زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی در دانشگاه آزاد نرم افزار

ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ق.ظ، توسط aryaee.)
سلام دوستان می خواستم بدانم که آنهایی که دانشگاه آزاد قبول می شوند فقط کتاب کنکوری را می خوانند یا کتابهای مرجع آیا مرجع همان کتابهای دولتی هست یا خیر برای قبول شدن در دانشگاه آزاد باید چند وقت درس خواند تا در دانشگاه آزاد فبول شد ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ق.ظ، توسط mfXpert.)
قبولی در دانشگاه آزاد
نظر من:
قسمت اول‌: بعید میدونم فقط بشه با خوندن کتاب کنکوری یه نتیجه خوب آورد.چون اکثر کتابهای کنکوری حداقل تو بعضی از قسمت‌ها ناقص هستن و اون بخش‌ها رو باید از کتب مرجع خوند.
قسمت دوم: فکر می کنم در حالت کلی منابع هیچ فرقی نداشته باشن.چون خیلی از کسانی که تو آزمون سراسری شرکت می کنن و بعدش قصد دارن تو کنکور آزاد شرکت کنن.مجددا همون کتابهایی رو مرور می کنن که برا سراسری خونده بودن و اکثرا هم نتایج خوبی تو کنکور آزاد می گیرن.
قسمت سوم‌: اصلا نمیشه گفت چند وقت باید درس خوند چون کاملا به اون فردی که داره برا کنکور میخونه بستگی داره

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۱
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ق.ظ
قبولی در دانشگاه آزاد
بستگی به خودتون داره اگه برای سراسری خونده باشین کار خیلی راحته.اما در غیر اینصورت هم سخت نیست.سوالای دانشگاه آزاد قلق داره.برای دانشگاه آزاد به نظر من نیازی به مرجع نداری.مثلا برای گسسته کتاب پوران پژوهش مال یوسفی رو بخونی کفایت میکنه و تقریبا همه سوالاشو میتونی بزنی.یا شبکه کتاب پوران . تقریبا همه سوالاش تو اون کتابه هست.تست های سال های قبل خیلی مهمه.چون دانشگاه آزاد تکراری خیلی میده.اما اگه کلا هدفت آزاده خودت رو درگیر مرجع نکن.پایگاه داده هم مثلا از حفظی هاش و سوالای کلیشه ای زیاد میدن.من برای سراسری خونده بودم برای آزاد فقط ده روز قبل کنکور مطالعاتم رو مرور کردم و تست های سال قبل رو زدم .جوابا هنوز نیومده ولی فکر کنم با رتبه خیلی خوبی قبول میشم.در مورد تفاوت مراجع بعضی مراجعش فرق داره .اگه آی تی باشی سوالای مدیریت و نرم افزارش زمین تا آسمون با سراسری فرق داره.مثلا نرم افزار از uml سوال میده و یکم سوالای نرمش سخت تره.
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ب.ظ
همان دروسی که برای دولتی هست برای ازاد هم هست یا فرق می کند؟
مانند کامپایلر وبرنامه سازی سیستم در کنکور ازاد این دورس هم هستند
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  همان دروسی که برای دولتی هست برای ازاد هم هست یا فرق می کند؟
مانند کامپایلر وبرنامه سازی سیستم در کنکور ازاد این دورس هم هستند
تو آزاد برای نرم افزار اصلا کامپایلر و برنامه سازی سوال نمیاد دوست عزیز.
من دوستم چند سال پیش یه ماه مونده بود سوالای سالهای گذشته رو خوند .حالا تفریحی هم قبلش میخوند یکم.
با سهمیه بسیج در نرم افزار زنجان قبول شد
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ب.ظ
می شود بگویید منبع ارشد برای آزاد نرم افزار چی هست؟
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ ب.ظ
RE: قبولی در دانشگاه آزاد نرم افزار
اینا نظر شخصیه منه
خودم برای سراسری خوندم و با اینکه می تونستم قبول بشم امتحان روز جمعه رو خراب کردم. و با در صدای مشترک ۴۰ و زبان ۱۵و ریاضی ۲۵ تخصصی منفی زدم و رتبم بالای ۱۰۰۰ شد .
به نظر من برای الگوریتم پوران پژوهش رو بخونید و سوالاتشو خوب کار کنید .
ساختمان داده مقسمی
شبکه کتاب پارسه رو گیر بیارین و خوب بخونید (خودم شبکه نخوندم )
پایگاه داده مقسمی (پارسه هم جمع و جور و خوبه )اگه پایگاه دادتون قویه همون پارسه کافیتونه
معماری پوران پژوهش
مدار منطقی راهیان ارشد عالیه . بخونی هم سراسری هم آزاد می تونی کامل جواب بدی. می شه گفت ساده ترین سوالات تو ازاد از همین مدار و ساختمان داده .
سیستم عامل آخرش نفهمیدم چی خوبه باید هزار تا کتاب بخونی . اگه سوالات حل کردنی باشه پارسه خیلی خوبه .
زبان خدا رو شکر امسال خیلی ساده بود و بیشتر معلومات کامپیوتریت باید بالا بوده باشه .
یه کتاب بنفش هست سوالات ۷۴ تا ۸۳ سراسری داره . خلاصه درسا رو هم داره . من محاسبات عددی و آمار فقط از روی اون خوندم واسه آزاد کافیه . سوالات سراسری چند سال پیش خیلی شبیه سوالات آزاده . اونا رو هم خوب کار کنید .

