زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در نصب محیط جاوا

ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ، توسط sepid.)
مشکل در نصب محیط جاوا
سلام دوستان
من تازه برنامه نویسی با جاوا رو شروع کردم، برای اجرای یکی از برنامه هام به این خطا برخورد کردم:
Unsupported major.minor version 51.0
مشکل از ورژن جاوا هست ولی متوجه نمیشم باید چه جوری حلش کنم. با سرچ تو نت به این راه حل رسیدم:
۱) Upgrade your runtime environment to match your development environment. (Make your JRE match your JDK.)

۲) Downgrade your dev environment to match your runtime. (Make your JDK match your JRE.)

۳) Use the -source and -target target args when compiling. So, for instance, if your runtime is 1.6, and your JDK is 7, you'd do something like javac -source 1.6 -target 1.6 *.java (Double check the docs for details, I might not have it quite right.)
برای نصب جاوا من فقط Jdk6u18این رو نصب کردم
که خودش هم jre رو نصب کرد و هم jdk رو.
چجوری میشه یکیش رو فقط آپگرید کرد؟

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ
مشکل در نصب محیط جاوا
مشکل عجیبیه. من شاید تا حالا ده ها بار JDK رو نصب کردم و به این مشکل بر نخوردم. وقتی JDK رو نصب می کنید همراه خودش یه نسخه از JRE رو هم داره(این دو تا همیشه ورژن یکسان با هم دارن)
راه حل شماره ۳ که تو پست خودتون رو آوردید امتحان کردید؟

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط sepid.)
RE: مشکل در نصب محیط جاوا
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  مشکل عجیبیه. من شاید تا حالا ده ها بار JDK رو نصب کردم و به این مشکل بر نخوردم. وقتی JDK رو نصب می کنید همراه خودش یه نسخه از JRE رو هم داره(این دو تا همیشه ورژن یکسان با هم دارن)
راه حل شماره ۳ که تو پست خودتون رو آوردید امتحان کردید؟
من الان دارم راه حل شماره ی ۱ رو امتحان میکنم.
راه حل شماره ی ۳ رو متوجه نمیشم چی چی گفته اصلاRolleyes
یک نکته دیگه هم اینکه من دارم با کتابخونه کلود سیم کار میکنم، و این خطا رو در واقع واسه اجرای مثال اولیش میده.
و توی فایل read me خود کلود سیم گفته که باید جاوا ۶ یا جدیدتر نصب بشه و حالا برام سواله چرا همچین اروری میده و از ورژنش خطا می گیره.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ب.ظ
مشکل در نصب محیط جاوا
راه حل سوم میگه javac(کامپایلر جاوا) رو با سویچ های گفته شده اجرا کنید. خود javac پیشفرض اینجاست:
%programfiles%/java/jdk/bin

یه بار jdk و احیانا jre رو پاک کنید باز jre رو نصب کنید(که jdk مناسبش هم باهاش نصب بشه)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
RE: مشکل در نصب محیط جاوا
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  راه حل سوم میگه javac(کامپایلر جاوا) رو با سویچ های گفته شده اجرا کنید. خود javac پیشفرض اینجاست:
%programfiles%/java/jdk/bin

یه بار jdk و احیانا jre رو پاک کنید باز jre رو نصب کنید(که jdk مناسبش هم باهاش نصب بشه)
این کار رو چندین با انجام دادم.
jre7 رو هم دان و نصب کردم ولی همچنان خطا به قوت خودش باقیست. باید jre6 رو حذف کنم ، الان ورژن Jre و jdk با هم نمی خونه مشکل نداره؟

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۳۱۳ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۴۶ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۲۳۹ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۲۲۱ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۶۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۲۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۱۵ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۰۱ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۴۹۹ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close