زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸

ارسال: #۱۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۳۳ ب.ظ
RE: تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸
(۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۴۷ ب.ظ)Baangizeh نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۴۰ ب.ظ)Baangizeh نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۶ ب.ظ)Baangizeh نوشته شده توسط:  اولین مصاحبه دانشگاه شهید بهشتی:
سوالات در مورد معرفی خود و سوابق و رتبه و خلاصه روش پایان نامه بود و نوآوری اش و در مورد استاد راهنما. در مورد مقالات و عنوانشون و اولویت های انتخاب رشته، که هر کدوم رو یکی از اساتید پرسیدن و در مورد شغل و اینها، و اینکه زمینه مورد علاقه دکتری چی هستش و اینکه چرا ایران را انتخاب کردید

تجربه دوم دانشگاه تهران بود:
معرفی خود و پایان نامه، استاد راهنما، عنوان مقالات و اینکه هر کدوم برای چه کنفرانس یا ژورنالی هست، رتبه، خصوصیات مثبت و منفی اخلاقی، سوابق شغلی و موضوع کاری و تاکید بر تمام وقت بودن دوره دکتری و حضور در آزمایشگاه و اینکه اولویت زمینه کاری چی هستش و نمره زبان
We
تجربه سوم دانشگاه علم و صنعت:
یکی از اساتید مشخصات و سوابق رو می خوندن بر اساس اطلاعات ثبت نام و استاد دیگری بر اساس مدارک حضوری کامل می کردن اطلاعات رو، پرسیدن توصیه نامه ها از چه اساتیدی هستن، استاد راهنما چه کسی بودن، زمینه کاری مورد علاقه رو پرسیدن و اینکه در یک کاربرد خاص مد نظرشون این موضوع به چه صورت مدل می شه و تاکید بر تمام وقت بودن دوره دکتری و حضور کامل در آزمایشگاه، در مورد مقالات و اینکه در کجا چاپ شدن هم پرسیدن

تجربه چهارم دانشگاه امیرکبیر:
یکی از اساتید می خوندن مشخصات و سوابق تحصیلی رو، درصدهای کنکور و رتبه رو، استاد راهنما پایان نامه رو، موضوعات مورد علاقه پژوهشی را پرسیدن، سوابق شغلی و موضوع شغلی، نمره زبان رو پرسیدن

تجربه آخر دانشگاه شریف:
یک معرفی کوتاه گفتن انجام بدید، در مورد مقالات و اینکه کجا چاپ شدن پرسیدن، چند تا از نمرات کارشناسی و یک سوال از یکی لز دروس کارشناسب که البته مرتبط با زمینه کاری قبلی و فعلی ام نبود، در مورد سوابق شغلی پرسیدن و یک سوال از یکی از دروس کارشناسی ارشد

در دانشگاه های شریف و بهشتی و علم و صنعت تقریبا همه اساتید حضور داشتن
دانشگاه تهران با حضور ۳نفر از اساتید برگزار شد
دانشگاه امیرکبیر هم تعداد متغیر بود برای بچه ها

در کل هیچ کدام از مصاحبه ها از ۱۰دقیقه طولانی تر نشد

۱سوال بچه ها
نحوه گزبنش این مرحله چطور هست؟ بر اساس چه ترتیبی چینش افراد در ظرفیت ها انجام می شه؟ مثلا ۱نفر یک دانشگاه رو اولویت دوم گذاشته باشه و در اولویت اولش قبول نشه، و فرد دیگری همون دانشگاه رو اولویت اولش گذاشته باشه اما نمره کمتری کسب کرده باشه، کدومشون اول انتخاب می شن ؟

من خیلی تعجب میکنم از سوالات بعضی از دوستان. من خودم اولین تجربه کنکور دکترام بود اما کنکور سراسری و ارشد دادم قبلاً و بعضی چیزها واضحه.
ترتیب انتخاب هیچ تاثیری توی نمره نداره و هرکس نمره بالاتر بیاره همون قبول میشه و انتخابهای بعد از قبولی دیگه مهم نیست به همین خاطر ممکنه کسی با نمره پایینتر از شما در انتخابهای بعدی شما قبول بشه.
ترتیب انتخاب فقط تنها ممکنه تو نمره ای که اساتید هر دانشگاه به مصاحبه میدن تاثیر بذاره. مثلاً اگه کسی انتخاب اولش رو بزنه شهید بهشتی ممکنه اساتید اون دانشگاه نمره بالاتری به مصاحبش بدن به نسبت کسی که انتخاب پنجمشه.

