و میخونم

ممنون میشم نظراتتون رو بگید
با توجه به اینکه متاهلم دختر ۴ ساله دارم، شاغلم، دوس دارم بخونم واسه سال بعد ولی بعید میدونم بتونم انقدری وقت بزارم که رتبه در حد روزانه تهران بیارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۹, ۰۵:۳۰ ب.ظ
هوش مجازی مالک اشتر
سلام
دوست عزیز، من نظر خودم رو میگم.
من الان بخوام به کسی که می‌خواد ارشد بخونه میگم اول از همه خوب فکر کنه یه دلیل محکم و منطقی بیاره برای ارشد خوندن. واقعا باید زمان گذاشت و فکر کرد که چرا می‌خوام دو یا سه سال وقت بذارم برای مدرک ارشد، به این فکر کنی که الان فارغ‌التحصیل شدی چه انتظاری از خودت داری؟ یعنی یه کجا می‌خوای برسی؟
گرایش‌های دیگه هم تقریبا همینن احتمالا ولی برای هوش شما باید زبان و برنامه نویسی خوبی داشته باشی. هر درس سه واحدی اندازه ۹ واحد کار می‌بره. کلاس باید بری، خودت باید بخونی، پروژه هم داره هر درس. اینکه میگید وقت ندارید بخونید بهتره به این فکر کنید که درس‌های دانشگاه رو چطوری می‌خواید مدیریت کنید؟
اگر برای کار می‌خواید، دوره‌های آنلاین هست می‌تونید روی یه دوره خاص تمرکز کنید و اون مسیرو برید.
در کل می‌خوام بگم اگر کاملا مطمئن هستید بنابر دلیلتون تصمیم بگیرید که ارشد بخونید یا نه در آخر تلاش شما مهمه. بحث هزینه این دانشگاه‌ها رو هم در نظر داشته باشید.
۱
۰
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۹, ۰۵:۳۸ ب.ظ
RE: هوش مجازی مالک اشتر
(۱۷ مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۳۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز، من نظر خودم رو میگم.
من الان بخوام به کسی که می‌خواد ارشد بخونه میگم اول از همه خوب فکر کنه یه دلیل محکم و منطقی بیاره برای ارشد خوندن. واقعا باید زمان گذاشت و فکر کرد که چرا می‌خوام دو یا سه سال وقت بذارم برای مدرک ارشد، به این فکر کنی که الان فارغ‌التحصیل شدی چه انتظاری از خودت داری؟ یعنی یه کجا می‌خوای برسی؟
گرایش‌های دیگه هم تقریبا همینن احتمالا ولی برای هوش شما باید زبان و برنامه نویسی خوبی داشته باشی. هر درس سه واحدی اندازه ۹ واحد کار می‌بره. کلاس باید بری، خودت باید بخونی، پروژه هم داره هر درس. اینکه میگید وقت ندارید بخونید بهتره به این فکر کنید که درس‌های دانشگاه رو چطوری می‌خواید مدیریت کنید؟
اگر برای کار می‌خواید، دوره‌های آنلاین هست می‌تونید روی یه دوره خاص تمرکز کنید و اون مسیرو برید.
در کل می‌خوام بگم اگر کاملا مطمئن هستید بنابر دلیلتون تصمیم بگیرید که ارشد بخونید یا نه در آخر تلاش شما مهمه. بحث هزینه این دانشگاه‌ها رو هم در نظر داشته باشید.

ممنونم از پاسخگوییتون
من اول اینکه بخاطر علاقه شدیدم به ادامه تحصیل میخوام درس بخونم، ۱جور احساس خلا که اگه نکنم تا آخر عمر همش یه گوشه ی ذهنن درگیره و اذیتم میکنه که چرا نخوندی. و مساله بعد اینکه الان دارم طراحی سایت میخونم فرانت،بعدش میخوام پایتون بخونم و بک هم کار کنم‌ بشم فول استک. در کنارش هوش هم از دانشگاه یاد بگیرم و هدفم اینه بعد از ۲ سال بشم فول استک کاری که هوش هم بلده و طبق تحقیقاتی که کردم آینده هوش و پایتون و طراحی سایت در کنار هم عالیه. یعتی ۲ سال دیگه طراحان سایتی میخان که تسلط به هوش هم داشته باشن
۰
۰
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۴۵ ق.ظ
هوش مجازی مالک اشتر
فول استکی که هوش بلد باشه، واضح نیست یعنی میخواید چیکار کنید. به حرف مردم کاری نداشته باشید. واضح و شفاف فکر کنید.
الان شما می‌خوای سایت طراحی کنی مثلا فرانت، هوش اینجا چی میگه؟!! برای طراحی سایت معمولا اینطوریه که یه برنامه نویس فرانت لازمه، یه متخصص ui/ux یه برنامه نویس بک.

اگر درست فکر نکنید و احساسی تصمیم بگیرید بعد دو سه سال این می‌مونه گوشه ذهنتون که کاش به جای دانشگاه یه کار دیگه می‌کردم.

شما پوزیشن‌های کاری (موردعلاقتون) داخلی و خارجی رو ببینید، قسمتی که مهارت‌های مورد نیاز رو نوشته، کمک می‌کنه به تصمیم گیری. و متوجه میشید که وقت و تمرکزتون رو روی چی بذارید.

هر چی انتخاب‌ها رو محدودتر کنید احتمال موفقیت بالاتر میره.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۴۹۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۶۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۴۵ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۱۹۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question سوالات مصاحبه ارشد ۹۷ مالک اشتر arthasthe ۵ ۱۳,۴۴۸ ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: azadehf20
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۴۹ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close