زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸

ارسال: #۱۰۶
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۱ ب.ظ
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۴ ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  سلام. پکیج مدرسان شریف واسه معماری کامپیوتر بخرم یا نه . ماله دوستمه ۳۰۰ میکه. چاپشون هم آبان ۹۶؟؟؟ وقت ندارم لطفا راهنمایی فرمایید.

به هیچ وجه نخر کتاباش اشغاله...
هردرسی یه مجموعه خوبه کتابش و مدرسان فقط ۲ ۳ تا کتابش قابل خوندنه بقیه ش اشغاله...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط abolfazl pepco.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
خریدم دیگه متاسفانه دیر جواب دادرید. باز ممنونم. میخوام واسه منطقی راهیان و مدار ۱ و ۲ پوران و سیستم حقیقت و معماری راهیان هم بخرم و گسسته پوران؟؟؟؟ کنار مدرسان. بخرم یا نه

مدار منطقی پوران و مدرسان خریدیم کافیه یا راهیان ارشد هم بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۲۰ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۸ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  خریدم دیگه متاسفانه دیر جواب دادرید. باز ممنونم. میخوام واسه منطقی راهیان و مدار ۱ و ۲ پوران و سیستم حقیقت و معماری راهیان هم بخرم و گسسته پوران؟؟؟؟ کنار مدرسان. بخرم یا نه

مدار منطقی پوران و مدرسان خریدیم کافیه یا راهیان ارشد هم بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدار منطقی فقط اجلالی انتشارات نصیر بقیه از دم آشغال
۱
۰
ارسال: #۱۰۹
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۹ ب.ظ، توسط Soldier's life.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۸ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  خریدم دیگه متاسفانه دیر جواب دادرید. باز ممنونم. میخوام واسه منطقی راهیان و مدار ۱ و ۲ پوران و سیستم حقیقت و معماری راهیان هم بخرم و گسسته پوران؟؟؟؟ کنار مدرسان. بخرم یا نه

سلام
برای منطقی اکثرا مدار منطقی اجلالی را بهترین منبع میدانند ومنبع دوم مدار منطقی پوران پژوهش یوسفی من خودم تا الان تعریفی درباره مدار منطقی راهیان ندیدم برای معماری هم جزوه + ویس اجلالی یا کتاب پوران یوسفی که البته ویس کلاسشون هم هست برای تست معماری هم کتاب نارنجی معماری پوران
۱
۰
ارسال: #۱۱۰
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط saeedzare74.)

مبارک باشه اما دوست عزیز قبل از خرید بقیه منابع حتما تحقیق کنید
بهترین منبع مدار منطقی کتاب انتشارات نصیر هست ...
پوران هم خوبه کتابش چون تست زیاد داره ولی شما ک مدرسانو خریدین حتما کتاب نصیر و بگیرید چون بهترین کتاب رشته کامپیوتر هست ک ب زبان فارسی نوشته شده...

(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۶ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۸ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  خریدم دیگه متاسفانه دیر جواب دادرید. باز ممنونم. میخوام واسه منطقی راهیان و مدار ۱ و ۲ پوران و سیستم حقیقت و معماری راهیان هم بخرم و گسسته پوران؟؟؟؟ کنار مدرسان. بخرم یا نه

سلام
برای منطقی اکثرا مدار منطقی اجلالی را بهترین منبع میدانند ومنبع دوم مدار منطقی پوران پژوهش یوسفی من خودم تا الان تعریفی درباره مدار منطقی راهیان ندیدم برای معماری هم جزوه + ویس اجلالی یا کتاب پوران یوسفی که البته ویس کلاسشون هم هست برای تست معماری هم کتاب نارنجی معماری پوران

معماری کتاب نارنجی نداره
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط majidnourirad10.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ ق.ظ)sina72 نوشته شده توسط:  اقا پرسیدم گفت میشه تمدید کرد
سلام اگه دفترچه پست کردین و مثلا اعزام تون میاد ۱/۴ یا ۱/۶ یا ۱/۸ هم میشه تمدید کرد و هم میشه اصلا نرفت!!
اگه نرید بعد از برگه ی سبزی که اولین بار پستچی مباره دم خونه ی شخص ، بعد از گذشتنه تاریخه اعزام ، برگه ی قرمز میاد که یعنی اخطار و این که چرا نیامده اید .
دیر رفتن باعثه ۳ ماه اضافه دفترچه ای میشه که البته توی سربازی اگه سربازه خوبی باشیم (رضایت فرمانده ) و شانس هم داشته باشیم ، در مناسبت های مهم ، مثل ۲۲ بهمن ، ۳۱ شهریور و... اخبار اعلام میکنه که اضافه خدمت ها بخشیده میشه و ...
یک راهه راحت تر اینه که مثلا اصلا دفترچه ای پست نکنین تا اضافه هم نخورین ،
یک راه هم اینه که برید خدمت و وسط اش هر وقت نتایج اعلام شد برین دانشگاه که این جوری در زمان صرفه جویی میشه و هر وقت ارشد رو تموم کردین حداقل ۱ ماه اش رو کمتر میرین ( چون قبلا رفتید)
البته این ها ماله ۵ ساله پیش بودن...شاید الان یک کم تغییر کرده باشن .
موفق باشین SmileSmile