مکانیسم که کاملا متفاوت هست
کنکور کارشناسی و ارشد که روال کلا متفاوت هست. هر فرد ۱ تراز داره و تکلیف مشخص هست، در این آزمون که به ازای هر دانشگاه یک نمره و تراز متفاوت برای هر فرد حساب می شه و هم ترتیب انتخاب مهم هست، مکانیسم کاملا متفاوت هست.

تو پست قبل عرض کردم که ترتیب انتخاب تو نمره مصاحبه ممکنه تاثیر بذاره و فقط ممکنه. اما روال قبولی نهایی دقیقا مثل کارشناسی و ارشده و مجموع نمرات آزمون و مصاحبه ملاک قبولیه و اصلا امکان نداره کسی با نمره پایینتر تو گزینه ای قبول بشه و نمره بالاتر قبول نشه(بازم میگم مجموع نمره آزمون و مصاحبه و نه رتبه). پس نمره نهایی مهمه و نه ترتیب انتخاب. پس اگه کسی انتخاب اولش امیرکبیر باشه و کسی انتخاب سومش اگه نمره کل نفر دوم بیشتر از نفر اول باشه و دو انتخاب اولشم قبول نشه اونوقت بالاتر از نفر اول تو قبولی قرار میگیره و فقط میمونه سایر رقبا.
اینم بگم که ممکنه کسی تو مصاحبه مثلا شریف نمره بالایی برای مصاحبه بیاره و قبول بشه ولی توی شهید بهشتی نمره مصاحبه پایینی بیاره و قبول نشه چون کاملا سلیقه ای برخورد میشه.
همچنین ممکنه رتبه یک هیچ جا قبول نشه چون دانشگاه ها میتونن واسه نمره مصاحبه صفر رد کنن اما رتبه ۵۰ همه دانشگاههای تهران رو بیاره و همون انتخاب اولش قبول بشه.
ازینکه بیش از حد توضیح واضحات دادم از دوستان عذر میخوام.
فکر می کنم علی رغم وجود متقاضی کافی برای دانشگاه های تهران، نهایتا پوزیشن های خالی کم نباشن، هر چند از نظر شما روال یکسانه

البته نظر شما کاملا درسته و یک چیز یادم رفت بگم اونم اینکه یک حداقل نمره ای باید کسب بشه تا داوطلب صلاحیت پذیرش رو داشته باشه و دانشگاه تهران به عنوان مثال می‌تونه فقط به چند نفر این نمره رو بده.
طبیعتا مابقی رد صلاحیت میشن به دلیل عدم کسب حدنصاب نمره. با این تفاسیر ممکنه ظرفیت دانشگاه تهران خالی بمونه.
توضیحاتی که قبلاً دادم در حالی بود که دو نفر کف نمره مورد نظر رو کسب کرده باشند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۳ ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۴۷ ب.ظ)Baangizeh نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۴۰ ب.ظ)Baangizeh نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط:  من خیلی تعجب میکنم از سوالات بعضی از دوستان. من خودم اولین تجربه کنکور دکترام بود اما کنکور سراسری و ارشد دادم قبلاً و بعضی چیزها واضحه.
ترتیب انتخاب هیچ تاثیری توی نمره نداره و هرکس نمره بالاتر بیاره همون قبول میشه و انتخابهای بعد از قبولی دیگه مهم نیست به همین خاطر ممکنه کسی با نمره پایینتر از شما در انتخابهای بعدی شما قبول بشه.
ترتیب انتخاب فقط تنها ممکنه تو نمره ای که اساتید هر دانشگاه به مصاحبه میدن تاثیر بذاره. مثلاً اگه کسی انتخاب اولش رو بزنه شهید بهشتی ممکنه اساتید اون دانشگاه نمره بالاتری به مصاحبش بدن به نسبت کسی که انتخاب پنجمشه.

مکانیسم که کاملا متفاوت هست
کنکور کارشناسی و ارشد که روال کلا متفاوت هست. هر فرد ۱ تراز داره و تکلیف مشخص هست، در این آزمون که به ازای هر دانشگاه یک نمره و تراز متفاوت برای هر فرد حساب می شه و هم ترتیب انتخاب مهم هست، مکانیسم کاملا متفاوت هست.

