تالار گفتمان مانشت
خواجه نصیر؟ الزهرا؟ خوارزمی؟ مالک اشتر؟ گرایش هوش - نسخه‌ی قابل چاپ

خواجه نصیر؟ الزهرا؟ خوارزمی؟ مالک اشتر؟ گرایش هوش - fatima95 - 25 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ ق.ظ

سلام من میخاستم ببینم تو گرایش هوش کسی ترتیب رتبه بندی این دانشگاه ها رو میدونه ک چجوری انتخاب کنم؟

الزهرا
خوارزمی
خواجه نصیر
مالک اشتر

خیلی ب این ترتیب نیاز دارم ولی نمیدونم کدوم یکی تو هوش مصنوعی قویتره
وقت زیادی هم نمونده برای انتخاب رشته
ممنون میشم اگر کمک کنید

RE: خواجه نصیر؟ الزهرا؟ خوارزمی؟ مالک اشتر؟ گرایش هوش - Amin93 - 25 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ق.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ ق.ظ)fatima95 نوشته شده توسط:  سلام من میخاستم ببینم تو گرایش هوش کسی ترتیب رتبه بندی این دانشگاه ها رو میدونه ک چجوری انتخاب کنم؟

الزهرا
خوارزمی
خواجه نصیر
مالک اشتر

ممنون میشم اگر کمک کنید

با سلام ، تقریبا هر ۴ دانشگاه در یک سطح هستن و خیلی فرق نمیکنن از لحاظ سطح علمی ، ولی در کل بنظرم ترتیبش رو اگر به این صورت بزنین بهتر باشه :
- خواجه نصیر
- الزهرا
- خوارزمی
- مالک اشتر

موفق باشین

RE: خواجه نصیر؟ الزهرا؟ خوارزمی؟ مالک اشتر؟ گرایش هوش - fatima95 - 25 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۷ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ق.ظ)Amin93 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ ق.ظ)fatima95 نوشته شده توسط:  سلام من میخاستم ببینم تو گرایش هوش کسی ترتیب رتبه بندی این دانشگاه ها رو میدونه ک چجوری انتخاب کنم؟

الزهرا
خوارزمی
خواجه نصیر
مالک اشتر

ممنون میشم اگر کمک کنید

با سلام ، تقریبا هر ۴ دانشگاه در یک سطح هستن و خیلی فرق نمیکنن از لحاظ سطح علمی ، ولی در کل بنظرم ترتیبش رو اگر به این صورت بزنین بهتر باشه :
- خواجه نصیر
- الزهرا
- خوارزمی
- مالک اشتر

موفق باشین

خیلی ممنون ک جواب دادید

بقیه اگر نظر دیگ ای دارن ممنون میشم بگن

خواجه نصیر؟ الزهرا؟ خوارزمی؟ مالک اشتر؟ گرایش هوش - sciencelover - 25 خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۹ ب.ظ

به نظرم خواجه نصیر بهتر باشه. بهترم نباشه دانشگاهس معتبرتره.
مالک اشتر نظامیه و از نظر اپلای و شایدم مقاله ممکنه به مشکل بخورید البته اگه بخواید تو این زمینه‌ها وارد بشید.

RE: خواجه نصیر؟ الزهرا؟ خوارزمی؟ مالک اشتر؟ گرایش هوش - fatima95 - 25 خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۹ ب.ظ)sciencelover نوشته شده توسط:  به نظرم خواجه نصیر بهتر باشه. بهترم نباشه دانشگاهس معتبرتره.
مالک اشتر نظامیه و از نظر اپلای و شایدم مقاله ممکنه به مشکل بخورید البته اگه بخواید تو این زمینه‌ها وارد بشید.

ینی اول خواجه نصیر اخرم مالک اشتر؟