زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سرفصل درس یادگیری ماشین

ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۰۱ ق.ظ
سرفصل درس یادگیری ماشین
باسلام و خسته نباشید
دوستان میشه کسانی که درس یادگیری ماشین رو توی کنکور زدن سرفصل رو بگن...
اسلایدای دکتر شیری خیلی زیاده من سردرگم شدم
الان با اینکه سه ماه وقت داریم میشه شروع کرد برا خوندن؟
با تشکر
لطفا راهنمایی کنید خداخیرتون بده.... HeartHeartHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۳۴ ق.ظ
سرفصل درس یادگیری ماشین
سلام دوستان چرا کسی کمک نمی کنه؟
برای درس یادگیری ماشین من حدود ۱۰ جلسه دکتر سلیمانی رو نگا کردم برای کنکور دکتری یکم در هم برهم درس نمیدن؟ خواهش می کنم کسی خوند جواب بده؟ یادگیری ماشین رو چیکار کنیم؟ باید پایه آمار احتمالی مون قوی باشه؟
ارسال:
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۴۵ ب.ظ
RE: سرفصل درس یادگیری ماشین
(۱۴ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ق.ظ)nilufar1370 نوشته شده توسط:  سلام دوستان چرا کسی کمک نمی کنه؟
برای درس یادگیری ماشین من حدود ۱۰ جلسه دکتر سلیمانی رو نگا کردم برای کنکور دکتری یکم در هم برهم درس نمیدن؟ خواهش می کنم کسی خوند جواب بده؟ یادگیری ماشین رو چیکار کنیم؟ باید پایه آمار احتمالی مون قوی باشه؟

سلام
به نظر من اون فیلم ها رو اصلا نبینین. سوالات چند سال قبل رو نگاه کنین و فقط اون مباحث رو از روی کتاب مرجع بخونین.من خودم هم این کار رو می کنم چون وقت کمه. به نظرم نتیجه بهتری بده
 سپاس‌گزاری شده توسط: nilufar1370
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۳۴ ق.ظ
RE: سرفصل درس یادگیری ماشین
(۱۵ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ)robin نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ق.ظ)nilufar1370 نوشته شده توسط:  سلام دوستان چرا کسی کمک نمی کنه؟

سلام
به نظر من اون فیلم ها رو اصلا نبینین. سوالات چند سال قبل رو نگاه کنین و فقط اون مباحث رو از روی کتاب مرجع بخونین.من خودم هم این کار رو می کنم چون وقت کمه. به نظرم نتیجه بهتری بده

راستش فیلم ها رو دیدم قاطی کردم فعلا تموم نکردم اونقد هم مرجع زیاده یه منبع شسته رفته وجود نداره. آخه با حل کردن سوالای چند سال گذشته میشه رتبه آورد؟ شایدم بشه ها ولی دوست من رتبش زیر ۲۰ شد خیلی تاکید میکرد هر چی دم دستته بخون...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۲۹ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۰,۹۶۳ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۶۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۳۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۳۷ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  سوال یادگیری ماشین isoa ۳ ۳,۸۴۹ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۶۰۸ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۵۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها sajaddandy ۱۰ ۱۳,۵۶۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: msedigh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close