زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید)

ارسال: #۶۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ
RE: سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ)Ghasedake_raha نوشته شده توسط:  تا چه حد برای یه دانشجوی نرم(کارشناسی) سخته که ارشد سخت بخونه؟.البته با علاقه بیشتر به مباحث سخت

سخته مگه؟!:-s منم نرم بودم!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ
سخت افزار
چون انتظار دارن برنامه نویسیت خوب باشه
شبکه بلد باشی
کار سخت افزاری کرده باشی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال: #۶۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
RE: سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ)Ghasedake_raha نوشته شده توسط:  تا چه حد برای یه دانشجوی نرم(کارشناسی) سخته که ارشد سخت بخونه؟.البته با علاقه بیشتر به مباحث سخت

من هم گرایشم دوره کارشناسی نرم بود.
ولی انقدر که راحت میتونم دروس سخت افزار رو یاد بگیرم دقیقا همون اندازه با خوندن دروس نرم مشکل دارم.
من فکر میکنم هرکسی مغزش برای دریافت یک سری از مطالب بهتره.
به نظرم شما ببین دریافت کدوم مطالب براتون راحت تر و شیرین تره همون رو ادامه بده.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp
ارسال: #۶۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ
رشته ای که بهش علاقه نداری میشه سخت. اون چیزی که آدم خوشش نیاد میشه سخت واسه خودش .
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ب.ظ
این سوال از پایه سوال اشتباهیه!
هر کسی به رشته اش تعصب داره و چون از بقیه رشته ها اطلاع دقیقی نداره میگه رشته من سخت تره.
فقط در صورتی میشه اظهار نظر کرد که دروس هر دو رشته رو به طور کامل گذارونده باشیم.در غیر این صورت این اظهار نظر جز کم ارزش نشون دادن رشته دیگران هیچ دلیل دیگه ای نداره.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۱ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۰۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close