تو پست قبل عرض کردم که ترتیب انتخاب تو نمره مصاحبه ممکنه تاثیر بذاره و فقط ممکنه. اما روال قبولی نهایی دقیقا مثل کارشناسی و ارشده و مجموع نمرات آزمون و مصاحبه ملاک قبولیه و اصلا امکان نداره کسی با نمره پایینتر تو گزینه ای قبول بشه و نمره بالاتر قبول نشه(بازم میگم مجموع نمره آزمون و مصاحبه و نه رتبه). پس نمره نهایی مهمه و نه ترتیب انتخاب. پس اگه کسی انتخاب اولش امیرکبیر باشه و کسی انتخاب سومش اگه نمره کل نفر دوم بیشتر از نفر اول باشه و دو انتخاب اولشم قبول نشه اونوقت بالاتر از نفر اول تو قبولی قرار میگیره و فقط میمونه سایر رقبا.
اینم بگم که ممکنه کسی تو مصاحبه مثلا شریف نمره بالایی برای مصاحبه بیاره و قبول بشه ولی توی شهید بهشتی نمره مصاحبه پایینی بیاره و قبول نشه چون کاملا سلیقه ای برخورد میشه.
همچنین ممکنه رتبه یک هیچ جا قبول نشه چون دانشگاه ها میتونن واسه نمره مصاحبه صفر رد کنن اما رتبه ۵۰ همه دانشگاههای تهران رو بیاره و همون انتخاب اولش قبول بشه.
فکر می کنم علی رغم وجود متقاضی کافی برای دانشگاه های تهران، نهایتا پوزیشن های خالی کم نباشن، هر چند از نظر شما روال یکسانه

البته نظر شما کاملا درسته و یک چیز یادم رفت بگم اونم اینکه یک حداقل نمره ای باید کسب بشه تا داوطلب صلاحیت پذیرش رو داشته باشه و دانشگاه تهران به عنوان مثال می‌تونه فقط به چند نفر این نمره رو بده.
طبیعتا مابقی رد صلاحیت میشن به دلیل عدم کسب حدنصاب نمره. با این تفاسیر ممکنه ظرفیت دانشگاه تهران خالی بمونه.
توضیحاتی که قبلاً دادم در حالی بود که دو نفر کف نمره مورد نظر رو کسب کرده باشند.

و اون چند نفری که کف نمره رو می گیرن هم ممکنه در انتخاب های قبلی قبول بشن و تعداد پوزیشن های خالی بیشتر می شه، خصوصا در دانشگاه هایی که تعداد مصاحبه شوندگان کمتر بود
ارسال: #۱۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ)Baangizeh نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۳ ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۴۰ ب.ظ)Baangizeh نوشته شده توسط:  مکانیسم که کاملا متفاوت هست

و اون چند نفری که کف نمره رو می گیرن هم ممکنه در انتخاب های قبلی قبول بشن و تعداد پوزیشن های خالی بیشتر می شه، خصوصا در دانشگاه هایی که تعداد مصاحبه شوندگان کمتر بود

بحث چرخید سمت خالی موندن ظرفیت دانشگاههاBig Grin
ارسال: #۱۹
۰۱ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۶ ق.ظ، توسط Baangizeh.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷ ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ)Baangizeh نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۳ ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط:  تو پست قبل عرض کردم که ترتیب انتخاب تو نمره مصاحبه ممکنه تاثیر بذاره و فقط ممکنه. اما روال قبولی نهایی دقیقا مثل کارشناسی و ارشده و مجموع نمرات آزمون و مصاحبه ملاک قبولیه و اصلا امکان نداره کسی با نمره پایینتر تو گزینه ای قبول بشه و نمره بالاتر قبول نشه(بازم میگم مجموع نمره آزمون و مصاحبه و نه رتبه). پس نمره نهایی مهمه و نه ترتیب انتخاب. پس اگه کسی انتخاب اولش امیرکبیر باشه و کسی انتخاب سومش اگه نمره کل نفر دوم بیشتر از نفر اول باشه و دو انتخاب اولشم قبول نشه اونوقت بالاتر از نفر اول تو قبولی قرار میگیره و فقط میمونه سایر رقبا.

