زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهندسی نرم افزار

ارسال: #۹۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
سلام به دوستان من برای مهندسی ترجمه پرسمن ۹ فصلشو دارم اگه این ۹ فصل با پوران و پارسه رو بخونم میتونم تست های زیادی تو ارشد زد یا نه خواهش میکنم یکی جوابمو بده ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۰۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
سلام

کسی نیست که از بچه هایی که تو ارشد رتبشون عالی شده و این درس رو عالی زدن بپرسه چی رو خونده؟؟

لطفا یکی جواب بده
ارسال: #۹۳
۰۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
سلام به دوستان من برای مهندسی ترجمه پرسمن ۹ فصلشو دارم اگه این ۹ فصل با پوران و پارسه رو بخونم میتونم تست های زیادی تو ارشد زد یا نه خواهش میکنم یکی جوابمو بده ممنون
ارسال: #۹۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط itmanesh.)
مهندسی نرم افزار
سلام دوستان
از کتاب پرسمن ترجمه سالخورده(ویرایش ۵) ترجمه بهتری اومده؟

من کتاب پوران رو دارم، به نظرتون پارسه رو لازمه بگیرم؟
ارسال: #۹۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۶ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
بعد از بررسی و مطالعه همزمان ۳ سه فصل اول پرسمن(سالخورده) و ناظمی(جلوه) تصمیم گرفتم واسه بقیه مباحث ناظمی رو بخونم!!!!بیان و گزیده گویی این دو کتاب به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۹۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ب.ظ
RE: مهندسی نرم افزار
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  بعد از بررسی و مطالعه همزمان ۳ سه فصل اول پرسمن(سالخورده) و ناظمی(جلوه) تصمیم گرفتم واسه بقیه مباحث ناظمی رو بخونم!!!!بیان و گزیده گویی این دو کتاب به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست!

یعنی ناظمی بهتره؟؟

There is no there there.
ارسال: #۹۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  بعد از بررسی و مطالعه همزمان ۳ سه فصل اول پرسمن(سالخورده) و ناظمی(جلوه) تصمیم گرفتم واسه بقیه مباحث ناظمی رو بخونم!!!!بیان و گزیده گویی این دو کتاب به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست!

یعنی ناظمی بهتره؟؟
ویژگی ها مثبت ناظمی:
۱/روان بودن و خلاصه بودن و گفتن اصل قضیه و گزافه گویی نکردن(کتاب پرسمن خدای گزافه گوییه!!!)
۲/بیان کلیه مباحث از ۳ منبع اصلی مهندسی نرم افزار(اما کتاب پرسمن بقیه منابع رو پوشش نمیده!)

البته بعضی جاهاهم که ناظمی خیلی مختصر گفته میشه به پرسمن رجوع کرد!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۹۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  بعد از بررسی و مطالعه همزمان ۳ سه فصل اول پرسمن(سالخورده) و ناظمی(جلوه) تصمیم گرفتم واسه بقیه مباحث ناظمی رو بخونم!!!!بیان و گزیده گویی این دو کتاب به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست!

یعنی ناظمی بهتره؟؟
ویژگی ها مثبت ناظمی:
۱/روان بودن و خلاصه بودن و گفتن اصل قضیه و گزافه گویی نکردن(کتاب پرسمن خدای گزافه گوییه!!!)
۲/بیان کلیه مباحث از ۳ منبع اصلی مهندسی نرم افزار(اما کتاب پرسمن بقیه منابع رو پوشش نمیده!)

