زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷

ارسال: #۳۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۲۹ ق.ظ، توسط tondar.sal.)

(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۲۴ ق.ظ)Happiness.72 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۶ ق.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  الان کارنامه نهایی اومده و دیدم که میتونم برم شبانه امیرکبیر حالا باید چیکار کنم کسی میدونه؟؟؟سنجش میتونه کارم درست کنه اگر برم تهران؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان کارنامه نهایی اومده و دیدم که میتونم برم شبانه امیرکبیر حالا باید چیکار کنم کسی میدونه؟؟؟سنجش میتونه کارم درست کنه اگر برم تهران؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بسلامتی ان شا الله
شما تلاش خودتون رو انجام بدید واسه پیگیری سنجش

کجا قبول شدید بسلامتی ؟
الان روزانه معماری دانشگاه شاهد تهران
ولی توی کارنامه نهایی امیرکبیر شبانه معماری (واحد گرمسار)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۳۳ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶ ق.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  الان روزانه معماری دانشگاه شاهد تهران
ولی توی کارنامه نهایی امیرکبیر شبانه معماری (واحد گرمسار)
همین شاهدو بچسب برو داداش
امکاناتشم خوبه
گرمسار رو بنظرم بیخیال شو

...Let it Go
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۳۴ ب.ظ
الان که کارنامه نهایی اومده دیدم الگوریتم شریف روزانه هم آوردم (نرم علم و صنعت قبول شدم) حالا نمی دونم الگوریتم شریف بهتره یا نرم علم و صنعت.. چکار کنم یعنی درخواست جابهجایی بدم کسی می تونه راهنمایی کنه
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  الان که کارنامه نهایی اومده دیدم الگوریتم شریف روزانه هم آوردم (نرم علم و صنعت قبول شدم) حالا نمی دونم الگوریتم شریف بهتره یا نرم علم و صنعت.. چکار کنم یعنی درخواست جابهجایی بدم کسی می تونه راهنمایی کنه

سلام
نه نکنید این کار رو
الگوریتم رشته ی خیلی تئوری ای هست
عوضش نکنید
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  الان که کارنامه نهایی اومده دیدم الگوریتم شریف روزانه هم آوردم (نرم علم و صنعت قبول شدم) حالا نمی دونم الگوریتم شریف بهتره یا نرم علم و صنعت.. چکار کنم یعنی درخواست جابهجایی بدم کسی می تونه راهنمایی کنه
احتمال قوی ترتیب اثر نمیدن
ولی الگوریتم اونطور که میگن تئوری نیست
اتفاقا بعضی جاها عملی تر از خود نرم افزاره

...Let it Go
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۳۸ ب.ظ
RE: قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷
نمیدونم دیگه ما بچه هامون رفته بودن الگوریتم تهران و شریف و حس خوبی نداشتن و از تئوری بودن بیش از اندازه ناراحت بودن
و میگفتن برای مطرح شدن کارهای شدیدا بزرگی اونم تئوری لازمه
البته اگر شما الگوریتم شریف آوردید مثلا نرم افزار یا حتی امنیت امیرکبیر هم میاوردید پس
نرم افزار علم و صنعت با نرم افزار یا امنیت امیرکبیر عوض شه خیلی خوبه
البته بعید بنظر میرسه چون باید یکی رو پیدا کنید این کارو بکنه ک خیلی بعیده مخصوصا که امنیت کلا ۳ نفر روزانه گرفته
ولی تنها چیزی که میدونم اینه من باشم تن به الگوریتم نمیدم مخصوصا اگر برنامه نویسی و تحلیل سیستم و کارهای اجرایی بلدید
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۴۸ ب.ظ
ممنون از راهنمایی خوبتون
من الگوریتم بدم نمیاد سال ۹۳ هم الگوریتم شریف می خوندم که بعد انصراف دادم. و کاشکی نرم تهران رو رفته بودم چون الگوریتم سخت بود و من شرایطم جوری نبود که بتونم زیاد وقت بذارم
ولی الان شرایطم طوریه که می تونم الگوریتم بخونم. و اینکه چرا الگوریتم رو بالاتر نزدم چون فکر نمی کردم قبول شم. جالبش اینجاست که نرم تهران و امیر کبیر و شهید بهشتی رو نیاوردم ولی الگوریتم شریف رو آوردم!!!!!!!!!!!!!!!

