زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جامعه آماری آزمون های آزمایشی

ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۹ ق.ظ
Lightbulb جامعه آماری آزمون های آزمایشی
عرض سلام
داوطلبین محترمی که در آزمون های آزمایشی سال گذشته شرکت کردند لطفا جامعه آماری موسسه برگزار کننده را اعلام بفرمایند.
با سپاس و احترام
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۱۷ ب.ظ
جامعه آماری آزمون های آزمایشی
والا عدد دقیقش معلوم نیست چون یه آموزشگاه حالا یه عددی میزنه از کجا معلوم راست باشه؟ مثلا مدرسان ۱۰۰۰ نفر بود که به نظر من الکیه. من خودم نصیر پارسه بودم ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفر . حالا اینا مهم نیست مهم اینه تو توی ۵۰ نفر نفر اول باشی حداقلش اینه
۱
۰
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۴۶ ب.ظ
RE: جامعه آماری آزمون های آزمایشی
(۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ)Alireza_Doustmohammadi نوشته شده توسط:  عرض سلام
داوطلبین محترمی که در آزمون های آزمایشی سال گذشته شرکت کردند لطفا جامعه آماری موسسه برگزار کننده را اعلام بفرمایند.
با سپاس و احترام
بطور کلی آمارهای موجود، ساختنی هستند نه گرفتنی.
۰
۰
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط Alireza_Doustmohammadi.)
(۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  والا عدد دقیقش معلوم نیست چون یه آموزشگاه حالا یه عددی میزنه از کجا معلوم راست باشه؟ مثلا مدرسان ۱۰۰۰ نفر بود که به نظر من الکیه. من خودم نصیر پارسه بودم ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفر . حالا اینا مهم نیست مهم اینه تو توی ۵۰ نفر نفر اول باشی حداقلش اینه

از راهنمایی تان سپاسگزارم. چند مطلب وجود دارد که نیاز به راهنمایی دارم. قبل از هر چیزی باید بیان کنم که بنده قصد دفاع ندارم و تنها سوالاتم را می پرسم تا انتخاب بهتری داشته باشم.
مطلب اولی که وجود دارد این است که شاید چنین ایده ای بد نباشد که مهمترین ویژگی یک آزمون آزمایشی در کنار برنامه ریزی بهتر، جامعه آماری اش هست والا می توان دفترچه ها را دانلود کرد و تست هایش را زد.

مطلب بعدی که وجود دارد این است که تراز شما در آزمون آزمایشی با کنکور مشابه هم بود یا نزدیک هم بود یا صرفا تاثیر کنکور آزمایشی در برنامه ریزی بهتر است؟
۰
۰
ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۷ ب.ظ)Alireza_Doustmohammadi نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  والا عدد دقیقش معلوم نیست چون یه آموزشگاه حالا یه عددی میزنه از کجا معلوم راست باشه؟ مثلا مدرسان ۱۰۰۰ نفر بود که به نظر من الکیه. من خودم نصیر پارسه بودم ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفر . حالا اینا مهم نیست مهم اینه تو توی ۵۰ نفر نفر اول باشی حداقلش اینه

از راهنمایی تان سپاسگزارم. چند مطلب وجود دارد که نیاز به راهنمایی دارم. قبل از هر چیزی باید بیان کنم که بنده قصد دفاع ندارم و تنها سوالاتم را می پرسم تا انتخاب بهتری داشته باشم.
مطلب اولی که وجود دارد این است که شاید چنین ایده ای بد نباشد که مهمترین ویژگی یک آزمون آزمایشی در کنار برنامه ریزی بهتر، جامعه آماری اش هست والا می توان دفترچه ها را دانلود کرد و تست هایش را زد.

مطلب بعدی که وجود دارد این است که تراز شما در آزمون آزمایشی با کنکور مشابه هم بود یا نزدیک هم بود یا صرفا تاثیر کنکور آزمایشی در برنامه ریزی بهتر است؟
رتبم توی آزمون آزمایشی ۱ بود توی کنکور ۴۰ شدم. حالا شاید مثلا رتبه واقعیم ۲۰ بود ولی تو شرایط کنکور این جا به جایی رو داشت. ولی در کل کسایی که رتبه های خوب تو کنکور میارن آزمون آزمایشی هاشونم خوبن . بودجه بندی های آزمون آزمایشی کلا شبیه همن و خوبه برنامه بهت میده.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۶۱ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۶۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۳۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۲۹۰ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۸۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۸۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نقش خانواده در جامعه kiyan0 ۰ ۲,۱۰۱ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۲:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kiyan0
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۰۲ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close