زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸

ارسال: #۲۴۱
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ، توسط ph0en1x.)
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۶ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  دوستان یک سوال الان صاحب این کارنامه دانشگاه روزانه یا شبانه هوش مصنوعی قبول شده؟؟
خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
[تصویر:  464165_atc5_134-hush-sahmiye-5darsadi(ko...er.ir).png]

من از سهمیه‌ها سر در نمیارم ولی با توجه به رتبه‌های بدون سهمیه سالهای قبل میتونم بهتون بگم که با رتبه حدود ۸۰۰ بدون سهمیه هم شانس قبولی تو روزانه هوش مصنوعی هست. البته خب بعضی دانشگاه‌ها نخونی بهتره!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۲
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۹ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۶ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  دوستان یک سوال الان صاحب این کارنامه دانشگاه روزانه یا شبانه هوش مصنوعی قبول شده؟؟
خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
[تصویر:  464165_atc5_134-hush-sahmiye-5darsadi(ko...er.ir).png]

من از سهمیه‌ها سر در نمیارم ولی با توجه به رتبه‌های بدون سهمیه سالهای قبل میتونم بهتون بگم که با رتبه حدود ۸۰۰ بدون سهمیه هم شانس قبولی تو روزانه هوش مصنوعی هست. البته خب بعضی دانشگاه‌ها نخونی بهتره!
خیلی ممنونم از راهنمایتون ولی اینکه میگید با رتبه ۸۰۰ هم میشه روزانه هوش خوند شامل غیر انتفاعی ها که نمیشه؟؟
یکی هم این فایل رو من از سایت مدرسان شریف دانلود کردم و حساب که کردم حدودا ۴۵۰ نفر قبول خواهند شد طبق این فایل در روزانه و شبانه در کل کشور پس چه طور یک نفر با رتبه ۸۰۰ قبول میشه؟؟
ممنون میشم این فایل رو نگاه کنید و نظرتون رو بگید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۴۳
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط abolfazl pepco.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
نام نویسی ارشد اغاز شده دوستان

کسی که خدمتش تموم شده کارتش نیمومده هوز کد ۱ را بزنه درسته دیگه؟؟؟؟ دوستان جواب بدید لطفا

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰
ارسال: #۲۴۴
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  نام نویسی ارشد اغاز شده دوستان

کسی که خدمتش تموم شده کارتش نیمومده هوز کد ۱ را بزنه درسته دیگه؟؟؟؟ دوستان جواب بدید لطفا

سلام
گواهی پایان خدمت دارید دیگه. بزنید پایان خدمت تا اون موقع هم کارتتون میاد ایشالله.

«یا الهی، اِرحَم مَن رأسُ مالِهِ الرِّجآءُ، وَ سِلاحُهُ البُکآء...»
پروردگار من، رحم کن بر کسیکه سرمایه اش امید و ساز و برگش گریه است.
۰
۰
ارسال: #۲۴۵
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۵۴ ب.ظ
سلام دوستان

من الان دانشجوی ارشدم. تا یک ماه دیگه فارغ التحصیل میشم. دفاع میکنم و ...

الان میخوام ارشد مجددا شرکت کنم. تو دفترچه نوشته کسی که دانشجوی ارشد هست. باید انصراف از تحصیل بده بعد بیاد ثبتنام نه.

واقعا الان من که میخوام دوباره کنکور بدم. و فقط یه ماه دیگه ارشدم تموم میشه باید برم انصراف بدم؟

راهی نداره که نشه انصراف داد و ثبتنام کرد؟
۰
۰
ارسال: #۲۴۶
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ)It-Ai-Cs نوشته شده توسط:  سلام دوستان

الان میخوام ارشد مجددا شرکت کنم. تو دفترچه نوشته کسی که دانشجوی ارشد هست. باید انصراف از تحصیل بده بعد بیاد ثبتنام نه.

واقعا الان من که میخوام دوباره کنکور بدم. و فقط یه ماه دیگه ارشدم تموم میشه باید برم انصراف بدم؟

