زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مالتی مدیا آموزشی ۱۰۲ Linux LPIC 1 به زبان فارسی (Linux Administrator)

ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۸ ب.ظ
مالتی مدیا آموزشی ۱۰۲ Linux LPIC 1 به زبان فارسی (Linux Administrator)
سلام با آموزش اولین فصل از دوره آموزشی لینوکس lpic-1 در خدمت شما دوستان عزیز هستم. قصد دارم قسمت به قسمت این دوره دوست داشتنی رو با هم یاد بگیریم و تبدیل به لینوکس کار حرفه ای شویم. پس همراه من باشید.

بخشی از فیلم های آموزشی دوره LPIc 1 - Exam 102

فیلم آموزش فارسی Introduction LPIC 1 -Exam 102 و همچنین معرفی مباحث مطرح در این دوره

فیلم آموزش فارسی آشنایی با راه اندازی سرویس MySQL و همچنین نحوه یاخت DataBase , Table و کار با آنها

فایل‌(های) پیوست شده
lpic-1.pdf
اندازه فایل: ۱/۶۳ MB
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۸, ۰۳:۰۵ ب.ظ
RE: مالتی مدیا آموزشی ۱۰۲ Linux LPIC 1 به زبان فارسی (Linux Administrator)
(۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۸ ب.ظ)faraz_linux نوشته شده توسط:  سلام با آموزش اولین فصل از دوره آموزشی لینوکس lpic-1 در خدمت شما دوستان عزیز هستم. قصد دارم قسمت به قسمت این دوره دوست داشتنی رو با هم یاد بگیریم و تبدیل به لینوکس کار حرفه ای شویم. پس همراه من باشید.

بخشی از فیلم های آموزشی دوره LPIc 1 - Exam 102

فیلم آموزش فارسی Introduction LPIC 1 -Exam 102 و همچنین معرفی مباحث مطرح در این دوره

فیلم آموزش فارسی آشنایی با راه اندازی سرویس MySQL و همچنین نحوه یاخت DataBase , Table و کار با آنها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قواعد فارسی Sajede_d ۰ ۷۹۵ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Sajede_d
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۴۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۴۴۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۳۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  بهترین منبع آموزشی C++ marvelous ۷ ۵,۶۴۰ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۳۴۳ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL SamanehRashvand ۱ ۲,۵۶۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close