زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷

ارسال: #۱۸۱
۰۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ب.ظ، توسط zhid.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
یه سوال خیلی خیلی مهم....
نتایج تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه
توی سایت سنجش چیزی ننوشته بود
امکان داره ۲-۳ هفته دیگه اعلام بشه؟

احتمال ۹۰ درصد قبول میشم به نظرتون تا اعلام نتیجه چ کار کنم بخونم یا با توجه به اینکه احتمالا پذیرش دانشجو از نوبت دوم هست دنبال کار بگردم .اصلا یه سوال دیگه احتمال داره پذیرش از همین ترم باشه و به ترم بهمن کشیده نشد؟

(۰۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۵۲ ق.ظ)mahsa927 نوشته شده توسط:  به نظرتون میرسم بخونم؟
خیلی غصه دار شدم
بله حتما چرا که نه .می تونید توی همین فروم مصاحبه هایی راپیدا کنیدکه اصلا رشته اش کامپیوتر نبوده و از رشته ای مثل مکانیک و شیمی با رتبه عالی فکر کنم ۲و۳ قبول شدن.
فقط باید با تمام قدرت بخونی بخونی و مرور و تست
مشاور من همیشه میگفت که مرور و تست ، مرور و تست .این مدت که میخوندم دیدم واقعا راست میگه اگه یه کم بیشتر مرور می کردم و تست میزدم الان ترم یک روزانه یکی از دانشگاه های تهران بودم نه اینکه الان آرزوی قبولی تکمیل ظرفیت را داشته باشم
شما هم از همین الان با برنامه بخون و مرور و تست فراموش نشه
برایشروع یه کاری که یه کم انرژی میبره هم نیاز به نشاط و تلاشه نه غم و غصهSmile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۸۲
۰۲ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۴۲ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان من سال ۹۱ ارشد شرکت کردم و رتبه م هزار و خورده ای شد برای مهندسی نرم ولی چون روزانه میخواستم انتخاب رشته نکردم
و بعد هم رفتم سر کار خصوصی و بعد از اون دولتی.
الان میخوام دوباره شرکت کنم ولی باز همون روزانه مد نظرم هست
به نظرتون از الان شروع کنم برا کنکور ۹۸ یا با این همه فاصله زمانی که گذشته و زمان کمی هم که مونده به کنکور ۹۷ میرسم برا اردیبهشت بخونم؟
نمیتونم مثل اون موقع وقت بزارم و نهایت تلاشم بعد از کار و خونه داری احتمالا روزی ۴ یا ۵ ساعت بشه Sad
به نظرتون چیکار کنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۳
۰۲ آبان ۱۳۹۶, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط moa-ari.)
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۰۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۰۰ ب.ظ)shmk94 نوشته شده توسط:  تخفیف ۵۰%ازمونهای مدرسان شریف "عجله کنید"
برای شرکت در ازمونهای ارشد ۹۶ فقط کافیه نام ونام خانوادگی،رشته ،شهر،شماره موبایل رو به ادرسsh_mk9434@yahoo.com
ایمیل کنید.فقط هرچه سریعتر چون زمانش محدوده به دوستاتون وجاهایی که میشناسید اطلاع بدین .درصورتی که به حدنصاب برسه ازتخفیف برخوردار میشین.فرصت رو از دست ندین.مهلت ارسال تا چهارشنبه ۳ابان۹۶ مهلت دارین

به حد نصاب برسه ،
تماس میگیرن ؟ Undecided
۰
۰
ارسال: #۱۸۴
۰۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۳۹ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۰۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ب.ظ)zhid نوشته شده توسط:  یه سوال خیلی خیلی مهم....
نتایج تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه
لطفا اگر می دونید بگید
Sad تا من یه پست گذاشتم اینجا تلیغ بارون شد سوالم گم شد Sad
۰
۰
ارسال: #۱۸۵
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۰۲ ق.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)Fat7 نوشته شده توسط:  سلام
روزتون بخیر منم کنکوری ۹۷ هستم
اولین باره که میخوام کنکور شرکت کنم
امیدوارم با کمک دوستان بتونم نتیجه خوبی رو کسب کنم
۰
۰
ارسال: #۱۸۶
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۰۰ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
(۰۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ب.ظ)zhid نوشته شده توسط:  
نقل قول: نتایج تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه
لطفا اگر می دونید بگید
منم میخواستم بدونم کی نتایج اعلام میشه؟
سازمان سنجش هم زنگ میزنم اپراطور ها مشغولن و خط اش آزاد نمیشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۱۸۷
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط khak.)
(۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  امیدوارم این آخرین گروه درسی آمادگی ارشدی باشه که میایم و عضو میشیم .سال دیگه بریم تو فاز مصاحبه و نصیحت و توصیه و پز دادن و این حرفا. از آنجایی که هم دوره ای های ما یا بلاخره یک دانشگاهی برای خودشان قبول شده اند و چه بسا فارغ التحصیل شده اند و یا کلا از صرافت کنکور دادن و این حرفها افتاده اند و یا از اساس نسلشان منقرض شده دیگر ما هم فوقش همین امسال رویمان میشود که بیایم اینجا و حرفهای کنکوری بزنیم امیدوارم سابقه دارهای سایت از جمله خودم امسال دیگر قال قضیه را بکنیم و یک جایی دستمان بند بشود. در هر حال با وجود تمام تنبلی ها و بی حوصلگی ها یک امسال را فکر کنم میشه ادای آدمهای پشتکار دار! و با همت در بیاریم . ۹۷ با شکوه ترین سال مانشت خواهد بود به همت همین سابقه دارهایی که هنوز نسلشون منقرض نشده.

سلام بچه ها خواستم بگم یه گروه داریم تشکیل میدیم برای ثبت نام گروهی مدرسان شریف
اخرین مهلت ثبت نام گروهی مدرسان شریف که ۵۰%تخفیف داره تا ۸ابان ۱۳۹۶اگه میخوایید ثبت نام کنید نام ونام خانوادگی وشماره تماس ورشته وشهر خودتون رو به ادرس sh_mk94@yahoo.com بفرستید.
میتونید به کسانیکه میخوان شرکت کنن واطلاع ندارن هم خبر بدین.

به امید موفقیت در کنکور ارشد ۹۷ برای شما

(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ق.ظ)khak نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)Fat7 نوشته شده توسط:  سلام

سلام بچه ها خواستم بگم یه گروه داریم تشکیل میدیم برای ثبت نام گروهی مدرسان شریف
اخرین مهلت ثبت نام گروهی مدرسان شریف که ۵۰%تخفیف داره تا ۸ابان ۱۳۹۶اگه میخوایید ثبت نام کنید نام ونام خانوادگی وشماره تماس ورشته وشهر خودتون رو به ادرس sh_mk94@yahoo.com بفرستید.
میتونید به کسانیکه میخوان شرکت کنن واطلاع ندارن هم خبر بدین.

به امید موفقیت در کنکور ارشد ۹۷ برای شما

(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ق.ظ)khak نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)Fat7 نوشته شده توسط:  سلام

(۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  با سلام به دوستان مهربان و عزیز مانشت.
امیدوارم ماه رمضان زیبا و روزهای عید قشنگی رو پشت سر گذاشته باشید و پرانرژی شروع به مطالعه برای ارشد ۹۷ کنید.

چون برای سال ۹۷ هیچ صفحه ای پیدا نکردم، بنابراین به خودم اجازه دادم فعلا تایپیک رو بزنم ، و کم کم بسپارم دستِ
بچه های پیشکسوت و فهیم. (تا مدیران لطف کنند و مطلب رو ببرند مکان مناسبی برای سال ۹۷)

? Heart از کنکوریهای موفق سالیان قبل، خصوصا سال ۹۶ خواهش میکنیم تجارب شخصیشون رو دراختیار گروه بگذارند.?

امیدوارم برا ارشد ۹۷ فورا شروع کنید و حواشی که در این مسیر ایجاد خواهد شد رو به هیچ وجه توجه نکنید و فقط شروع
کنید به خواندن.

به امید موفقیت برای همه، شروع میکنیم.

(۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۱ ب.ظ)s.eskandari.92 نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ ب.ظ)A.D نوشته شده توسط:  امیدوارم این آخرین گروه درسی آمادگی ارشدی باشه که میایم و عضو میشیم .سال دیگه بریم تو فاز مصاحبه و نصیحت و توصیه و پز دادن و این حرفا. از آنجایی که هم دوره ای های ما یا بلاخره یک دانشگاهی برای خودشان قبول شده اند و چه بسا فارغ التحصیل شده اند و یا کلا از صرافت کنکور دادن و این حرفها افتاده اند و یا از اساس نسلشان منقرض شده دیگر ما هم فوقش همین امسال رویمان میشود که بیایم اینجا و حرفهای کنکوری بزنیم امیدوارم سابقه دارهای سایت از جمله خودم امسال دیگر قال قضیه را بکنیم و یک جایی دستمان بند بشود. در هر حال با وجود تمام تنبلی ها و بی حوصلگی ها یک امسال را فکر کنم میشه ادای آدمهای پشتکار دار! و با همت در بیاریم . ۹۷ با شکوه ترین سال مانشت خواهد بود به همت همین سابقه دارهایی که هنوز نسلشون منقرض نشده.

TongueBlushBig GrinRolleyesAngel
سلام بر دوست سابقه دار خودم که نسلش هنوز منقرض نشده بازم مثل خودم Smile
منم امسال دیگه قال قضیه رو خواهم کند و خلاصه دیگه به آخر خط معافیت تحصیلی رسیده ام و باید قاعدتا دیگه سال آخر باشه دیگه
آره منم واقعا به معنی واقعی کلمه امسال خیلی انرژی دارم اصلا احساس می کنم که من دارم سریع راه می رم ولی یکی هم داره از پشت محکم هل میده نامرد! البته بدم نیست ولی خب ممکنه زمین بخورم دیگه خیلی هم سرعت بگیرم مگه نه؟ Undecided
خلاصه امسالو اومدیم بره تیر خلاص یکم با کلاس Angel
۰
۱
ارسال: #۱۸۸
۰۴ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
سلام دوستان
من امروز کلی توی انقلاب گشتم کتاب های شبکه و سیستم عامل دکتر حقیقت (انتشارات پارسه) رو پیدا نکردم حتی دست دوم
دوستان اگه کسی این کتاب هارو داره و لازم نداره به من پیام بده لطفاااااااااااااا
۰
۰
ارسال: #۱۸۹
۰۵ آبان ۱۳۹۶, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ب.ظ)diamond_71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من امروز کلی توی انقلاب گشتم کتاب های شبکه و سیستم عامل دکتر حقیقت (انتشارات پارسه) رو پیدا نکردم حتی دست دوم

سلام. استاد حقیقت تو کانالشون زدن که قراره این دو کتاب رو با بروزرسانی تجدید چاپ کنن. من سیستم عاملشو دارم ولی منتظر کتاب شبکه هستم که خودشون گفتن اواخر آبان به بازار میان. البته امیدوارم دیر نشه
اگه پیدا نکردید از طریق انتشاراتشون پیگیری کنید.
موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diamond_71
ارسال: #۱۹۰
۰۶ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۵۵ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
چقدر خلوته اینجا ... انگار کلا بچه ها قید تحصیلات تکمیلی رو زدن :دی یادمه سال های قبل همین موقع حد اقل ۴۰ ۵۰ صفحه ای بود فروم. نمیدونم شایدم دارم اشتباه میکنم.
۰
۰
ارسال: #۱۹۱
۰۶ آبان ۱۳۹۶, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ب.ظ، توسط khak.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  چقدر خلوته اینجا ... انگار کلا بچه ها قید تحصیلات تکمیلی رو زدن :دی یادمه سال های قبل همین موقع حد اقل ۴۰ ۵۰ صفحه ای بود فروم. نمیدونم شایدم دارم اشتباه میکنم.

تخفیف ۵۰%ازمونهای مدرسان شریف
سلام بچه هااگه میخوایید از تخفیف ۵۰% مدرسان برای شرکت در ازمونهای ارشد۹۷ نام ونام خانوادگی،رشته ،شهر،شماره موبایل رو به ادرسsh_mk94@yahoo.com
ایمیل کنید.فقط هرچه سریعتر چون زمانش محدوده به دوستاتون وجاهایی که میشناسید اطلاع بدین .درصورتی که به حدنصاب برسه ازتخفیف برخوردار میشین.فرصت رو از دست ندین.مهلت ارسال تا ۸ابان۹۶ مهلت دارین.
موفق باشید
۰
۱
ارسال: #۱۹۲
۰۷ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۱ ق.ظ)omidelf نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون من اگه ریاضی ۱ و ۲ و دیفرانسیل رو از کتاب ۷۰۷ فرامرزی بخونم کافیه؟
کتابایی که پیشنهاد میکنن به غیر از این هرکدوم ۱۰۰۰ صفحست و واقعا بیخودی هرچی نکته هست توش چپوندن اخه
مدرسان ریاضی ۱ مثلا هر صفحش ۱۰ تا نکته گفته بود و روهم ۸۰۰ صفحه بود!!

اون همه وقت واسه ریاضی ۱ و ۲ گذاشتن اصلن منطقی نیست به نظرمConfusedConfused...هیچکس ریاضی نمیخونه...اگرم همه ریاضیا رو وقت کنی بخونی، نمیرسی بزنی همه تستا رو...من به شخصه ترجیح میدم دو سه بار دروس مشترک و تخصصی رو بخونم تا اینکه بخوام ریاضی بخونم...معادلاتم فقط ۲ فصل اولش مهمه....ولی اونم سخته و زیاده به نظرم....با این وجود اگه خواستی ریاضی بخونی کتابای آقاسی خیلی خوبه...ShyShy

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۰
۰
ارسال: #۱۹۳
۰۸ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ب.ظ)diamond_71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام. استاد حقیقت تو کانالشون زدن که قراره این دو کتاب رو با بروزرسانی تجدید چاپ کنن. من سیستم عاملشو دارم ولی منتظر کتاب شبکه هستم که خودشون گفتن اواخر آبان به بازار میان. البته امیدوارم دیر نشه
موفق باشید.
خیلی ممنون
کانالشون رو لطف میکنید بگید؟
۰
۰
ارسال: #۱۹۴
۰۹ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۲۹ ب.ظ)diamond_71 نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ب.ظ)diamond_71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

موفق باشید.
خیلی ممنون
کانالشون رو لطف میکنید بگید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۹۵
۰۹ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۴۱ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷
درود به همه بچه های مانشت و همه بچه های کنکور ۹۷

بعد کلی وقت گفتیم یادی کنیم از همه مانشتی ها که سه سال با اونا زندگی کردیم

خوب بخونید و تلاش کنید که خدا هیچ تلاشی رو بی نتیجه نمیذاره ...

یا علی .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71 , hun73r.9h0s7

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۳۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۴۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۱۰۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۱۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۹۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۱۶۹ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۲۴۶ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۸۶ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close