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۰۸ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۹ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
دوستان اگه ترم پاییز فارغ التحصیل بشیم میتونیم بریم خدمت و مرخصی بگیریم برا کنکور؟ که چند ماه سربازی کم شده باشه یا اینکه از اون فرصت یک سال از فارغ التحصیلی استفاده کنم ؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۱۱ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام دوستان
میخواستم بپرسم بهترین آزمون آزمایشی برای کدوم موسسه هست ؟
و اینکه من کارشناسی کامپیوتر نخوندم برای خوندن ارشد فرقی نداره با چه ترتیبی شروع به خوندن کنم؟یا اول باید درس خاصی رو خوند بعد رفت سراغ بعدی؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۴
۰۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۴ ق.ظ، توسط noori759.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶ ب.ظ)majidnourirad10 نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ ق.ظ)sina72 نوشته شده توسط:  اقا پرسیدم گفت میشه تمدید کرد
سلام اگه دفترچه پست کردین و مثلا اعزام تون میاد ۱/۴ یا ۱/۶ یا ۱/۸ هم میشه تمدید کرد و هم میشه اصلا نرفت!!
اگه نرید بعد از برگه ی سبزی که اولین بار پستچی مباره دم خونه ی شخص ، بعد از گذشتنه تاریخه اعزام ، برگه ی قرمز میاد که یعنی اخطار و این که چرا نیامده اید .
دیر رفتن باعثه ۳ ماه اضافه دفترچه ای میشه که البته توی سربازی اگه سربازه خوبی باشیم (رضایت فرمانده ) و شانس هم داشته باشیم ، در مناسبت های مهم ، مثل ۲۲ بهمن ، ۳۱ شهریور و... اخبار اعلام میکنه که اضافه خدمت ها بخشیده میشه و ...
یک راهه راحت تر اینه که مثلا اصلا دفترچه ای پست نکنین تا اضافه هم نخورین ،
یک راه هم اینه که برید خدمت و وسط اش هر وقت نتایج اعلام شد برین دانشگاه که این جوری در زمان صرفه جویی میشه و هر وقت ارشد رو تموم کردین حداقل ۱ ماه اش رو کمتر میرین ( چون قبلا رفتید)
البته این ها ماله ۵ ساله پیش بودن...شاید الان یک کم تغییر کرده باشن .
موفق باشین SmileSmile

اولا دیگه برگه سبز نمی اد دمه خونه با پست

همون وقتی که میری پلیس +۱۰ بت می دن !!!
بعدش غیبت ۱ روز ام کنی
حد اغل ۶ ماه بت اضاف می زنن

بعدش تو ۹۹ درصد وقتی می خوای پلیس +۱۰ اقدام کنی
همون موقع می پرسی که تاریخ اعزام کی می افته درستشو می گن
می تونی وقتی بفرستی ۸/۱ بیفته به تمیدید لازم نباشه

معمولا تو بیشتر اوقات نظام وظیفه اطلاعیه می ده برا مشولانی که کنکور ثبت نام کردن
و منتظر اعلام نتایج یا جواب قبولی یا ثبت نام در دانشگاه هستند
این دسته میتونن اعزامشون رو تمدید کنن ...البته هیچ چیز قطعی نیست در رابطه با تمدید

بعدش من یک توصیه اکید می کنم خدمت دوستانی که اعزامشون قبل مهر افتاده ولی می خوان دانشگاه برن

تا اوونجایی که می تونن سعی کنید اعزام نشن چون اصلا به نفعشون نیست
برای این که اگر وسط آموزشی ترخیص شن دوباره باید آموزشی رو برن
و حتی تحت شرایطی شاید اوون چند روزی که تو آموزشی بودن جز خدمتشون حساب نشه ! ! !
بعشدم کلا تو پادگان آموزشی رفتن بعدش بیرون اوومدنش دست خودنون نیست
حتی برای ثبت نام تو دانشگاه هم بعضی وقتا ازیت می کنن

(۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۱ ق.ظ)marziye.sf نوشته شده توسط:  سلام دوستان
میخواستم بپرسم بهترین آزمون آزمایشی برای کدوم موسسه هست ؟
و اینکه من کارشناسی کامپیوتر نخوندم برای خوندن ارشد فرقی نداره با چه ترتیبی شروع به خوندن کنم؟یا اول باید درس خاصی رو خوند بعد رفت سراغ بعدی؟

ازمون ازمایششی تو ارشد مثل کارشناسی نیست که خیلی بشه روش حساب باز کرد

به نظر من بهترین نداره ...ولی اگر م خوای شرکت کنی باید اونو شرکت کنی که بیشترین جامعه امارو رو داره ! ! !
تو این چند سال بیشترن فکر ازمونی بود که پارسه با مهستان مشترک برگزار کردن

(۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۹ ب.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  دوستان اگه ترم پاییز فارغ التحصیل بشیم میتونیم بریم خدمت و مرخصی بگیریم برا کنکور؟ که چند ماه سربازی کم شده باشه یا اینکه از اون فرصت یک سال از فارغ التحصیلی استفاده کنم ؟

وقتی خدمت بری دیگه معلوم نیست برات چه اتفاقی می افته

اگر می خوای ارشد بخونی با قدرت بشین درس بخون و بعد از کنکور دفترچه بفرست

سرباز ماهی ۱ روز مرخصی داره و نهایتا ۳۰ روز تشویقی در کل ۲ سال
فقط وقتی جای دور بیفتی نسبت به محل سکونت و یا جای محروم و سخت باشه جات
شاید مرخصی اضافه تر شه ... کلا خدمت بری وقت برا درس خوندن نیست ! !فقط ممکنه بعضی آ از قانون تعلیق اضافه کنن

یعنی چند ماهی وسط خدمت خدمت نرن ...اوونم برا کنکور نمی دن ...برا کسایی که بیماری خاصی دارن یا می خوان عمل جراحی شن
و یا مسایل خانوادگی حاد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir95
ارسال: #۱۱۵
۱۰ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹ ق.ظ، توسط Mehrdadkl7.)
من معاف از رزم شدم
شیطونه میگه پاشم برم سربازیا Smile
اصلا معلوم نیست دفعه بعد هم معاف از رزم بشم چون قاعدتا چند سال دیگه باید دوباره مراحل اعزامو طی کنم
بچه ها شما الان تو چه مرحله ای هستید؟
شروع کردید یا نه؟
کاش میشد یک مقداری بیشتر اینجا فعال باشید چون هم احتمالا به دیگران کمک میشه هم قطعا باعث پیشرفت و انگیزه بیشتر خودتون میشه
۰
۰
ارسال: #۱۱۶
۱۰ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط sina72.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ ق.ظ)Mehrdadkl7 نوشته شده توسط:  من معاف از رزم شدم
اصلا معلوم نیست دفعه بعد هم معاف از رزم بشم چون قاعدتا چند سال دیگه باید دوباره مراحل اعزامو طی کنم
شروع کردید یا نه؟
کاش میشد یک مقداری بیشتر اینجا فعال باشید چون هم احتمالا به دیگران کمک میشه هم قطعا باعث پیشرفت و انگیزه بیشتر خودتون میشه

اقا منم سینوزیت مزمن دارم که نوشته معاف از رزم
مراحل معافی چطوریه؟ اول میری معاینه اولیه بعد می فرستند بیمارستان؟ چقدر این کارت طول کشید؟
بعد شما واکسن سربازی زدی؟
من فعلا کارای سربازی شروع نکردم گذاشتم ۲۴ام که تا آخر تیر یک هفته فرصت هست تو یک هفته کاراش تموم میشه؟
کلا قبل سربازی چه مراحلی دارهBig Grin
شرمنده بابت سوال زیاد
۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۱۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط Mehrdadkl7.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۸ ب.ظ)sina72 نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ ق.ظ)Mehrdadkl7 نوشته شده توسط:  من معاف از رزم شدم
شروع کردید یا نه؟

