زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۵ معماری ، ۳۱ هوش ، ۳۲ نرم افزار

نظرسنجی: معماری شریف یا نرم افزار دانشگاه تهران؟
معماری شریف
نرم افزاردانشگاه تهران
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط oceanic_sky.)
سلام
دلم میخواد دانشگاه شریف برم ولی از گرایش معماری فقط خود درس معماری رو دوست دارمSad
منابع مطالعاتیم:
نظریه استاد شاپوری (کلاس و کتاب)
آمارو احتمال استاد طورانی (جزوه و وویس)
ساختمان داده ، طراحی الگوریتم ، گسسته ، محاسبات ، مدار و معماری استاد یوسفی (کلاس، فیلم آموزشی و کتاب)
زبان لغات کتاب زیر ذره بین(سطح زبان خودم بدنیست)

نمیدونم معماری شریف برم یا نرم افزار تهران؟!؟Huh

۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidNasiri , sciencelover
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ
بهتر هس بر حسب علایق و اهداف بعد از ارشد با اساتید پرسابقه مشورت کنی
۰
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۱۲ ب.ظ
شما هوش شریف هم قبولی ولی نرم افزار شریف احتمالش کمه
چون ۱۲ نفر میگیره ولی هوش بیشتر از۲۰ تا
و اینو در نظر بگیر هوش و نرم افزار میتونن خیلی شبیه هم باشن و پایان نامه های مشترک بردارن
ولی معماری متفاوت تر هست
الان خیلی از نرم افزاریا رتبه هاشون برای هوش هم خوب شده ولی نرم افزار انتخاب میکنن یا از ایتی اومدن و به شبکه و .. علاقه دارن
احتمال قبولی هوش هم داری پس میتونی به این چند گزینه فکر کنی بر اساس علاقت
با ۳۲ شبکه شریف هم احتمالش هست
۰
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۴۶ ب.ظ
تبریک میگم مشترک رو ترکوندی
حیف باشه امسال تخصصی نرم افزار خیلی ساده بود اگه یکم وقت میذاشتی روش میتونستی نرم افزارم شریف بیاری
در هر صورت عالیه تبریک میگم
۰
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط oceanic_sky.)
RE: 5 معماری ، ۳۱ هوش ، ۳۲ نرم افزار
(۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ)Szare295@gmail.com نوشته شده توسط:  تبریک میگم مشترک رو ترکوندی
حیف باشه امسال تخصصی نرم افزار خیلی ساده بود اگه یکم وقت میذاشتی روش میتونستی نرم افزارم شریف بیاری
در هر صورت عالیه تبریک میگم

ممنونم.به خاطرشرایطی که امسال سر دفترچه ها پیش اومد نتونستم تخصصی رو بزنم وگرنه اوناروهم جواب میدادمSad

(۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۲ ب.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  شما هوش شریف هم قبولی ولی نرم افزار شریف احتمالش کمه
چون ۱۲ نفر میگیره ولی هوش بیشتر از۲۰ تا
و اینو در نظر بگیر هوش و نرم افزار میتونن خیلی شبیه هم باشن و پایان نامه های مشترک بردارن
ولی معماری متفاوت تر هست
الان خیلی از نرم افزاریا رتبه هاشون برای هوش هم خوب شده ولی نرم افزار انتخاب میکنن یا از ایتی اومدن و به شبکه و .. علاقه دارن
احتمال قبولی هوش هم داری پس میتونی به این چند گزینه فکر کنی بر اساس علاقت
با ۳۲ شبکه شریف هم احتمالش هست

مرسی از راهنماییتون،نمیتونم ریسک کنم.دانشگاه شریف دلم میخواد برم ولی مطمئن نیستم که هوش یا نرم یا شبکه قبول بشم.
۱
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۳۰ ب.ظ
فقط هدف و علاقه در ارشد مهمه نه دانشگاه، هرچند که میتونی درسات رو در دانشگاه شریف پاس کنی به راحتی.
۰
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ ب.ظ
سلام وعرض تبریک چند سوال داشتم اگر جواب بدید ممنون میشم
۱- برای ساختمان داده - طراحی الگوریتم - گسسته - معماری فیلم اموزشی اقای یوسفی چقدر میتواند مفید باشه ؟
۲- برای امار با ویس وجزوه استاد طورانی میتوان به درصد خوبی رسید ؟
۰
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط sciencelover.)
همپوشانی دارن بازم احتمال قبولی دارید. هوش شریف هم خوبه. یادمه زمان داشجویی یکی از دانشجوها هوش شریف نرفت تا نرم‌افزار بره تهران. بعدها شنیدم چون دانشگاه تهران بیشتر متمایل به برق و رباتیکه، رفته اونجا و درس‌های متمایل به هوش بهش دادن. به نظر من برای نرم‌افزار هیچی شریف نمی‌شه.
۱
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط oceanic_sky.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۲ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام وعرض تبریک چند سوال داشتم اگر جواب بدید ممنون میشم
۱- برای ساختمان داده - طراحی الگوریتم - گسسته - معماری فیلم اموزشی اقای یوسفی چقدر میتواند مفید باشه ؟
۲- برای امار با ویس وجزوه استاد طورانی میتوان به درصد خوبی رسید ؟

سلام.مرسی
درجواب سوال اولتون که باید بگم من داده الگوریتم رو صد زدم پس صددرصدکلاس و فیلمای ایشون موثربودن و جواب سوال دومتون هم، بله استادطورانی بسیار آمار رو خوب تدریس میکنن و میشه آمارو خوب زد.

(۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ب.ظ)sciencelover نوشته شده توسط:  همپوشانی دارن بازم احتمال قبولی دارید. هوش شریف هم خوبه. یادمه زمان داشجویی یکی از دانشجوها هوش شریف نرفت تا نرم‌افزار بره تهران. بعدها شنیدم چون دانشگاه تهران بیشتر متمایل به برق و رباتیکه، رفته اونجا و درس‌های متمایل به هوش بهش دادن. به نظر من برای نرم‌افزار هیچی شریف نمی‌شه.

ممنون از انرژی مثبتتون،اگه نرم شریف قبول بشم که به ارزوم رسیدم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۱۲ ق.ظ
معماری کاملاااااااا فیلدش با هوش و نرم فرث می کند درسات بیشتر شبیه الکترونیک دیجیتال است بنظرم بهتر برید دنبال علاقتون وهوش مباحثش خیلی جالبتر از نرم افزارم هست کدام دانشگاه بودید لیسانستون؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۲۲ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ)oceanic_sky نوشته شده توسط:  سلام
دلم میخواد دانشگاه شریف برم ولی از گرایش معماری فقط خود درس معماری رو دوست دارمSad
منابع مطالعاتیم:
ساختمان داده ، طراحی الگوریتم ، گسسته ، محاسبات ، مدار و معماری استاد یوسفی (کلاس، فیلم آموزشی و کتاب)

ببخشید میتونید بگید کلاس به کدوم موسسه می رفتید و با چه استادایی درس خوندید برای کنکور؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط oceanic_sky.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۲ ق.ظ)mahsa72 نوشته شده توسط:  معماری کاملاااااااا فیلدش با هوش و نرم فرث می کند درسات بیشتر شبیه الکترونیک دیجیتال است بنظرم بهتر برید دنبال علاقتون وهوش مباحثش خیلی جالبتر از نرم افزارم هست کدام دانشگاه بودید لیسانستون؟

منم چون میدونم درساش مشابه رشته الکترونیکه زیاد مشتاق نیستم.لیسانسم دانشگاه علم و فرهنگ تهران بودم

(۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳ ق.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ)oceanic_sky نوشته شده توسط:  سلام
منابع مطالعاتیم:

تبریک میگم. من خودم الگوریتم شریف میارم اما رفتم از نزدیک دانشکده رو دیدم با دانشجو های الگوریتم حرف زدم مشکلی با درساش نداشتم میخواشتم شریف برم اما واقعا میتونم بگم حالم از محیط بهم خورد اصلا جو اونجا به روحیه من نمیخوره یسری خرخون باهوش نما هستن . برو از نزدیک حتما یه سری بزن ضرر نداره. در ضمن اگه به درسای معماری علاقه نداری توی پایان نامه به مشکل میخوری

منم تبریک میگم به شما.راستش من جو دانشگاه شریف رو ازنزدیک دیدم،دوستم پارسال اونجا قبول شد باهاش سرکلاسم رفتم.بااحترام به نظرتون ولی باهاتون موافق نیستم واز جو دانشگاه خوشم اومد چون دانشجوهاش مثل امیرکبیرو تهران زیاد توجوسیاسی نبودن ومن از محیطای اونجوری خوشم نمیاد،بعد اینکه فکر میکنم کلا اساتید و سطح دانشگاه مهمه نه دانشجویانش و نمیشه دانشگاهی مثل شریف رو به خاطر حس و حال دانشجویاش انتخاب نکرد.هرچندخیلی بعید میدونم که رشته مورد علاقه مو شریف قبول شم.

(۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ق.ظ)mahz3000 نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ)oceanic_sky نوشته شده توسط:  سلام
منابع مطالعاتیم:

ببخشید میتونید بگید کلاس به کدوم موسسه می رفتید و با چه استادایی درس خوندید برای کنکور؟؟؟

درابتدای پست کارنامه عرض کردم چه کلاس و چه استادی ولی دوباره خدمتتون میگم که من موسسه مهستان کلاس رفتم با دکتر یوسفی ودکتر شاپوری و بقیه درسارو هم با وویس وکتاب و فیلم اموزشی خوندم
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Szare295@gmail.com
ارسال: #۱۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۱۷ ب.ظ
خب هیچی شریف نمیشه
من خودمم یه همچین مشکلی دارم
از فارغ التحصیلای ارشد که میپرسیدم، میگفتن فقط شریف خوبه بقیه به درد نمیخورن!
۱
۲
ارسال: #۱۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ
جالبه!! چرا کسی به شبکه و امنیت شریف فکر نمیکنه؟!!
۲
۰
ارسال: #۱۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط oceanic_sky.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ب.ظ)soroush_a نوشته شده توسط:  خب هیچی شریف نمیشه
من خودمم یه همچین مشکلی دارم
از فارغ التحصیلای ارشد که میپرسیدم، میگفتن فقط شریف خوبه بقیه به درد نمیخورن!

نمیشه گفت بقیه دانشگاهها به درد نمیخورن.مثلا همه میگن امیرکبیر سطح شبکه و امنیتش بالاتر از بقیه دانشگاههاست.ولی خب من شخصا شریف رو دوست دارم.

(۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ)masoud371malek نوشته شده توسط:  جالبه!! چرا کسی به شبکه و امنیت شریف فکر نمیکنه؟!!

خب آخه من کلا فیلد درسیم و گرایش لیسانسم و علاقه م هیچوقت سمت شبکه نبوده وگرنه شبکه و امنیت شریف جزو تاپ هاست
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۲۷۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close