بحث چرخید سمت خالی موندن ظرفیت دانشگاههاBig Grin

بله ساختار درختی و dependencyها به نظرم loop ایجاد می کنه و سوال اول وجود داره، چون هر فرد ممکنه در چند انتخاب نمره اش بالای خد نصاب انتخاب باشه، و چون نه اولویتی بر اساس رنکینگ دانشگاه ها و نه رتبه ها وجود نداره، شروع الگوریتم سازمان سنجش و لوپ زدن توش به نظرم کمی مشکل داره، حالا شاید برای مثال ۲ دانشگاه و دو تراز مشکلی به چشم نیاد
البته من حتی در مورد دانشگاهی که انتخاب اول زده بودمش هم بعد از اتمام مصاحبه نتیجه رو جویا شدم، چون اطمینان از عدم قبولی در انتخاب اول شانس انتخاب برای دومین انتخاب رو افزایش می داد برای من، گفتن که الان نمیشه گفت و اگر استادی هم باهاتون تماس بگیره و بگه برداشته شما رو ممکنه در نتیجه سنجش پذیرفته شده نباشید، و سوال اولم از این موضوع نشات گرفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: aliali256
ارسال: #۲۰
۰۲ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۹ ب.ظ، توسط cpt.mazi.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۸ ب.ظ)aliali256 نوشته شده توسط:  سلام
ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبین گرامی، با توجه به شروع مصاحبه های دانشگاه ها از تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۷، خواهشمند است دوستانی که در دانشگاه های دولتی (و در آینده نزدیک دانشگاه آزاد اسلامی) به مصاحبه می روند، موارد ذیل رو حدالمقدور در پستی که در این تاپیک می گذارند لحاظ نمایند تا داوطلبان آتی کنکور دکتری بتوانند به نحو احسن از مطالب شما دوستان استفاده نمایند.

۱- نام رشته و گرایش.
۲- نام دانشگاه.
۳- تاریخ مصاحبه و مدت زمان طول کشیدن مصاحبه.
۴- تعداد داور ها و حدالمقدور اسامی آنان و فیلد کاری آنان.
۵- تعداد داوطلبین برای شرکت در مصاحبه.
۶- سئوالاتی که از شما در مصاحبه می شد رو به همراه جواب شما (حدالمقدور به صورت مفید و خلاصه شرح بدید).
۷- تجربیات شما از مصاحبه ای که داشتید(شامل نکات و هر چیزی که فکر می کنید برای داوطلبین آتی مفید است.)

متشکر

۱- مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی
۲- دانشگاه اصفهان
۳- ۲۲ خرداد، حدود ۱۰ دقیقه طول کشید
۴- تمامی اساتید گروه هوش مصنوعی بودن (۶ نفر)
۵- تا زمانی که من اونجا حضور داشتم بیش از ۳۰ نفر اومده بودن. (قطعا بیشتر هم اومده چون من فقط تا ساعت ۱۰ اونجا بودم) با وجود ۲ نفر ظرفیت!
۶- هر کدوم از اساتید سوالی پرسید که تقریبا از هر درسی پرسیدن. مثلا از GMM و EM پرسیدن، از فازی پرسیدن، از پردازش تصویر پرسیدن و همینطور که سوال میپرسیدن و خیلی هم عجله داشتن(!) وسطش گفتن که انگلیسی صحبت کن و من هنوز در حال فکر کردن به سوال قبلی بودم که تماماً هنگ کردم. Big Grin بعدش هم تشکر کردن و گفتن که بفرمایید!
در کل احساس کردم مورد استقبال قرار نگرفتم. چون نه از مقالاتم چیزی پرسیدن و نه توصیه نامه ها و نه حتی پایان نامه و نمره و ...
در کل نظم و روش نوبت دهی و ... خیلی خوب بود ولی به نظر میومد اساتید عجله داشتن.

۱- مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی
۲- دانشگاه شیراز
۳- ۲۹ خرداد، حدود ۱۵ دقیقه
۴- اونجا هم تموم اساتید گروه هوش مصنوعی بودن فکر کنم ۶ نفر بودن.
۵- تا زمانی که من اونجا بودم ۱۹ نفر اومده بودن و نوبت گرفته بودن برای مصاحبه. تا ساعت ۱۰:۳۰ اونجا بودم.
۶- اولش یکی از اساتید مدارکمو گرفت و شروع کرد به معرفی کردن من برای بقیه اساتید. که فلان جا درس خونده و معدلش فلان بوده و ... یه معرفی کلی. بعدش رسید به توصیه نامه ها که یکی از اساتیدی که ازش توصیه نامه داشتم رو میشناختن و قبولش داشتن که از این بابت خیلی به نظر میومد خوب شد برام. بعدش رفت سراغ پایان نامه و موضوع رو خوند و انگار یه جورایی مشخص کرد که توی ارشد چه کاری انجام دادم و استادی که مرتبط به اون کار بود دیگه فرمون رو گرفت و شروع کرد به سوال پرسیدن که به نظرم خیلی خوب بود. چون همه ی سوالا راجع به کارایی بود که توی پایان نامم کرده بودم و تسلط داشتم روشون. در آخر پرسیدن که مدرک زبان داری که نداشتم و بعدش پرسیدن در کل چطوره زبانت که من گفتم بد نیست و تموم شد. تشکر کردن و ازم خواستن که با یه خداحافظی خوشحالشون کنم.Big Grin
با وجود اینکه شیراز نظم دانشگاه اصفهان رو نداشت و آدرس محل مصاحبه رو هم توی وب سایتشون اشتباه اعلام کرده بودن ولی مصاحبه و برخورد و وقتی که اساتید مصاحبه کننده گذاشتن خیلی خوب بود.

