زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزاد تهران یا شبانه غیر تهران؟

ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۲ ق.ظ
Lightbulb آزاد تهران یا شبانه غیر تهران؟
سلام به همگی
به نظرتون آزاد علوم تحقیقات یا تهران مرکز بهتره یا شبانه غیر تهران؟
برای اپلای کردن تاثیر کدوم بهتر میتونه باشه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ق.ظ، توسط The BesT.)
سلام. هدفتون حتما اپلای هست؟
دانشگاههای غیر تهران منظورتون کدوم دانشگاههاست؟ دانشگاههای غیر تهران را اولویت بندی کنید و انتخاب رشته کنید .
رتبتون چنده؟ گرایشتون چیه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhcavalier
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۷ ق.ظ
RE: آزاد تهران یا شبانه غیر تهران؟
(۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام. هدفتون حتما اپلای هست؟
دانشگاههای غیر تهران منظورتون کدوم دانشگاههاست؟ دانشگاههای غیر تهران را اولویت بندی کنید و انتخاب رشته کنید .
رتبتون چنده؟ گرایشتون چیه؟

مرسی از پاسختون
قرار نبود اینکارو کنم واسه همین هم واسه کنکور نخوندم ولی تصمیمم عوض شده و میخوام تلاش کنم برای اپلای و ببینیم چی پیش میاد
نمیدونم هنوز شبانه کجاها قبول میشم در حال تحقیقم
رتبه ۴۶۲ نرم افزار
خودم فکر میکنم مثلا نرم افزار شبانه گیلان رو بتونم بیارم
۰
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۱۸ ب.ظ
خب رتبتون به روزانه های تهران که نمیخوره. روزانه اصفهان و روزانه صنعتی اصفهان بزنید البته آموزش محورشون هم اگر خواستید بزنید ولی خب اموزش محور پایان نامه نداره و فقط یک درس سه واحدی به جای پایان نامه باید بگذرونید که برای کسی که میخواد اپلای کنه و دنبال دکترا هست باید پزوهش محور باشه یا خودش مقاله و کار تحقیقاتی انجام بده که رزومه برای دکتری داشته باشه. اگر میتونید اینکار کنید اموزش محورهای تهران را روزانه هاشون بزنید. چون فکر میکنم شاید روزانه اموزش محور شهرستانها بیارید مثلا اصفهان یا شیراز. بازم دقیق نمیدونم حس میکنم. من میگم فقط ذهتون محدود به اپلای نکیند شاید نتونستید برید و دکتری همینجا خوندید بنابراین دانشگاههای دولتی روزانه و شبانشون را ترجیح بدید به دانشگاه آزاد. بهرحال موقع مصاحبه دکتری دانشگاه دولتی خوندن برای استادها ملاک مهمی هست البته کسانی هم بودن که با آزاد ولی رزومه قوی دکتری دولتی قبول شدن ولی خب شما باید جای پای خودتون را سفت کنید تو دانشگاهای دولتی. من بنظرم چون شما تلاشتون روی ادامه تحصیل حالا ایران یا خارج هست دانشگاههای دولتی شهرستان را ترجیح بدید به آزاد. خیلی ها هستن با دانشگاه دولتی شهرستان اپلای کردن. همه دانشجوهای تهرانی که فقط اپلای نمیگیرن و فقط اونها که نیستن که میتونن دکتری بخونن . توی گرایش نرم افزار تحقیق کنید دانشگاههای خوب از بالا به پایین بزنید ولی اون خیلی سطح پایینها هم نمیواد بزنید بنظرم آزاد تهران را نهایتا ترجیح بدید به روزانه یا شبانه مثلا بندرعباس (البته اگر بندرعباس داشته باشه.. همینجوری مثال زدم که متوجه بشید.... )
بنابراین بر این اساس: روزانه های تهران پژوهش محور-روزانه های شهرستانهای خوب پژوهش محور- شبانه تهران پژوهش محور-شبانه شهرستانهای خوب پژوهش محور- روزانه تهران و شهرهای خوب آموزش محور- آزاد تهران- روزانه و شبانه شهرهای پایین
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhcavalier , d_felfelak
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۳۱ ب.ظ
RE: آزاد تهران یا شبانه غیر تهران؟
(۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  خب رتبتون به روزانه های تهران که نمیخوره. روزانه اصفهان و روزانه صنعتی اصفهان بزنید البته آموزش محورشون هم اگر خواستید بزنید ولی خب اموزش محور پایان نامه نداره و فقط یک درس سه واحدی به جای پایان نامه باید بگذرونید که برای کسی که میخواد اپلای کنه و دنبال دکترا هست باید پزوهش محور باشه یا خودش مقاله و کار تحقیقاتی انجام بده که رزومه برای دکتری داشته باشه. اگر میتونید اینکار کنید اموزش محورهای تهران را روزانه هاشون بزنید. چون فکر میکنم شاید روزانه اموزش محور شهرستانها بیارید مثلا اصفهان یا شیراز. بازم دقیق نمیدونم حس میکنم. من میگم فقط ذهتون محدود به اپلای نکیند شاید نتونستید برید و دکتری همینجا خوندید بنابراین دانشگاههای دولتی روزانه و شبانشون را ترجیح بدید به دانشگاه آزاد. بهرحال موقع مصاحبه دکتری دانشگاه دولتی خوندن برای استادها ملاک مهمی هست البته کسانی هم بودن که با آزاد ولی رزومه قوی دکتری دولتی قبول شدن ولی خب شما باید جای پای خودتون را سفت کنید تو دانشگاهای دولتی. من بنظرم چون شما تلاشتون روی ادامه تحصیل حالا ایران یا خارج هست دانشگاههای دولتی شهرستان را ترجیح بدید به آزاد. خیلی ها هستن با دانشگاه دولتی شهرستان اپلای کردن. همه دانشجوهای تهرانی که فقط اپلای نمیگیرن و فقط اونها که نیستن که میتونن دکتری بخونن . توی گرایش نرم افزار تحقیق کنید دانشگاههای خوب از بالا به پایین بزنید ولی اون خیلی سطح پایینها هم نمیواد بزنید بنظرم آزاد تهران را نهایتا ترجیح بدید به روزانه یا شبانه مثلا بندرعباس (البته اگر بندرعباس داشته باشه.. همینجوری مثال زدم که متوجه بشید.... )
بنابراین بر این اساس: روزانه های تهران پژوهش محور-روزانه های شهرستانهای خوب پژوهش محور- شبانه تهران پژوهش محور-شبانه شهرستانهای خوب پژوهش محور- روزانه تهران و شهرهای خوب آموزش محور- آزاد تهران- روزانه و شبانه شهرهای پایین

واقعا مرسی، پاسخ جامع و کامل بود Heart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۶۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۰۴۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۴۲ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۹۵ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۴۵۹ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۴۶۳ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
Question هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟ mrm24 ۱۳ ۱۲,۳۷۹ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hey_you
  شبانه به روزانه siiib70 ۱ ۲,۲۲۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: slinda
  شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان goodzila ۳۰ ۴۰,۴۶۰ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ryaghobi2050
  فرق مدرک روزانه و شبانه ارشد z__z ۵ ۴,۷۴۵ ۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close