حالا اینجا کسی هست که الگوریتم شریف رو تو انتخاب رشتش زده باشه و تو کارنامه رتبه قبولی رو آورده باشه. چون کارنامه نهایی اومده می خوام ببینم چه رتبه هایی قبول شدن.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۳۷ ب.ظ
من معماری امیرکبیر و صنعتی اصفهان و اشفهان و علوم تربیت مدرس و شاهد و علامه رو تو کارنامه آوردم ولی دکتری پیوسته زنجان رو اول زدم بنظرتون کار درستی کردم؟
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۳۷ ب.ظ)saj65 نوشته شده توسط:  من معماری امیرکبیر و صنعتی اصفهان و اشفهان و علوم تربیت مدرس و شاهد و علامه رو تو کارنامه آوردم ولی دکتری پیوسته زنجان رو اول زدم بنظرتون کار درستی کردم؟
منم معماری امیرکبیر آوردم ولی میگن واحد گرمساره نمیدونم یعنی چی ؟؟یعنی تویمدرک نوشتن فوق لیسانس امیرکبیر واحد گرمسار !بعد دانشگاه امیرکبیر(واحدگرمسار) سطحش بهتره یا شاهد روزانه تهران؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ)parchamesolh@rocketmail.com نوشته شده توسط:  رتبه ۵۵ سهمیه ۴۴۱ کشوری
هوش مصنوعی صنعتی اصفهان روزانه

روزگار سختی رو خواهید داشت متاسفانه
کمکی خواستید بهم پیام بدید
۱
۰
ارسال: #۴۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۳۲ ق.ظ
من شبانه چند رسانه ای بهشتی اوردم
برم صحبت کنم باهاشون امکان داره شهریمو قسط بندی کنم ؟
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۵۷ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ق.ظ)Rezaprince نوشته شده توسط:  برم صحبت کنم باهاشون امکان داره شهریمو قسط بندی کنم ؟
ان شا الله بله

...Let it Go
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۳۵ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ق.ظ)Rezaprince نوشته شده توسط:  من شبانه چند رسانه ای بهشتی اوردم
برم صحبت کنم باهاشون امکان داره شهریمو قسط بندی کنم ؟

تا اونجایی که من اطلاع دارم برای دانشجوهای شبانه اگه شاغل نباشن حدود نصف شهریه رو می تونن وام تحصیلی بگیرن از صندوق رفاه
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۰۹ ب.ظ
دوستان اگه امکانش هست لطفا کارنامه هاتون رو هم بذارید
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۲۹ ب.ظ
دوستان من غیرانتفاعی موسسه صنعتی مازندران (واقع در بابل) قبول شدم. این موسسه در سطح یک قرار گرفته، و تصاویر دانشگاه هم برخلاف موسسه های تهران شبیه به مدرسه نیست. چند ساختمان بزرگ داره...

من ساکن تهران هستم و به خاطر سفرهای کاری خارج از کشور حتما باید امسال برم دانشگاه تا از معافیت تحصیلی استفاده کنم.

این سوال من رو هم بارها تو این انجمن و جاهای دیگه دوستان مطرح کردن و هر کسی هم نظر خودش رو اعلام کرده.

دوستان کسی در این موسسه ثبت نام کرده ؟ از سطح اساتید و دانشجوها چیزی میدونه ؟

در کل دوستان نظرشون چیه ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۴۳ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۰۰۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۲۵ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۱۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۷۸۶ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۸۵۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۳۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۱۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۰۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۹۹۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close