تالار گفتمان مانشت
مالتی مدیا آموزشی ۱۰۲ Linux LPIC 1 به زبان فارسی (Linux Administrator) - نسخه‌ی قابل چاپ

مالتی مدیا آموزشی ۱۰۲ Linux LPIC 1 به زبان فارسی (Linux Administrator) - faraz_linux - 13 تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۸ ب.ظ

سلام با آموزش اولین فصل از دوره آموزشی لینوکس lpic-1 در خدمت شما دوستان عزیز هستم. قصد دارم قسمت به قسمت این دوره دوست داشتنی رو با هم یاد بگیریم و تبدیل به لینوکس کار حرفه ای شویم. پس همراه من باشید.

بخشی از فیلم های آموزشی دوره LPIc 1 - Exam 102

فیلم آموزش فارسی Introduction LPIC 1 -Exam 102 و همچنین معرفی مباحث مطرح در این دوره

فیلم آموزش فارسی آشنایی با راه اندازی سرویس MySQL و همچنین نحوه یاخت DataBase , Table و کار با آنها

RE: مالتی مدیا آموزشی ۱۰۲ Linux LPIC 1 به زبان فارسی (Linux Administrator) - sahar1176 - 13 تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۵ ب.ظ

(۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۸ ب.ظ)faraz_linux نوشته شده توسط:  سلام با آموزش اولین فصل از دوره آموزشی لینوکس lpic-1 در خدمت شما دوستان عزیز هستم. قصد دارم قسمت به قسمت این دوره دوست داشتنی رو با هم یاد بگیریم و تبدیل به لینوکس کار حرفه ای شویم. پس همراه من باشید.

بخشی از فیلم های آموزشی دوره LPIc 1 - Exam 102

فیلم آموزش فارسی Introduction LPIC 1 -Exam 102 و همچنین معرفی مباحث مطرح در این دوره

فیلم آموزش فارسی آشنایی با راه اندازی سرویس MySQL و همچنین نحوه یاخت DataBase , Table و کار با آنها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.