زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷

ارسال: #۱۲۱
۱۵ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۴۸ ق.ظ
RE: بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷
(۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۸ ب.ظ)mohsen406 نوشته شده توسط:  دوستانی که پارسال دکتری شرکت کردند و امسال هم شرکت کردند با توجه به همه دروس تخصصی، به نظرتون کسی که تخصصی پارسال ۲۵ درصد زده رتبه بهتری کسب کرده یا کسی که امسال امتحان داده و ۲۵ درصد زده؟

من به نظر خودم در مجموع آزمون امسال سوالات مبهم بیشتری داشت و در کل یک کم نسبت به سال قبل سختتر بود

دوستان دیگه نظر بدین

دوستان عزیز و دکتران آینده یعنی کسی نظری در مورد مقایسه آزمون امسال و پارسال نداره؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

زندگی آب روانی است... روان می گذرد
آنچه تقدیر من و توست همان می گذرد...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۱۵ اسفند ۱۳۹۶, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط Fot30.)
(۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ ق.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  سلام
با توجه به شرایط کنکور امسال درس سیستم عامل درس تعیین کننده ای شده،
در صورتی ک
به ۷۵ درصد از سوالات داده و الگوریتم پاسخ صحیح داده باشید یعنی ۱۵ سوال
وارد رقابت با رتبه های زیر ۱۰۰ خواهید شد.
حال اگر درس سیستم عامل رو خوب زده باشید به احتمال زیاد اختلاف زیادی با رقبا ایجاد میکنید،
چون این درس سوالات جدید و سبک جدید داشت و کمتر کسی تونست جواب بده ب همین خاطر ارزش پاسخ صحیح به درس سیستم عامل بسیار زیاده و تعیین کننده نفرات برتر هست.
درس پایگاه سیاست یکی ب نعل یکی ب میخ بود، کلا همه مثل هم غلط زدن یا همه مثل هم صحیح
امسال درصدی تخصصی بالای ۳۰ درصد به احتمال زیاد رتبه های زیر ۱۰۰ رو تشکیل می دهند.

چطور شد به این نتیجه رسیدید؟
جامعه آماری شما چیه؟
خود شما که گفتید ۱۹ سوال داده الگوریتم رو جواب دادید. احتمالا ۵یا ۶تا تو پایگاه داده زدید. تا همینجاش رفتید بالای ۵۰درصد. چندنفر مثل شما وجود داره؟
خلاصه که من یکی اعصابم خرد شده. ۲تا سوال بدیهی رو که بلد بودم غلط زدم. امیدوارم حرف شما درست باشه و همه خراب کرده باشن

سلام
اولا جامعه آماری گلی حدودا ۳۳۰۰ نفره،من مدرسان هم آزمون میدادم حدودا ۳۰۰ نفر ،غالبا تخصصی محدوده ۵۰ میزدم البته با سوالات نرمال سیستم عامل و غالبا رتبه هام محدوده زیر ۶ بود.
من تقریبا با چنین ثباتی دچار این ریزش حدود ۱۵ درصدی شدم محتمل هست ک سایرین هم این چنین بشن.
در ضمن خیلی کم پیش میاد رتبه های ۲۰ تا ۱۰۰ تخصصی خوب زده باشند ،اکثرا محدوده ۲۰ زدن و با زبان یا استعداد اومدن بالا.

من کجا گفتم ۱۹ ا الگوریتم زدم و همه صحیح؟
من خطا ندارم؟!
از کجا ۵-۶ تا پایگاه زدم اونم همش صحیح؟!
من فقط داده و الگوریتم خوب زدم و میزنم
سیستم هم زدم غلط در اومد لعنتی!!!!
تخصصی حدود ۳۵ زدم

خودم راضی نیستم
احتمالا هم امسال اقدام نکنم،آزمایشی دادم تا حدودی چون ترم ۳ هستم و کار پایان نامه ام هم مونده.
مگر اینکه اساتید گروه با توجه به شناخت و توانایی هام منو بگیرن،وگرنه تو رتبه خیلی دست پری ندارم.

خیلی حیاتی نیس برام دکتری،شد شد نشد نشد.

درصد بالای ۵۰ امسال احتمالش خیلی کمه کسی زده باشه،چون واقعا با سوالات سیستم عامل نمیشد کنار اومد،تازه پایگاه چندتا سوال جدید داشت همچنین داده و الگوریتم بنظرم محدوده ۴۵-۵۰ مال رتبه های برتر معقوله،
اگر هم کسی بالایی ۵۰ بزنه قطعا استادش طراح سوال سیستم عامل بوده وگرنه کسی نمیتونس بزنه، من باور نمیکنم.

(۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ق.ظ)mohsen406 نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۸ ب.ظ)mohsen406 نوشته شده توسط:  دوستانی که پارسال دکتری شرکت کردند و امسال هم شرکت کردند با توجه به همه دروس تخصصی، به نظرتون کسی که تخصصی پارسال ۲۵ درصد زده رتبه بهتری کسب کرده یا کسی که امسال امتحان داده و ۲۵ درصد زده؟

من به نظر خودم در مجموع آزمون امسال سوالات مبهم بیشتری داشت و در کل یک کم نسبت به سال قبل سختتر بود

دوستان دیگه نظر بدین

دوستان عزیز و دکتران آینده یعنی کسی نظری در مورد مقایسه آزمون امسال و پارسال نداره؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

مشابه سال گذشته است تا حدود زیادی و تقریبا با کاهش ۲_۳ درصدی میانگین دروس تخصصی

۲۸ درصد تخصصی با ۱۲ درصد استعداد پارسال محدوده ۱۰۰ شد
اگر ۲۵ درصد تخصصی زدید و زبان و استعداد هم ۳۰ بالا
به احتمال زیاد رتبه محدوده زیر ۸۰ میشید
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۱۵ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲:۳۷ ب.ظ
من حدود ۲۴ تا ۲۷ درصد تخصصی زدم چون یکی سوالات را یادم نیست کدوم را زدم
زبان که نزدم وقتم سر استعداد تلف شد کلا
استعداد هم حدود ۱۰ الی ۱۵ درصد زدم

اگر رتبه ام حدود ۲۰۰ هم بشه راضی هستم که بتونم یکی از آزادهای تهران را برم
چون کارمند دولتم خیلی دانشگاه آزاد و دولتی تو آینده کاریم تاثیر نداره

۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۱۵ اسفند ۱۳۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۳۷ ب.ظ)mohsen406 نوشته شده توسط:  من حدود ۲۴ تا ۲۷ درصد تخصصی زدم چون یکی سوالات را یادم نیست کدوم را زدم
زبان که نزدم وقتم سر استعداد تلف شد کلا
استعداد هم حدود ۱۰ الی ۱۵ درصد زدم

اگر رتبه ام حدود ۲۰۰ هم بشه راضی هستم که بتونم یکی از آزادهای تهران را برم
چون کارمند دولتم خیلی دانشگاه آزاد و دولتی تو آینده کاریم تاثیر نداره

فک کنم زیر ۲۰۰ بشید
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۲۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۳:۴۲ ب.ظ
سلام و وقت بخیر
دوستان کسی اطلاعاتی داره که سال گذشته واحد های دانشگاههای آزاد هر کدوم چند نفر نرم افزار گرفتند؟

آخه یک جایی خوندم معاون دانشجویی دانشگاه آزاد گفته پذیرش دکتری ۹۶ یک چهارم دکتری ۹۵ بوده

اینم منبعش:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۲۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۴۲ ب.ظ)mohsen406 نوشته شده توسط:  سلام و وقت بخیر
دوستان کسی اطلاعاتی داره که سال گذشته واحد های دانشگاههای آزاد هر کدوم چند نفر نرم افزار گرفتند؟

آخه یک جایی خوندم معاون دانشجویی دانشگاه آزاد گفته پذیرش دکتری ۹۶ یک چهارم دکتری ۹۵ بوده

اینم منبعش:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام
سازمان سنجش به هر واحد حدود ۵ تا حداکثر ۱۰ نفر معرفی کرد با توجه به امکانات دانشگاه
خیلی از معرفی شده در دانشگاه آزاد ثبت نام نکردن بنابراین
در بعضی واحد ها جای خالی وجود داشت اما دانشگاه آزاد نتوانست آنها را پر کند چون سازمان سنجش
بر اساس حد نصاب معینی دانشجو معرفی کرده بود
۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۲۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۵:۴۱ ب.ظ
سلام
سازمان سنجش به هر واحد حدود ۵ تا حداکثر ۱۰ نفر معرفی کرد با توجه به امکانات دانشگاه
در بعضی واحد ها جای خالی وجود داشت اما دانشگاه آزاد نتوانست آنها را پر کند چون سازمان سنجش
[/quote]

مطمئن هستید اینطور بوده؟
چون وقتی خیلی ها واسه آزاد مجاز شدن بعدش رفتن تو سایت دانشگاه آزاد ثبت نام کردن و دیگه کار از دست سنجش خارج شده بود عملا

۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۲۱ اسفند ۱۳۹۶, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۴۱ ب.ظ)mohsen406 نوشته شده توسط:  سلام

مطمئن هستید اینطور بوده؟
چون وقتی خیلی ها واسه آزاد مجاز شدن بعدش رفتن تو سایت دانشگاه آزاد ثبت نام کردن و دیگه کار از دست سنجش خارج شده بود عملا
[/quote]
من هم مطلبی رو که گفتید از همکارم شنیدم. همکارم میگفت که دانشگاه آزاد دزفول که خودش الان داره دکترا میخونه، سالهای قبل پذیرش بیشتری داشته و پذیرش الان تقریبا یک سوم شده.
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۲۲ اسفند ۱۳۹۶, ۱۰:۲۷ ق.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۴۱ ب.ظ)mohsen406 نوشته شده توسط:  سلام

مطمئن هستید اینطور بوده؟
[/quote]

نتایج نهایی را سازمان سنجش باید تائید کند
دانشگاه آزاد نتایج مصاحبه را به سازمان سنجش اعلام می کند و سازمان سنجش پس از جمع زدن نتیجه نهایی را به دانشگاه ازاد اعلام می کند
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۱۴ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط taha.maten.)
کارنامه کنکور دکتری سال ۹۷ هفته آخر فروردین منتشر می‌شود

?مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به جزئیات آماری کنکور دکتری، از انتشار کارنامه کنکور دکتری سال ۹۷ در هفته آخر فروردین ماه خبر داد

کارنامه داوطلبان آزمون دکتری هفته آخر فروردین منتشر می‌شود
مشاور سازمان سنجش گفت: کارنامه داوطلبان دکترای نیمه متمرکز سال ۹۷ هفته آخرین فروردین ماه روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

کارنامه داوطلبان هفته آخر فروردین منتشر می‌شوندحسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: از میان ۲۳۴ هزار و ۷۰۶ داوطلب ثبت‌نام کننده در آزمون دکترای نیمه متمرکز سال ۹۷ تعداد ۱۲۳ هزار و ۹۸۳ نفر مرد و ۱۰۰ هزار و ۷۲۳ نفر زن هستند که از میان این افراد نیز تعداد ۱۸۷ هزار و ۷۲۴ نفر در جلسه آزمون حاضر بودند.

وی ادامه داد: از میان ۲۳۴ هزار و ۷۰۶ داوطلب ثبت‌نام کننده در آزمون دکترای نیمه متمرکز سال ۹۷ تعداد ۲۳۶ هزار و ۶۶۵ نفر در علوم انسانی، ۲۱ هزار و ۴۰۳ نفر در علوم پایه، ۴۳ هزار و ۶۵۹ نفر در گروه فنی و مهندسی، ۱۲ هزار و ۷۲۴ نفر در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، ۱۲ هزار و ۶۴۳ نفر در گروه هنر، ۲ هزار و ۲۸۷ نفر در گروه دامپزشکی و ۵ هزار و ۵۴۵ نفر در گروه زبان شرکت کرده‌اند.

مشاور سازمان سنجش با اشاره به اینکه آزمون دکترای در روز جمعه چهارم اسفند ماه ۹۶ در ۵۵ حوزه امتحانی و در ۲۴۳ کد رشته برگزار شده است، عنوان کرد: کارنامه اولیه داوطلبان دکترای نیمه متمرکز ۹۷ هفته آخر فروردین امسال بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و داوطلبان مجاز می‌توانند در نیمه اول اردیبهشت ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام به انتخاب رشته کنند.

توکلی یادآور شد: متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد در نیمه اول اردیبهشت ماه سال ۹۷ می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته خود بر اساس ضوابط مرکز سنجش و پژوهش دانشگاه آزاد اقدام کنند.

انتهای پیام/
نیمه اول اردیبهشت زمان انتخاب رشته دکترای نیمه متمرکز سال
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۱۵ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۱۹ ق.ظ
با سلام
مصاحبه حدود چه زمان خواهد بود
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۱۸ فروردین ۱۳۹۷, ۰۷:۱۱ ق.ظ
با سلام
مصاحبه حدود چه زمان خواهد بود
[/quote]

بعد از انتخاب رشته و اعلام نتایج و مشخص شدن دانشگاه ها
تقریبا برج ۴یا۵
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۲۱ فروردین ۱۳۹۷, ۰۵:۱۵ ب.ظ
بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبانی که در آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۷ ثبت‌نام و شرکت نموده‌اند، می‌رساند که نتایج مرحله اول آزمون مذکور در روز دوشنبه مورخ ۹۷/۰۱/۲۷ در قالب کارنامه اولیه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی:
قرار داده می‌شود.

کلیه داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور و وارد کردن شماره داوطلبی و سایر مشخصات فردی (نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه، سال تولد) نسبت به رؤیت کارنامه اولیه اعلام نتیجه اقدام نموده و درصورت لزوم از آن پرینت تهیه نمایند. ضمناً آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته هستند، لازم است بر اساس برنامه زمانی تعیین شده در اطلاعیه‌ای که به همراه اعلام نتایج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر می‌گردد، پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه اقدام نموده و سپس کدرشته‌ محل‌های انتخابی خود را به ترتیب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی وارد نمایند.

اطلاعیه تکمیلی درخصوص زمان و نحوه انتخاب رشته و زمان انتشار دفترچه‌راهنمای انتخاب رشته به همراه اعلام نتایج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۲۶ فروردین ۱۳۹۷, ۰۷:۵۹ ق.ظ
با سلام
لطفا کارنامه و رتبه و گرایش خودتون
برای کنکور دکتری ۹۷رشته کامپیوتر رو در این پست قرار بدید تا تبادل نظر داشته باشیم
فقط لطفا سعی کنید کارنامه رو به صورت کامل قرار بدید
۰
۰
ارسال: #۱۳۵
۲۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۵:۳۹ ب.ظ
سلام دوستان
رتبه من ۳۳۱ شد. با استعداد ۲۳/۳۳ و تخصصی ۱۳/۳۳/

شما چه کردید؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۷۵ دیروز ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۹۱ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۶۴ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۴۶ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۱۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۸۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۱۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۱۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close