من دقیقاً توی همون روز دانشگاه امیرکبیر هم مصاحبه داشتم! متاسفانه فقط ۱۰۰ تومن ضرر زدن بهم. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , aliali256 , milad1367
ارسال: #۲۱
۰۲ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۳۴ ب.ظ
سلام
به کسی اساتید زنگ زدن؟
به من زنگ زدن و گفتن انتخابات بعدی را رفتی اینجا میای و از این سوالات این یعنی اینکه قبول شدم؟ البته گفتن حالا معلوم نیست
ارسال: #۲۲
۰۳ تیر ۱۳۹۸, ۰۶:۳۹ ب.ظ
سلام
اقا این دانشگاه فردوسی نه ساعتی اعلام می کنه نه اسامی اعلام می کنه نه ادرسی داده
کسی می دونه جریان چیه
اخرین اطلاعیه مال ۱ تیر است اونم باز چیز خاصی توش نیست
ارسال: #۲۳
۰۴ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۴۲ ق.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ب.ظ)sh-n نوشته شده توسط:  سلام
به کسی اساتید زنگ زدن؟
به من زنگ زدن و گفتن انتخابات بعدی را رفتی اینجا میای و از این سوالات این یعنی اینکه قبول شدم؟ البته گفتن حالا معلوم نیست

قبول شدی دیگه. تمام. کدوم دانشگاه بهت زنگ زدن؟
ارسال: #۲۴
۰۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۲ ق.ظ)cpt.mazi نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ب.ظ)sh-n نوشته شده توسط:  سلام
به کسی اساتید زنگ زدن؟

قبول شدی دیگه. تمام. کدوم دانشگاه بهت زنگ زدن؟

اصفهان
ولی بازم معلوم نیست نمیشه امید بست از طرفی نمیدونم واقعا دکتری خوندن ارزش دار
ارسال: #۲۵
۰۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۷:۵۲ ب.ظ
سلام دوستان. از دانشگاه تهران با کسی تماس گرفته شده؟
ارسال: #۲۶
۱۸ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۲ ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. از دانشگاه تهران با کسی تماس گرفته شده؟

کلا روند اینطوریه که اگه داوطلب قبول بشه باهاش تماس میگیرن؟ یا موارد خاص و نادر هست که باهاشون تماس میگیرن؟
به عبارتی اگه با ما تماس نگیرن یعنی اینکه دیگه امیدی نیست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima178
ارسال: #۲۷
۱۸ تیر ۱۳۹۸, ۰۷:۲۳ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ)cpt.mazi نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۲ ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. از دانشگاه تهران با کسی تماس گرفته شده؟

کلا روند اینطوریه که اگه داوطلب قبول بشه باهاش تماس میگیرن؟ یا موارد خاص و نادر هست که باهاشون تماس میگیرن؟
به عبارتی اگه با ما تماس نگیرن یعنی اینکه دیگه امیدی نیست؟

می تونید از اساتیدی که باهاشون قبل از مصاحبه صحبت کردید بپرسید نتیجه احتمالی رو. بعضی اساتید بر اساس توافق گروه و ... که نتیجه رو اعلام کنن زنگ می زنن اما زنگ نزدن نشانه عدم قبولی نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: cpt.mazi , nima178
ارسال: #۲۸
۱۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۰ ب.ظ
با توجه به تایید صلاحیت عمومی که خیلی مهمه حتی از خود ازمونم بیشتر قانونا منطقی نیست زنگ بزنن ولی منم از وقتی بچه ها گفتن زنگ می زنن همش یک چشمم به گوشیه :دی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۷۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۴۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۱ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close