زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۶:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹

ارسال:

Lootus پرسیده:

خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹

سلام
از دوستان کسی هست که برای کنکور دکتری هوش مصنوعی بخواد شرکت کنه و مایل باشه برای رفع اشکال یک گروه تشکیل بشه؟ اینجا یا در تلگرام.
ممنون
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

marvelous پاسخ داده:

RE: خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹

سلام دوستم،
من دارم برای ارشد هوش مصنوعی میخونم و البته الان همه ی بچه هایی که هستیم یه گروه تو تلگرام داریم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی اگه دوست داشته باشی پایه هستم یه گروه هوش مصنوعی داشته باشیم و بچه هایی که میخوان گرایش هوش امتحان بدن اونجا باهم رفع اشکال کنیم.Smile

ارسال:

Lootus پاسخ داده:

(۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  سلام دوستم،
من دارم برای ارشد هوش مصنوعی میخونم و البته الان همه ی بچه هایی که هستیم یه گروه تو تلگرام داریم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی اگه دوست داشته باشی پایه هستم یه گروه هوش مصنوعی داشته باشیم و بچه هایی که میخوان گرایش هوش امتحان بدن اونجا باهم رفع اشکال کنیم.Smile

سلام
ممنون، ولی من کنکور دکتری هوش مصنوعی رو منظورم بود نه ارشد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

marvelous پاسخ داده:

خب درسته، ولی درسهایی تقریبا مشابه رو باید بخونیم. مشکلی نیست، ولی شرمنده من فکر کردم برای ارشد میگی.
در هر حال امیدوارم موفق باشی Smile

۰
ارسال:

LLeilaa پاسخ داده:

من هم دارم شروع می کنم بخونم. من ارشد علوم کامپیوتر با گرایش هوش هستم. ۴ سال پیش فارغ التحصیل شدم. یکم مطالب یادم رفته دنبال منابع هستم. اگر دارید منابع رو به من بگید.

من هم دارم شروع می کنم بخونم. من ارشد علوم کامپیوتر با گرایش هوش هستم. ۴ سال پیش فارغ التحصیل شدم. یکم مطالب یادم رفته دنبال منابع هستم. اگر دارید منابع رو به من بگید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۶۱۲ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲۱۴ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  بهترین منابع هوش مصنوعی برای کنکور ارشد marvelous ۳ ۵۰۷ ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۱,۰۲۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۲ ۳۵,۷۶۸ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۱۳,۴۶۹ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  بررسی سوالات کنکور ۹۸-هوش مصنوعی nilinili ۲ ۶۲۹ ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: slinda
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۴۳۶ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۶,۴۹۶ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022
  منابع آزمون دکتری هوش مصنوعی Sahar1397 ۰ ۵۰۲ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Sahar1397

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close