زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نحوه ی مطالعه ی زبان انگلیسی

ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ
با عرض سلام
من خیلی تو سوال های درک مطلب زبان مشکل دارم. زبان انگلیسیم خوبه و سوال های گرامر یا لغت رو خیلی خوب جواب می دمو اما درک مطلب رو هر کاری می کنم نهایتا ۳۰ درصد از سوال ها رو می تونم حل کنم. روش درست تست زدن تو این قسمت چی هست ؟ اول باید تست ها رو خوند و بعد متن رو ؟ خیلی ممنون می شم راهنمایی کنید.
با تشکر

Hang On, Pain Ends
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ق.ظ
RE: نحوه ی مطالعه ی زبان انگلیسی
واسه درک مطلب راه های مختلفی وجود داره یکیش Skimming and Scanning . فارسی چک کن ولی من خودم از لینک زیر استفاده کردم توی کنکور آزمایشی ها و کنکور هایی که از خودم گرفتم معمولا از ۱۵ سوال ۱۲ تاشو می زنم .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینا هم فارسی :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۴۴ ق.ظ
RE: نحوه ی مطالعه ی زبان انگلیسی
خیلی لطف کردین دوست عزیز

Hang On, Pain Ends
۰
۰
ارسال:
۰۴ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۴۵ ب.ظ
زبان بنظرم تست های کنکور های ۷-۸ سال پیش زده بشه کفایت میکنه و آشنایی با قوانین گرامری، نظر دوستان چیه؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۴۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۶۹ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۶۴ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۲۴ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۰۵۴ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۴۶ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۷۰۴ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close