۱ ماه به کنکور سوالات آزاد این چند سال رو گیر بیارید و دایم مرور کنید . همیشه سوال تکراری زیاد داره و سوالات سراسری هم بخونید خیلی تکراری داره . واسه ازاد فقط خوب نکات و بلد باشین .اینقدر مرور کنید تا بشه ملکه ذهنتون.خوشبختانه موقع امتحان می تونید چند بار مرور کنید سوالاتو. وقت کم نمیارین .

خیلی تست کار کنید . آزاد سالهای قبلو سرارسی ۸۳ به قبل خیلی کمکتون می کنه
۱
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ ب.ظ
کتاب الگوریتم وساختمان داده پوران پژوهش و کتاب شبکه آن خوب هست یا خیر ؟برای کنکور ازاد باید چند وقت زمان گذاشت تا قبول بشوی؟
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۵۴ ب.ظ
RE: قبولی در دانشگاه آزاد نرم افزار
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  کتاب الگوریتم وساختمان داده پوران پژوهش و کتاب شبکه آن خوب هست یا خیر ؟برای کنکور ازاد باید چند وقت زمان گذاشت تا قبول بشوی؟

ساختمان داده فقط مقسمی،خیلی خوبه فقط چند تا مبحث کم داره که باید از جای دیگه بخونی..
شبکه پوران خوبه ولی اصلا کافی نیست و در کنارش مقسمی بخونین
الگوریتم هم پوران خوبه ولی کافی نیست

البته اولا اینا پیشنهاد شخصی من بود و دوما همونطور که دیدین از کتاب های کنکوری پیشنهاد دادم و سراغ مراجع نرفتیم...Tongue

مشکل کتابهای کنکوری اینه که نمیشه واسه هر درس فقط یه کتاب گرفت و در بعضی مباحث باید با کتاب دیگه ای پوشش داده بشه.
در مورد مدت زمان هم نمیشه گفت چون رابطه شدیدی با پایه درسی شما،ساعات مطالعه و یادگیری داره،ولی من دیدم یکی از دوستان ۴ ساله میخونه آزادم قبول نشده، در عوض دوستم ۴۵ روز حسابی خوند قبول شد...
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۲۳ ب.ظ
بچه‌ها کسی هست نرم افزار علوم تحقیقات قزوین امسال قبول شده باشه؟؟؟
من میخوام انقالی بگیرم بیام !اگه بیام از ترم بهمن میام! میخوام ببینم دروس ارائه شده تو ترم مهر اونا چی بوده؟؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۴۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  شهریه دکترای نرم افزار آزاد چقدره هر ترمی? paeeizan ۱ ۲,۹۳۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۲۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۶ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۶۱ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۷۷۸ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۷۱ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۳۲۷ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close