زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک خواهش

ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۰۴ ب.ظ
یک خواهش
سلام به دوستان محترم
راستش من اکثرا به صورت مهمان از این سایت استفاده کردم و بیشتر سوالی یا مطلبی بود از طریق دوستانم میپرسیدم.
اما حالا یک درخواست و یا خواهشی دارم ازتون. کنکور امسال با همه ی اتفاقات بد و ناجورش شرایط رو برای اکثر ما بد کرد.نتیجه ی این کنکور برای من بسیار حیاتیه که در اینجا نمیگنجه توضیح بدم.من حتما باید به یکی از دوره های روزانه یا شبانه وارد بشم.
خب هرکس که رتبه ش خوب شده حتما روزانه ی رشته ی مورد علاقه شو میزنه و میره.
روی صحبتم با اون دسته از دوستانی هست که هدفشون فقط روزانه ست و به هر دلیلی قصد رفتن شبانه رو ندارن.
از این دوستان خواهش میکنم خواهش میکنم که اگر قصد رفتن به شبانه رو ندارند , در تعیین رشته شبانه ها رو انتخاب نکنند. شاید اون یک جا امید خیلی ها باشه. من دیدم بعضی ها میگن ما شبانه نمیریم ولی همینجوری میزنیم ببینیم چی میشه. دوست من اگر قصد رفتن شبانه رو نداری اون جا رو خالی بذار برای کسی که امیدش به همون قبولیه و واقعا بهش نیاز داره....اگر اون صندلی گزینه قابل قبولی برات نیست و فرصت های بهتری برای خودت مناسب میدونی پس اون فرصت رو برای یکی دیگه نسوزون..شاید اون صندلی اخرین راه و امید یکی باشه.
با سپاس از شما که این متن رو خوندین. امیدوارم همتون به انچه که در دل دارید برسید..زندگیتون شیرین..تنتون سلامت..لبتون خندون.
۱۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali hjt , Happiness.72 , foroOzan68 , sixsixsix , shahraz , d_felfelak , The BesT , darush12 , sunny , Saman , parisa.qp1
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۴۹ ق.ظ
یک خواهش
شبانه هایی که خالی میمونه تو تکمیل ظرفیت اعلام میشه اما خب مدتی عقب میوفته.
۱
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۱۸ ق.ظ
یک خواهش
شبانه الکی نیست
نه خوابگاه میدن نه وام تحصیلی هزینه اش مثل دانشگاه آزد ترمی ۳ تا ۴ میلیون در میاد
اکثرا نمیزنن
۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۱۸ ق.ظ
RE: یک خواهش
البته ناگفته نماند که دانشگاه هنر اسلامی تبریز از این سال برای تولید بازی و شبیه سازی هوشمند دانشجو از رشته کامپیوتر بر میداره که اصلا دانشگاه خوبی نیست استاداش که حالا به کنار حتی برای روزانه ها هم خوابگاه نمیده یعنی کلا خوابگاه نداره و نمی دونم همچین دانشگاهی با امکانات کم چطوری می خواد دانشجوی تولید بازی رایانه ای رو تربیت کنه. (حالا اینم بگم اولین دانشگاه هست که تک جنسیتی رو اجرا کرد تو دانشگاه های دولتی(یعنی ترم اول دانشجو پسر پذیرش داره و ترم دوم هم دانشجو دخترHuhHuhHuh))
ولی حرف دوستمون درسته کسانی که شبانه نمی خوان برن بهتره انتخاب نکنن و بعضی دانشگاها رو من اطلاع دارم اگر دانشجو برای ثبت نام مراجعه نکنه اصلا هم تو تکمیل ظرفیت اعلام ظرفیت خالی نمی کنن.
۰
۱
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  شبانه هایی که خالی میمونه تو تکمیل ظرفیت اعلام میشه اما خب مدتی عقب میوفته.

اینطور نیست. کسی رو می‌شناختم که شبانه آموزش محور خواجه نصیر رو زد و نرفت. بهش گفتم شانس یکی دیگه رو از بین بردی و اون هم گفت تو تکمیل ظرفیت میاد ولی نیومد و خودشم ناراحت شد که چرا این کارو کرده.
تو تکمیل ظرفیت بیشتر، جاهای‌ جدید که زمان انتخاب رشته هنوز آماده نبودن میان مگه اینکه به دانشگاههی اقبال کم بوده باشه که دوباره تو تکمیل ظرفیت اعلام کنه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71 , darush12
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۰۷ ب.ظ
یک خواهش
خواسته معقول و حرف کاملا منطقیه.
کلا شبانه برای دانشجوهای بومی بهتر میتونه باشه، چون خوابگاه تعلق نمیگیره بهشون.

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۴ ق.ظ، توسط sunny.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  شبانه هایی که خالی میمونه تو تکمیل ظرفیت اعلام میشه اما خب مدتی عقب میوفته.

نه من خودم شاهد بودم که این طوری نشد تو دانشگاهمون.یه عده که قبول شده بودن ثبت نام نکردن، تو تکمیل ظرفیت هم چیزی اعلام نشد.در واقع بستگی ب شرایط دانشگاه داره.
من خودم فقط جاهای نزدیکی که واقعا قصد رفتن دارم رو ان شاءالله انتخاب میکنم.

(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۸ ق.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط:  شبانه الکی نیست
نه خوابگاه میدن نه وام تحصیلی هزینه اش مثل دانشگاه آزد ترمی ۳ تا ۴ میلیون در میاد
اکثرا نمیزنن

اغلب کسایی میزنن که میخوان پز بدن که از فلان جا قبول شدیم ولی نرفتیم میخوایم یه سال دیگه بخونیم از جای بهتری قبول شیم.شاید حقشون باشه ولی واقعا ضربه میزنن به آینده بعضیا.امیدوارم کسی ازین کارا نکنه.اگر کسی همچین فداکاری کنه حتما خدا عوضشو میده بهشون
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۴۴ ب.ظ
یک خواهش
من فکر میکردم به خاطر پول گرفتنم که شده شبانه ظرفیتا خالی رو دوباره میزنن. پس ممکنه نزنن. واقعا کار درستی نیست الکی زدن. بیشتریا دقیقا واسه پز دادن میزنن اما نمیرن. البته کامپیوتریا اینجوری نیستنا. ایشالا که نیستن.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! Rehe1994 ۱۴ ۸,۸۰۴ ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: azizehmah
Sad کمک خواهشا برنامه ریزی ترتیب جزئی Sanazzz ۲ ۲,۷۹۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  تست خواهشا کمکم کنین Sanazzz ۲ ۲,۶۵۲ ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
  مولفه DC کمک کنین خواهشا Sanazzz ۴ ۳,۶۵۷ ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ ب.ظ
Sad خواهش میکنم بیاین به کمکم!!!طراحی الگوریتمیا بیاین لطفا farzan2015 ۱ ۲,۳۹۷ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mjzarrin
  یکی خواهشا کمک کنه چی بهتره soosoo ۳ ۲,۶۶۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rzeini
  یکی خواهشا کمک کنه چی بهتره soosoo ۱ ۱,۲۹۰ ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: soosoo
Question یکی خواهشا کمک کنه چی بهتره soosoo ۱ ۱,۳۳۱ ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: soosoo
  رتبه ۲۶۰۰دانشگاه ایوانکی تهران خواهشن راهنماییم کنید Matin rezaee ۱۵ ۸,۳۰۲ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  دوستان خواهشا دریغ نفرمایین. هوش صنعتی اصفهان یا هوش شیراز یا علوم شهید بهشتی؟؟ r-many ۳ ۲,۴۴۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close