مراحل معافی چطوریه؟ اول میری معاینه اولیه بعد می فرستند بیمارستان؟ چقدر این کارت طول کشید؟
من فعلا کارای سربازی شروع نکردم گذاشتم ۲۴ام که تا آخر تیر یک هفته فرصت هست تو یک هفته کاراش تموم میشه؟
شرمنده بابت سوال زیاد
دشمنت شرمنده ولی خودمم خیلی نمیدونم
معافیت من به دلیل bmi بالاست که فعلا تو معاینه اولیه بوده بعد میره کمیسیون راجع به بیماریا خیلی نمیدونم
واکسن نزدم هنوز
میتونی کاراتو انجام بدی زودتر بعد نوبتت شد بری تحویل بدی که خیلی دقیقه آخری هم نشه چون دکتر به من گفت معاینه اولیه تا یک ماه اعتبار داره بعد دوباره باید معاینه بشی
من خودم الان انجام میدم بعد ۲۳ تحویل میدم حیف فقط این معافیته چون معلوم نیست دفعه بعد هم bmi من همین باشه یا نه Undecided
فارغ التحصیلیت کیه اصلا؟ آخر تیر؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina72
ارسال: #۱۱۸
۱۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط noori759.)
شروع کردید یا نه؟

معاف از رزم شدن حسن زیادی نداره که بخوای به خاطرش تصمیم خاصی بگیری

یه زره شاید تو آموزشی بت اسون تر بگیرن اوونم بستگی به فرماندنت داره ..اگر فرمانده سخت گیر باشه
اوونم شاید برات حسن نباشه ...و این که بعضی ارو تو اموزش که از نظر بدنی ضعیفن و نمی تونم پا به پای بچه بدوان ازیت می کنن
و تهدید به تجدید دوره که خب معاف از رزم این تهددی ها براش فایده نداره و یه زره مزایای دیگه
که خیلی به چشم نمی اد
تو اموزشی همه چیز بستگی به فرماند داره

تو دوران یگان و خدمت هم که باز بستگی به فرمانده قرارگاه و فرمانده مستقیمت داره که چه برخوردی با معاف از رزم ها اگر شانس بیاری معاف از
پستی ...نیاری باید پست بدی ... تو بعضی از یگان ها برا معاف از رزم ها شیف می زارن به جای پست که از نظر زمانی فرقی نداره
از نظر سختی خب خیلی اسون تره ....بعضی از یگان ها تکلیف معاف از رزم ها رو دکتر پادگان مشخص می کنه که باید پست بدن یا نه

مثلا اگر مشکل اعصاب و روان و یا بیماری قلبی و مغری باشه می گه پست ندن و یا مثلا مشکل های اسون ترو می گه
پست بدن

در کل منظورم این بود فکر نکن معاف از رزم شدی خیلی امتیاز خاصی داری ! ! !

شروع کردید یا نه؟

پیشنهاد اکیدم به همه بچه ایی که در خودشون می بینن بتون ارشد جای خوب قبول شن اینه که برای رفتن به سربازی عجله نکنن
حتما ارشد بخونن و حتما از روز اول ارشد به فکر پروژه کسری خدمت باشن ....حد اغل تو رشته کامپیوتر کار خیلی راحت تره برا پروژه گرفتن
یه زره زرنگ باشن می شه یه پروژه خوب گرفت
۲
۰
ارسال: #۱۱۹
۱۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۶ ب.ظ)Mehrdadkl7 نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۸ ب.ظ)sina72 نوشته شده توسط:  
شروع کردید یا نه؟

شرمنده بابت سوال زیاد
معافیت من به دلیل bmi بالاست که فعلا تو معاینه اولیه بوده بعد میره کمیسیون راجع به بیماریا خیلی نمیدونم
واکسن نزدم هنوز
میتونی کاراتو انجام بدی زودتر بعد نوبتت شد بری تحویل بدی که خیلی دقیقه آخری هم نشه چون دکتر به من گفت معاینه اولیه تا یک ماه اعتبار داره بعد دوباره باید معاینه بشی
من خودم الان انجام میدم بعد ۲۳ تحویل میدم حیف فقط این معافیته چون معلوم نیست دفعه بعد هم bmi من همین باشه یا نه Undecided

۲۰ مرداد ولی به من گفت آخرای تیر‌ بیا
۰
۰
ارسال: #۱۲۰
۱۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۱ ب.ظ، توسط Mehrdadkl7.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۳ ب.ظ)sina72 نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۶ ب.ظ)Mehrdadkl7 نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۸ ب.ظ)sina72 نوشته شده توسط:  
شروع کردید یا نه؟

شرمنده بابت سوال زیاد
واکسن نزدم هنوز

۲۰ مرداد ولی به من گفت آخرای تیر‌ بیا

!!!
تا جایی که میدونم تا ۲۰ مرداد وقت داری!
ولی بنظرم بازم بپرس و به ما هم بگو
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۴ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۱۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۸,۷۱۴ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۷۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۰ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close