سلام
نه دیگه طبق دفترچه باید انصراف بدید بعدش ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۲۴۷
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۶:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط ph0en1x.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  خیلی ممنونم از راهنمایتون ولی اینکه میگید با رتبه ۸۰۰ هم میشه روزانه هوش خوند شامل غیر انتفاعی ها که نمیشه؟؟
یکی هم این فایل رو من از سایت مدرسان شریف دانلود کردم و حساب که کردم حدودا ۴۵۰ نفر قبول خواهند شد طبق این فایل در روزانه و شبانه در کل کشور پس چه طور یک نفر با رتبه ۸۰۰ قبول میشه؟؟
ممنون میشم این فایل رو نگاه کنید و نظرتون رو بگید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نه دوست عزیز منظورم همون روزانه بود. شبانه هم شاید تا ۱۲۰۰ هم شانسشو داشته باشید.
ببینید اگه ظرفیت کل روزانه و شبانه هوش مثلاً ۴۰۰ نفر باشه از رتبه ۱ تا ۴۰۰ هوش که نمیان تو انتخاب رشته، گرایش هوش رو انتخاب کنن! مثلاً معمولاً کسی که دروس مشترک رو خوب بزنه رتبه‌اش تو همه گرایش‌ها زیر ۲۰۰ میاد و میتونه هرکدومو که دوست داره انتخاب کنه. برای مثال، رتبه یک نرم‌افزار رتبه هوشش میشه ۳۰ و خب چون طرف هدفش نرم‌افزار بوده تو انتخاب رشته، گرایش نرم‌افزار رو انتخاب میکنه و به همین ترتیب... برا همین رتبه‌های بالاتر هم شانس قبولی تو گرایش‌های دیگه رو پیدا میکنن.
به این وضعیت اصطلاحاً میگن همپوشانی. معمولاً به خاطر اینکه همپوشانی بین گرایش‌های مجموعه کامپیوتر زیاده باعث میشه رتبه‌های بالاتر هم شانس قبولی پیدا کنن.
برای دیدن قبولی‌های سال ۹۶ به این لینک مراجعه کنید:

۱
۰
ارسال: #۲۴۸
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۶:۵۳ ب.ظ
حالا اگه کسی انصراف نده، واقعا متوجه میشن؟
۰
۰
ارسال: #۲۴۹
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط Iman_k26.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۳ ب.ظ)It-Ai-Cs نوشته شده توسط:  حالا اگه کسی انصراف نده، واقعا متوجه میشن؟

ببین اگر سیستمشون یکپارچه نباشه که بعید میدونم باشه! و موقع ثبت نام سیستم اخطار نده به احتمال زیاد بعد از قبولی هم میتونی یجوری ردیفش کنی اما باید در نظر بگیری که اگر روزانه قبول بشی و یوقت گیر بدن قانونا میتونن حذفت کنن و دستت به جایی بند نیست.
قبل از شهریور تموم میشه ارشدت؟
برای سربازی مشکلی نداری؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: It-Ai-Cs
ارسال: #۲۵۰
۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۸ ب.ظ)Iman_k26 نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۳ ب.ظ)It-Ai-Cs نوشته شده توسط:  حالا اگه کسی انصراف نده، واقعا متوجه میشن؟

ببین اگر سیستمشون یکپارچه نباشه که بعید میدونم باشه! و موقع ثبت نام سیستم اخطار نده به احتمال زیاد بعد از قبولی هم میتونی یجوری ردیفش کنی اما باید در نظر بگیری که اگر روزانه قبول بشی و یوقت گیر بدن قانونا میتونن حذفت کنن و دستت به جایی بند نیست.
قبل از شهریور تموم میشه ارشدت؟
برای سربازی مشکلی نداری؟

من تا یک ماه دیگه دفاع میکنم. دارم پایان نامه رو مینویسم
مشکل سربازی ندارم. معافم
۰
۰
ارسال: #۲۵۱
۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۰۴:۵۵ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ)It-Ai-Cs نوشته شده توسط:  سلام دوستان

یه راهش اینه که الان انصراف ندی و اصلا ثبت نام نکنی و تا فرصت ثبت نام مجدد که معمولا اسفنده منتظر باشی، اما ریسکه دیگه.
۰
۰
ارسال: #۲۵۲
۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۵ ب.ظ)arg89_ نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ)It-Ai-Cs نوشته شده توسط:  سلام دوستان

یه راهش اینه که الان انصراف ندی و اصلا ثبت نام نکنی و تا فرصت ثبت نام مجدد که معمولا اسفنده منتظر باشی، اما ریسکه دیگه.

چرا ریسکه؟
مگه هر سال اسفند ثبتنام مجدد ندارن؟
۰
۰
ارسال: #۲۵۳
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ)It-Ai-Cs نوشته شده توسط:  چرا ریسکه؟
مگه هر سال اسفند ثبتنام مجدد ندارن؟
چرا داره اما چون تو تاریخ های زمان بندی سازمان سنجش نیست یه کم آدم می ترسه.
۰
۰
ارسال: #۲۵۴
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۰ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
شما بهتره کارتون را جدی بلگیرید احتمالا مثل هر سال ویرایش و نام نویسی در اسفند داشته باشه ولی چون تاکید کرده در زمان نام نویسی باید اتنصراف داده باشید ادم میترسه. لااقل بیشتر تحقیق کنید.

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰
ارسال: #۲۵۵
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۲ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۰ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  شما بهتره کارتون را جدی بلگیرید احتمالا مثل هر سال ویرایش و نام نویسی در اسفند داشته باشه ولی چون تاکید کرده در زمان نام نویسی باید اتنصراف داده باشید ادم میترسه. لااقل بیشتر تحقیق کنید.

سپاسگزارم از پاسخ هاتون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۳۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۰۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۸۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۱۵۷ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۳,۹۱۷ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۲۴۴ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۸۳ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close