زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظر شما در مورد این کنفرانس؟

ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط siiib70.)
سلام

دوستان من یه مقاله دارم که مربوط به یه پروژه درسی بود و خیلی وقته میخوام به یه کنفرانس یا مجله ای برای چاپ بفرستم. نظرتون در مورد این کنفرانس چیه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و یا این:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظرتون ارسال به اینجا ارزش داره؟ و این که می‏تونم بعدا بهش در مصاحبه دکتری هم اشاره کنم یا تاثیری نداره؟

و سوال دومم اینه که با توجه به این که این مقاله مربوط به یه پروژه درسی بود و شاید در سطح خیلی بالایی نباشه، به نظرتون منطقیه به کنفرانس انجمن ملی کامپیوتر که سالانه برگزار میشه بفرستم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۶, ۰۴:۱۲ ق.ظ
سلام
کنفرانس انجمن ملی کامپیوتر معتبر هست و بعید میدونم مقاله ای که سطح بالا نیست و پروؤه درسی هست را بپذیره
بهتره به کنفرانس ساده تر و سطح پایینتر بفرستید تا تجربه اولیه شرکت در کنفرانسها را بدست بیارید. اگر کنفرانس مقاله را انگلیسی ازتون میپذیره بهترین کار ارسال مقالتون به زبان انگلیسی هست Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: siiib70
ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۳۶ ب.ظ
RE: نظر شما در مورد این کنفرانس؟
(۲۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۱۲ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
کنفرانس انجمن ملی کامپیوتر معتبر هست و بعید میدونم مقاله ای که سطح بالا نیست و پروؤه درسی هست را بپذیره
بهتره به کنفرانس ساده تر و سطح پایینتر بفرستید تا تجربه اولیه شرکت در کنفرانسها را بدست بیارید. اگر کنفرانس مقاله را انگلیسی ازتون میپذیره بهترین کار ارسال مقالتون به زبان انگلیسی هست Smile

خیلی ممنون. پس کنفرانس انجمن ملی به کنار، از بین اون دو کنفرانس بالایی شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۳۶ ب.ظ)siiib70 نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۱۲ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام

خیلی ممنون. پس کنفرانس انجمن ملی به کنار، از بین اون دو کنفرانس بالایی شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

خواهش میکنم
من پنجمین کنفرانس برق و کامپیوتر را بهتون پیشنهاد میکنم.برگزار کننده اش تهران هست. که معتبرتر هست. ولی اون یکی برگزارکننده اش دانشگاه آزادمشهد هست.
موفق باشید Smile
۰
۰
ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۲۰ ق.ظ، توسط siiib70.)
خیلی ممنون بابت پاسخ گویی

به عنوان سوال پایانی در صورت امکان یه نگاهی هم به این کنفرانس بیندازید:

گویا مقالاتی که در اینجا پذیرفته میشن قراره در IEEE-Xplore نمایه بشن.

شما این رو صلاح میدونید یا همون "پنجمین کنفرانس برق و کامپیوتر" (مقالات این هم قراره در ISC نمایه بشن)؟
۰
۰
ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۵۹ ق.ظ)siiib70 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون بابت پاسخ گویی

به عنوان سوال پایانی در صورت امکان یه نگاهی هم به این کنفرانس بیندازید:

گویا مقالاتی که در اینجا پذیرفته میشن قراره در IEEE-Xplore نمایه بشن.

شما این رو صلاح میدونید یا همون "پنجمین کنفرانس برق و کامپیوتر" (مقالات این هم قراره در ISC نمایه بشن)؟

سلام.خواهش میکنم

بنظرم این کنفرانس که در ieee هم مقالتون نمایه میشه بهتر هست. حامیان و برگزارکنندگان همایش معتبرتر هستند. یکی از حامیان و برگزارکنندگان را مرکز تحقیقاتی نیوزیلند انگاری نوشته. ولی اون پنجمین کنفرانس حامیانش نسبت به این یکی اعتبارشون کمتر هست. در کل من از کنفرانسهایی که مقاله در ieee نمایه میکنند بیشتر خوشم میاد.

در ضمن حتما باید مقالتون هم انگلیسی بدهید که در ieee نمایه بشه وگرنه در همون سیویلیکا چاپ میکنندش(البته حتما میدونستید همینجوری محض یادآوری گفتم Smile )
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۲۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۲۹۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  آشنایی با وب کنفرانس Adobe Connect faraz_linux ۰ ۱,۷۵۵ ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۳۸ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۱۹۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۰۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close