زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چطور میشه باعزم جزم برای کنکورآماده شد؟

ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط fatima1537.)
Question چطور میشه باعزم جزم برای کنکورآماده شد؟
بنظرمن,مشکله ما تو درسای ضعیف بودن نیست تو بی اراده ای یا سست عنصری یا خیلی جیزی دیکه که برا کنکور لازمه هست,جکونه بتوان در این راهه بر خطر و یا خسته کننده حرکت کنیم تا وسط راه از بی انکیزه نمیریم,جکونه میشه عزمتون جزم کرد,جه جوری میشه همیشه از نفسمان شکست بخوریم!من فقط این تابیکو زدم تا به دوستانی که نمی تونن ب هر دلیلی این راهو ب بایان برسونن کمک کنیم.
حالا هرکی نظری کفتاری جیزی داره بفرماد تا ماهم کوش بدیم.راستی اول از همه من خودم بی اراده‌ام ولی هنوز از تلاشم خسته نشدم.
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط fatemeh-r.)
عزم جزم برای کنکور
به نظر من ادم اگه بخاد می تونه هر کاری بکنه اما اگه واقعا بخاد.
چیزی نشد نداره. باید زحمت کشید. ادم باید اولا خودشو بشناسه. دیگه خودشو گول نزنه.
هرکاری سختی داره. نباید تنبلی کرد. کلاس رفتن هم بی خوده ادم باید خودش بخونه. این اموزشگاه‌ها فقط بلدن تبلیغ کنن.
هرچند اگه ادم خوب از کلاسا استفاده کنه کاتالیزوره اما بدون کلاس هم میشه.
من هرگز فکرشم نمی کردم که تا اینجای راه هم بیام
اما واسه ارشد واقعا خاستم .
من پایه ای فوق العاده ضعیف داشتم . اصلا نه جزوه نه کتابی هیچی نداشتم. معدل ۱۲/۶۴ و اخراجی دانشگاه .

من از ۲۴ اردیبهشت شروع کردم البته روزی ۳ ۴ ساعت کم کم زیاد شد . کسی رو هم نمیشناسم فقط مانشت میام. البته ۲ ماهه زیاد نمیام مشغول خوندن بودم.
الان واقعا میخام قبول بشم. پارسه شرکت کردم اولش که رتبه رو دیدم ناراحت شدم اما الان به خودم میگم واسه چی ناراحت بشم تا اینجا که اومدم فکرشم نمی کردم ۱۴۰ واسه منی که هیچی بلد نبودم خوب بود بهترش میکنم.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , mkarimi1987 , negarin , juyaye danesh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۰۰۲ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۱۶۲ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۰۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۳۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۶۷ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
Information برنامه ریزی برای آزمون استخدامی hamid_parsa ۵ ۶,۴۹۹ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_parsa
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۷۸۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close