تالار گفتمان مانشت
امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ - minafunda - 09 مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۲ ب.ظ

سلام دوستان.
یک سوال اورژانسی دارم. من ارشد معماری کامپیوتر دارم و با معدل قبول شدم اونموقع، ولی از ابتدا به مهندسی پزشکی علاقه داشتم و میخاستم برم هوش توی این فیلد کار کنم ولی با معدل توی گرایش خودم تونستم پذیرفته بشم.

۱) امکانش هست مجددا در رشته ی کامپیوتر برای گرایش هوش توی آزمون ارشد شرکت کنم؟

۲)به نظر شما اگر ارشد دومم رو در رشته ی مهندسی پزشکی قبول شم آینده ی شغلی بهتری در انتظارم هست یا به دلیل تفاوت رشته در لیسانس و فوق لیسانس قراره اذیت شم؟ این کار برای مهاجرت تحصیلی و یا شغلی مشکل زا نمیشه؟ کسی اطلاعاتی داره در رابطه با اینکه این رشته توی وزارت بهداشت چه آینده ی شغلی یا مهاجرتی داره؟

RE: امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ - minafunda - 09 مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۴ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۸ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۲ ب.ظ)minafunda نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
یک سوال اورژانسی دارم. من ارشد معماری کامپیوتر دارم و با معدل قبول شدم اونموقع، ولی از ابتدا به مهندسی پزشکی علاقه داشتم و میخاستم برم هوش توی این فیلد کار کنم ولی با معدل توی گرایش خودم تونستم پذیرفته بشم.

۱) امکانش هست مجددا در رشته ی کامپیوتر برای گرایش هوش توی آزمون ارشد شرکت کنم؟

یه ذره از جواب سوالتو میتونم بدم بقیشو حال ندارم مریضم :|

بله
امیدوارم زودتر خوب بشین. میشه یکم بیشتر صحبت کنین. اخه توی دفترچه ۹۶ گفته توی رشته ی قبلی نمیشه و هوش گرایش همون رشته ی کامپیوتره ولی توی دفترچه ۹۷ نگفته بود. من میترسم یکسال بخونم بعد نشه.

امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ - abolfazl pepco - 09 مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۱ ب.ظ

یعنی معهماری بازارش اینقدر خرابه؟؟؟

بدون کنکور - saharfarhang - 13 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ

سلام . من شاغل هستم و قصد ادامه تحصیل هم دارم اما نمیخوام به خاطر درسم کارم رو ول کنم . توی کنکور هم نمیتونم شرکت کنم چون اصلا وقت درس خوندن ندارم و نمیتونم تو تمامی کلاس های دانشگاه شرکت کنم . دوستم بهم مقاله بدون کنکور علمی کاربردی تحصیلیکو رو پیشنهاد کرد که بخونم تا حداقل بتونم تو دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنم .