زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواجه نصیر؟ الزهرا؟ خوارزمی؟ مالک اشتر؟ گرایش هوش

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۳ ق.ظ، توسط fatima95.)
سلام من میخاستم ببینم تو گرایش هوش کسی ترتیب رتبه بندی این دانشگاه ها رو میدونه ک چجوری انتخاب کنم؟

الزهرا
خوارزمی
خواجه نصیر
مالک اشتر

خیلی ب این ترتیب نیاز دارم ولی نمیدونم کدوم یکی تو هوش مصنوعی قویتره
وقت زیادی هم نمونده برای انتخاب رشته
ممنون میشم اگر کمک کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ق.ظ، توسط Amin93.)
RE: خواجه نصیر؟ الزهرا؟ خوارزمی؟ مالک اشتر؟ گرایش هوش
(۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ ق.ظ)fatima95 نوشته شده توسط:  سلام من میخاستم ببینم تو گرایش هوش کسی ترتیب رتبه بندی این دانشگاه ها رو میدونه ک چجوری انتخاب کنم؟

الزهرا
خوارزمی
خواجه نصیر
مالک اشتر

ممنون میشم اگر کمک کنید

با سلام ، تقریبا هر ۴ دانشگاه در یک سطح هستن و خیلی فرق نمیکنن از لحاظ سطح علمی ، ولی در کل بنظرم ترتیبش رو اگر به این صورت بزنین بهتر باشه :
- خواجه نصیر
- الزهرا
- خوارزمی
- مالک اشتر

موفق باشین
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ق.ظ)Amin93 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ ق.ظ)fatima95 نوشته شده توسط:  سلام من میخاستم ببینم تو گرایش هوش کسی ترتیب رتبه بندی این دانشگاه ها رو میدونه ک چجوری انتخاب کنم؟

الزهرا
خوارزمی
خواجه نصیر
مالک اشتر

ممنون میشم اگر کمک کنید

با سلام ، تقریبا هر ۴ دانشگاه در یک سطح هستن و خیلی فرق نمیکنن از لحاظ سطح علمی ، ولی در کل بنظرم ترتیبش رو اگر به این صورت بزنین بهتر باشه :
- خواجه نصیر
- الزهرا
- خوارزمی
- مالک اشتر

موفق باشین

خیلی ممنون ک جواب دادید

بقیه اگر نظر دیگ ای دارن ممنون میشم بگن
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۰ ب.ظ، توسط sciencelover.)
به نظرم خواجه نصیر بهتر باشه. بهترم نباشه دانشگاهس معتبرتره.
مالک اشتر نظامیه و از نظر اپلای و شایدم مقاله ممکنه به مشکل بخورید البته اگه بخواید تو این زمینه‌ها وارد بشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima95
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۹ ب.ظ)sciencelover نوشته شده توسط:  به نظرم خواجه نصیر بهتر باشه. بهترم نباشه دانشگاهس معتبرتره.
مالک اشتر نظامیه و از نظر اپلای و شایدم مقاله ممکنه به مشکل بخورید البته اگه بخواید تو این زمینه‌ها وارد بشید.

ینی اول خواجه نصیر اخرم مالک اشتر؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close