البته ناظمی غلط های علمی هم داره
اینو هم باید در نظر گرفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , mohammadali1990
ارسال: #۹۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  

یعنی ناظمی بهتره؟؟
ویژگی ها مثبت ناظمی:

البته ناظمی غلط های علمی هم داره
اینو هم باید در نظر گرفت
lمن ۴ فصل بیشتر از ناظمی تا حالا نخوندم ولی تا حالا غلط خاصی ندیدم!؟میشه بیشتر توضیح بدی دوست عزیز؟!
البته بعضی جاهاشو یکم بیشتر توضیح میداد بدک نبود!
مرسی

سپاس‌گزاری شده توسط: Era_ahmadian , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۰
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
مهندسی نرم افزار
کتاب مقسمی برا مهندسی نرم افزار خوبه؟؟؟؟؟
ارسال: #۱۰۱
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
من از تجربه ی دوستان اینطور برداشت میکنم که کتاب پرسمن خوب هست ولی به قول دکتر تنهایی از ویرایش ۵ به بعدش رو بخونید... میگن تمام سوالات بغیر از یک یا دو تا سوال همه رو با پرسمن میشه خوند...ولییییییییییی ترجمه ای مزخرف...البته از همه ترجمه ها میگن بهتره...من که الان چند فصل خوندم بد نیس ولی امروز فصل ۳ میخوندم خداییش هیچی نفهمیدم ...اصلا ترجمه مناسب نیست و حواست رو پرت میکنه...
چند راهکاری که من از ابتدای تایپیک خوندم رو مینویسم برای بقیه که میان بخونن
۱- مطالب مهم پرسمن رو خونده و هایت لایت کنن و چند دور همون ها رو بخونن...
۲- پوران بسیار کم حجم و بعضی فصول رو نداره ولی خلاصه نکات مهم پرسمن رو داره که برای ماه آخر بد نیس یه دور بخونیمش...
۳- تست های سال گذشته + تست های پوران
۴- اسلام ناظری هم هست که اونم بد نیست ولی همه میگن پرسمن پس ببین اسلام دیگه چیهBig Grin
۵-کتاب پارسه که خلاصه+روان و مطالب مهم داره ...که یکی از بچه ها با خوندنش امیر***** قبولیده بود ولی ملاک دانشگاه نیست ها خواستم بگم پارسه هم آره...
حالا خود من چیکار میکنم..؟پرسمن بعضی فصول خوب هست میخونم و هایت لایت میکنم+کتاب پوران که تو یه هفته میشه خوند که تو دوره میخونمش+پارسه هم میگیرم میخونم و نکات مهم رو هایت لایت میکنم... که در واقع کتاب اصلیه من میشه پارسه+منبعش پرسمن که مشکلی بود رجوع کنم...
این مطالب چیکده صفحات قبل هستشBig GrinTongue

I definitely will win
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۱۰۲
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ ب.ظ
Question مهندسی نرم افزار
سلام دوستان عزیر
کسی کتاب پرسمن ویرایش ۶ ترجمه سالخورده رو نداره
من میخوام دست دو بخرم اگه کسی قصد فروش داره سال چاپ + قیمت فروشش رو برام بذاره
مرسی
ارسال: #۱۰۳
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ ب.ظ)zohre71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیر
کسی کتاب پرسمن ویرایش ۶ ترجمه سالخورده رو نداره
من میخوام دست دو بخرم اگه کسی قصد فروش داره سال چاپ + قیمت فروشش رو برام بذاره
مرسی

همون ویراست ۵ رو بخونی بیشتر نفع میکنی. بیس اکثر کتابای کنکوری هم روی همون ویراست ۵ هستش.
ارسال: #۱۰۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ
پس باید چه کتابی رو بخونیم . لطفا جواب بدین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] خلاصه درس کامپایلر و مهندسی نرم افزار baran.r ۵ ۱۰,۱۳۲ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rray
  بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷ taha.maten ۱۳۷ ۷۸,۶۹۴ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۲۵ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  درخواست حل المسائل کتاب مهندسی نرم افزار پرسمن armin.sheikh ۱ ۶,۳۰۷ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: minad.96
  تراز و حد نصاب مهندسی کامپیوتر نرم افزار camputer89 ۰ ۲,۰۶۱ ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: camputer89
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۷۸۸ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close