زمان کنونی: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷

ارسال: #۳۷۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۱۱ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۵۴ ب.ظ)monir25 نوشته شده توسط:  سلام بچها
جزوه شبکه دکتر حقیقت کسی دارهبه من بده؟
سلام میتونین از این کانال دانلود کنین
هم جزوه هم ویس دکتر حقیقت برای امسال هستش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۷۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۰۰ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام..میخواستم بدونم پاسخ سوالات ارشد ۹۶ رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟ سایتی کانالی جایی هست ؟ یادمه تو کانال دکتر یوسفی بود ولی انگار پاک کردن...کتابی هم چاپ نشده که این پاسخ ها رو داشته باشه..هست ایا ؟
۰
۰
ارسال: #۳۷۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۳ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۰۰ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  سلام..میخواستم بدونم پاسخ سوالات ارشد ۹۶ رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟ سایتی کانالی جایی هست ؟ یادمه تو کانال دکتر یوسفی بود ولی انگار پاک کردن...کتابی هم چاپ نشده که این پاسخ ها رو داشته باشه..هست ایا ؟

سلام و عرض ادب
اره همون اوایل که کنکور دادن بچه ها همون هفتش اکثر اساتید پاسخ درس ها رو به صورت تشریحی گذاشته بودن توی کانالشون...با دست خط خودشون نوشتن و گذاشتن..الان شاید باشه..شایدم پاک کرده باشن...ولی اگه صبر کنید تا سال بعد احتمالا اواخر فروردین دوباره حل تشریحی سوالارو میزارن توی کانالا یا سایتشون..شایدم یه سری از اساتید فیلم پاسخ تشریحی رو بزارن توی کانال آپارات خودشون..
کتاب جامع هم که والا آقای یوسفی و خلیلی فر یه کتاب دارن فک کنم به نام ۷ سال کنکور کامپیوتر...امسال آقای یوسفی گفته که در حال چاپ هست این کتاب..کنکورای ۹۰ تا ۹۶...امیدوارم سریعتر چاپ بشه..ولی فک کنم تا اواخر اسفند طول بکشه تا بیاد بیرون...
موفق باشید...

برای دیده شدن تلاش بیجا نکن!
به کمال که برسی دیده می‌شوی...
۱
۰
ارسال: #۳۷۹
امروز, ۱۲:۴۱ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام به دوستان عزیز مانشتی و گروه پرانرژی آمادگی ارشد ۹۷!
دوستان منم از پیرای مانشتم که چند سالیه هی میخوام کنکور شرکت کنم اما به خاطر مشغله کاری نمیتونم!
امسال از همین امروز شروع کردم و همه‌ی کار و بارو تعطیل کردم و شروع کردم به خوندن! میدونم یه مقداری دیره ولی خب سعیمو میکنم.
حالا یه سوال! کسی از آخرین رتبه قبولی روزانه نرم امیرکبیر خبر داره؟

Don't waste your time looking back, you're not going that way
۰
۰
ارسال: #۳۸۰
امروز, ۰۲:۵۷ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان نظرتون در مورد کتاب های ۹۰ درصد پارسه چیه؟ به درد میخوره یا نه؟ بخرم یا نخرم؟
۰
۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close