زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه و ویس مدارمنطقی دکتر اجلالی سال ۹۰

ارسال: #۱۶
۱۶ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ق.ظ)zahra412 نوشته شده توسط:  سلام با تشکر از حسن نیتتون
میشه بگید مبحث رقابت کدوم جلسه است من گشتم اما پیداش نکردم
اگه کسی این جزوه رو خونده و میدونه لطفا بگه ممنون
ویس جلسه ششم
صفحه ۷۳ الی ۸۴ جزوه

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۳ ب.ظ
تطبیق ویس و جزوه
ویس جلسات اول و دوم موجود نیست، که تقریبا مباحث ابتدایی هستن -----------------۱ تا ۲۷ جزوه

ویس جلسه سوم ( ساده سازی کارنو و مک کلاسکی؛منطق های سه مقداره)---------۲۸ تا ۳۴ جزوه

ویس جلسه چهارم( منطق ۴ و ۷ مقداره؛ سوئیچ؛ قسمت اول مدارات ترکیبی)----------۳۵ تا ۴۶ جزوه و ۵۷ تا ۶۳

ویس جلسه پنجم ( قسمت دوم مدارات ترکیبی)-----------------------------------------۶۳ تا ۷۲ جزوه

ویس جلسه ششم ( هازارد؛ رقابت؛ قسمت اول عناصر حافظه )-------------- ---------۷۳ تا ۸۴ جزوه و ۴۷ تا ۵۰

ویس جلسه هفتم ( قسمت دوم عناصر حافظه)-----------------------------------------۵۰ تا ۵۶ جزوه
ویس جلسه هفتم ( مدل ریاضی Fsm و hold time & setup time تاخیر--------------- ۸۵ تا ۸۸ جزوه

ویس جلسه هشتم (فلیپ‌فلاپ؛ مدل‌های میلی و مور)---------------------------------۸۹ تا ۱۰۱ جزوه

ویس جلسه نهم ( ادامه مدل‌های میلی و مور)-----------------------------------------۱۰۲ تا ۱۰۹جزوه
ویس جلسه نهم ( قطعات محاسباتی/ جمع کننده)-------------------------------------۱۰۹ تا ۱۱۳جزوه

ویس جلسه دهم ( ادامه قطعات محاسباتی/مقایسه کننده)---------------------------۱۱۴ تا ۱۲۰جزوه
ویس جلسه دهم ( قطعات ترتیبی/ثبات‌ها/شمارنده‌ها)--------------------------------۱۲۱ تا ۱۲۲ جزوه

ویس جلسه یازدهم ( شمارنده سنکرون و آسنکرون/ثبات های چندکاره ، PLD ,ROM,PLA,PAL ) جزوه موجود نیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
( مقایسه PLD ,ROM,PLA,PAL ) جزوه موجود نیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
( مبحث کدینگ ) جزوه موجود نیست.

امیدوارم مفید باشه و دیگه جای سوالی در مورد جزوه نباشهCool
موفق باشید.Smile

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: LORD0098 , **sara** , هاتف , Xilinx , adel28 , deepnip , arashmobileboy , mahya abbasian , mmm1374
ارسال: #۱۸
۱۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ)star_1382 نوشته شده توسط:  من وقتی می خوام جزوشو دانلود کنم

میاد که یه صفحه خالیه
خواهش می کنم یه لینک دیگه برای جزوه بزارید
لطفا کمکم کنید..............
مشکلی نداره، شاید موقتا سرور مشکل پیدا کرده و شما همون موقع به صفحه دانلود مراجعه کردید!
من الان می تونم دانلود کنم.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۱۹
۰۴ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط راضیه اکبری.)
سلام دوستان
این لینک حاوی قسمت های انتهایی جزوه مدار منطقی استاد اجلالی تابستان ۹۰ هستش

فقط اینکه چون امکان اسکن نداشتم از صفحات جزوه عکس گرفتم ولی حجم هر عکس کمتر از ۲۰۰ کی هستش امیدوارم به کارتون بیاد
در ضمن جلسه ۱۰ قسمت اول فایلش خرابه؟

فراموش کردم بگم

در این لینک جلسات ۱ تا ۹ کلاس درس منطقی دکتر اجلالی هستش دوستانی که ۳ جلسه اول را نیاز دارند می تونن مراجعه کنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshehjooon , هاتف , LORD0098 , Parva , saiedattar , sanamsayna
ارسال: #۲۰
۲۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ ب.ظ
ممنون هاتف جان خیلی خیلی لطف کردیی
ارسال: #۲۱
۱۴ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ
دستتون درد نکنه ولی چرا انقد سرعت دانلود پایینه ؟!! یه ساعت گذشت ۷ مگ دانلود شد گریه ام دراومد کممک Sad
ارسال: #۲۲
۱۶ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۳۱ ق.ظ
سلام
خیلی ببخشید من ویس مدار منطقی دکتر اجلالی رو می خواستم اما مثل اینکه لینک ها قذیمی هستند.
میشه لینک جدید رو قرار بدید؟
ارسال: #۲۳
۲۳ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۳۹ ب.ظ
RE: [دانلود] جزوه و ویس مدارمنطقی دکتر اجلالی سال ۹۰
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ب.ظ)Sunshine Off نوشته شده توسط:  در مورد این درس نمیدونم اما من در مورد ساختمان داده به صدای استاد طورانی بدون جزوه اش گوش کردم اونم فقط قسمتهایی که خودم اشکال داشتم وبرام مفیدبود.

هنوزم دارید ویس ساختمان داده ی استاد طورانی رو؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید . من واقعن بهش احتیاج دارم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۵۳۲ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۸۰۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۷ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۷ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۶ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close