زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی ارشد پرستاری و دانشگاه ازاد پزشکی؟

ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۰ ق.ظ، توسط golpesar.)
Exclamation قبولی ارشد پرستاری و دانشگاه ازاد پزشکی؟
با سلام، من مطالب سایتو چک کردم تا حدودی ، با شرایط من جوابی پیدا نکردم، ببخشید اگر قبلا جواب داده شده،

من کارشناسی پرستاری دارم ورودی ۹۱ و الان فارق التحصیلم، سال اخر نشستم خوندم و کنکور سراسری به نیت پزشکی آزاد شرکت کردم،

منتها در همین اثنا ارشد پرستاری ای رو هم شرکت کردم که به مدد معدل بالام و اطلاعاتم، ارشد رو قبول شدم!

هنوز نتیجه دانشگاه ازاد اعلام نشده ، ولی با توجه به اینکه ارشد اعلام شده دارم میرم ارشد رو ثبت نام کنم ،

اما ازونور با احتمال ۷۰ درصد میدونم میتونم پزشکی رم قبول شم چون ترازم و رتبه ام به اخرین نفرات سال قبل آزاد میخورد....
(از نظام وظیفه هم معافم)

حالا با توجه به شرایط،

سوالم اینه که، اگر نتیجه دانشگاه ازاد بیاد و من برم ثبت نام کنم، با توجه به اینکه در حال تحصیل در مقطع ارشد هستم، برای تحصیل همزمان مانعی وجود داره و یا خیر؟

و برای ثبت نام دانشگاه ازاد مدرک دیپلم ام رو از کجا بیارم با توجه به اینکه اصن از اولم ندیدم و فکر میکنم مدارک پست شده باشه به دانشگاه علوم پزشکی برای ثبت نام کارشناسیم....

چطوری میشه؟ با کپی سرو ته اش هم میاد و یا دانشگاه کارشناسی مدرک دیپلم به من میده ؟ و اگر داد میشه دانشگاه ازاد ازینکه ارشد میخونم مطلع نشه؟

اگر اطلاع دارید یا راه حل ممنون میشم پاسخ بدید ممنون....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۲۸ ق.ظ
تاانجا که من اطلاع دارم حق ندارید همزمان دو جا درس بخونید و باید اگه خواستین برین ثبت نام ازاد باید از ارشد سراسری انصراف بدید که دانشگاه سراسری مدارکتونو به خودتون برگردونه
 سپاس‌گزاری شده توسط: golpesar
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۱۷ ب.ظ
با تشکر نمیشه ندونن؟
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۲۴ ب.ظ
اگه متوجه بشن , که میشن,آخرش به ضررخودتونه,فقط رتبه های برتر میتونن تو دو تا رشته تحصیل کنند. حتی چون شما لیسانس پرستاری هستید اگه دانشگاه قبول کنه حتی میتونید درساتوتو تطبیق واحدم بدید
جسارتا میتونم نمره تراز کنکورتونو بپرسم اگه فضولی نباشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: golpesar
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ق.ظ
RE: قبولی ارشد پرستاری و دانشگاه ازاد پزشکی؟
(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ ب.ظ)h-fathi نوشته شده توسط:  اگه متوجه بشن , که میشن,آخرش به ضررخودتونه,فقط رتبه های برتر میتونن تو دو تا رشته تحصیل کنند. حتی چون شما لیسانس پرستاری هستید اگه دانشگاه قبول کنه حتی میتونید درساتوتو تطبیق واحدم بدید
جسارتا میتونم نمره تراز کنکورتونو بپرسم اگه فضولی نباشه

خواهش میکنم به اخرین نفرات میخورم ۷۸۰۰

برای ثبت نام چه مدارکی میخوان؟

اخه ازونجایی که دانشگاه ازاد با سیستم دانشگاه علوم پزشکی مجزان بعید میدونم اطلاعات من داخل سیستم ازاد باشه، ضمن اینکه موقع کنکورم نگفتم لیسانس دارم?

ولی خب من دفترچه دانشگاه ازاد رو خوندم همچین چیزی رو ننوشته بودن یعنی به این موضوع اشاره نکرده بودن کلا....

یکی از تاپیکای قدیمو ک نگاه میکردم یکی از کابرا گفته بود یکی رو میشناخته ارشد یک رشته وزارت علوم رو میخونده و همزمان دندانپزشکی...
ینی امکان اینکه از اموزش و پرورش دوباره مدارک ثبت نام دانشگاه به من بدن هست؟
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۰۴ ق.ظ
یحتمل سخت باشه,
تا انجا که من اطلاع دارم قبولی های پزشکی ازاد ترازشون بالای ۹ هزار هسش حتی توی تکمیل ظرفیتم ترازای بالای ۹۰۰۰ پزشکی رو میارن ولی در مورد سهمیه ها نمیدونم نمره ترازشون چطوره
مدارک ثبت نام عکس و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی میشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۷۸۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۵۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۹۶ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۳۰۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۲۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close