زمان کنونی: ۱۵ آذر ۱۳۹۸, ۱۰:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نیاز به تست های سال ۹۵ کتاب راهیان

ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۰۷ ق.ظ
با سلام . من زمانی که کتاب راهیان ارشد رو تهیه کردم آخرین ویرایش شش بود که بعدش هفت اومد. از دوستان تقاضا دارم اگر کسی ویرایش ۷ رو داره این لطف رو به من بکنه و حل تست های سال ۹۵ رو برای من عکس یا اسکن کنه . بسیار بسیار ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۴۱ ب.ظ
RE: نیاز به تست های سال ۹۵ کتاب راهیان
(۲۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ق.ظ)MBe نوشته شده توسط:  با سلام . من زمانی که کتاب راهیان ارشد رو تهیه کردم آخرین ویرایش شش بود که بعدش هفت اومد. از دوستان تقاضا دارم اگر کسی ویرایش ۷ رو داره این لطف رو به من بکنه و حل تست های سال ۹۵ رو برای من عکس یا اسکن کنه . بسیار بسیار ممنون.

من هم بهش نیاز دارم. اگه کسی داره لطفا اینجا بذاره همه استفاده کنن.
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۱۱ ق.ظ
یک ایمیل به من بزن برات بفرستم
simabina@gmail.com

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱,۵۸۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  نیاز به دیتا ست jaroon ۷۱ ۲۸,۲۱۲ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: saraariana
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲۲۰ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۱,۳۹۲ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۶ ۱,۵۵۳ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: achitsaz73
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۲۴۷ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  نیاز به دیتاست برای شبکه عصبی مصنوعی در متلب MATLAB ghasemkh ۱ ۴۰۲ ۲۶ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khalilparvar
  فروش کتاب های ارشد نرم افزار کامپیوتر و فیلم های آموزشی afsanehmh ۰ ۲۳۳ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: afsanehmh
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲۷۳ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  بهترین کتاب (ها) آموزش و تست ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای کنکور ارشد AreF95 ۶ ۵,۱۹۴ ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shahbaz222

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close