زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حذف اضطراری یکی از دروس کارشناسی ارشد

ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ
حذف اضطراری یکی از دروس کارشناسی ارشد
سلام.
یکی از دوستان ما دانشجوی ترم اول ارشد دانشگاه دولتیه. بهشون ۹ واحد درس دادن، اما ایشون بدلیل گرفتاری میخواد یکی از درسهاشو حذف کنه.
اگر اشتباه نکنم، توی دوره ارشد در صورت حذف نباید واحدهای باقیمانده کمتر از ۸ واحد باشه.
راهی وجود داره که درس ایشون این ترم حذف بشه؟ مثلا اگر کلاس های این درس رو نره، استاد درسش رو حذف آموزشی میکنه؟ اگر استاد درسش رو حذف کنه ۶ واحد براش باقی می مونه. در این صورت مشکل آموزشی براش پیش میاد؟ یعنی ترمشون حذف میشه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۵ ب.ظ
RE: حذف اضطراری یکی از دروس کارشناسی ارشد
با سلام
تا جای که من میدونم زیر ۸ واحد که نمیتونید بردارید در مورد حذف هم کلاس نرند خیلی از دانشگاه ها اینطوری که حذف اموزشی حذف درس نیست متاسفانه به جای اون درس ۰ وارد میشه در کارنامه قبلش از اموزشتون مطمئن شید تنها چیزی که میمونه یه سری دانشگاه ها ترم اول گیر میدن استاد راهنما انتخاب کنید اگر بتونند استاد راهنماشونو سریع انتخاب کنند شاید اجازه بدهند سمینار برداره اونم باید مطمئن شید یه سری دانشگاه ها برا سمینارم کلاس دارند یه سریا ندارند دیگه اونم باید مطمئن شید دیگه فکر نمی کنم راهی جز اینها باشه Big Grin ولی نظر من اینه اگر کسی می تونه توی همون دو ترم اول دو تا ۱۲ واحد برداره خودشو از شر کلاس رفتن خلاص کنه Big Grin موفق باشید

چیزهای خوب به سراغ کسانی می روند که باور دارند
چیزهای بهتر به سراغ کسانی می روند که صبر می کنند
و بهترین چیزها به سراغ کسانی می روند که تلاش می کنند و هیچگاه
تسلیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم نمی شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوند
Never Give Up
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ
RE: حذف اضطراری یکی از دروس کارشناسی ارشد
(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ب.ظ)Hamid_0311 نوشته شده توسط:  با سلام
تا جای که من میدونم زیر ۸ واحد که نمیتونید بردارید در مورد حذف هم کلاس نرند خیلی از دانشگاه ها اینطوری که حذف اموزشی حذف درس نیست متاسفانه به جای اون درس ۰ وارد میشه در کارنامه قبلش از اموزشتون مطمئن شید تنها چیزی که میمونه یه سری دانشگاه ها ترم اول گیر میدن استاد راهنما انتخاب کنید اگر بتونند استاد راهنماشونو سریع انتخاب کنند شاید اجازه بدهند سمینار برداره اونم باید مطمئن شید یه سری دانشگاه ها برا سمینارم کلاس دارند یه سریا ندارند دیگه اونم باید مطمئن شید دیگه فکر نمی کنم راهی جز اینها باشه Big Grin ولی نظر من اینه اگر کسی می تونه توی همون دو ترم اول دو تا ۱۲ واحد برداره خودشو از شر کلاس رفتن خلاص کنه Big Grin موفق باشید
خیلی ممنون.
البته ایشون ترم اول هستن و انتخاب واحد رو خود دانشگاه انجام داده و حذف و اضافه برای ترم اولی های ارشد، غیرفعال بوده. موقع انتخاب واحد هم دانشکده ۹ واحد بهشون درس دادن. چیزی که در مورد سمینار فرمودید فکر نمی کنم برای دانشجوی ترم اولی منطقی باشه که درس سمینار رو برداره. در هر حال زمان حذف و اضافه هم گذشته و ایشون قادر نیستن که به تغییر دروس انتخابی نیستن.
سوال من اینه که ایشون نمیتونن یک درسشون رو به هر دلیلی حذف کنن (حذف پزشکی یا موارد دیگه) که ۶ واحدی که براشون باقی می مونه براشون مشکل ایجاد نکنه؟ همانطور که فرمودید ظاهرا غیبت بیش از ۱۶/۳ و یا غیبت سر جلسه امتحان نمره ایشون رو صفر میکنه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۵۲ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۱۹۱ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۶۸ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۳۸ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close