زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منبع ارشد پایگاه داده

ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ، توسط saharitst.)
منبع ارشد پایگاه داده
سلام..میخوام امسال ارشد ای تی شرکت کنم دنبال منبع خوب برای ارشد درس پایگاه داده هستم..راستی کتاب مقسمی چاپ ۹۲ ش رو دارم به نظرتون خوبه برای ارشد؟اخه واقعا ساده توضیح داده فکر نمیکنم برای ارشد مفید باشه

من میخواهم پس میتوانم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ب.ظ
RE: منبع ارشد پایگاه داده
با سلام
من کتاب مقسمیو پارسال کامل خوندم اما نمیتونستم به بعضی از تست ها جواب بدم و خیلی نا امید شدم. بعد کتاب کیوان پور انتشارات پارسه رو گرفتم. واقعا عالی بود. مقسمی خیلی از نکاتو نگفته. کتاب کیوان پور کامل تر و ساده تره .
تو کنکورم از شش تست پنج تستو درست زدم.

نه تو می مانی و نه اندوه
و نه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم خواهد رفت
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند
سهراب سپهری
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ب.ظ)غضنفری نوشته شده توسط:  با سلام
من کتاب مقسمیو پارسال کامل خوندم اما نمیتونستم به بعضی از تست ها جواب بدم و خیلی نا امید شدم. بعد کتاب کیوان پور انتشارات پارسه رو گرفتم. واقعا عالی بود. مقسمی خیلی از نکاتو نگفته. کتاب کیوان پور کامل تر و ساده تره .
تو کنکورم از شش تست پنج تستو درست زدم.
خیلی ممنون..فکر کنم کتابهای پارسه خیلی خوبن چون من تو خیلی تاپیکها میبینم همه یا پوران یا پارسه

من میخواهم پس میتوانم
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ب.ظ
سلام دوستان کسی هست ویس کامل پایگاه داده آقای کیوان پور رو داشته باشه؟؟؟

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ ق.ظ
منبع ارشد پایگاه داده
پارسه کیوان پور بسیار دقیق هستش

...Let it Go
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ق.ظ).Heydari نوشته شده توسط:  پارسه کیوان پور بسیار دقیق هستش
اکیدا توصیه میکنم این کتاب رو مطالعه نکنید
ایشون توی بعضی سوالات اشتباهات فاحشی داشته و اشتباهاتشو توی تستها هم وارد کرده و از تستهای کنکور ایراد گرفته در صورتیکه واقعا اشتباه کردن ایشون مثل تفاوت overlap و disjoint بودن رابطه ISA
هیچ استادی توی پایگاه داده مثل خلیلی فر نمیشه. من توی هیچ درسی ایشون رو پیشنهاد نمیکنم جز پایگاه
کتاب بانک تست ایشون برای هر تست کلی توضیح دقیق داده
پیشنهاد : مدرسان (درسنامه) + خلیلی فر (تست)

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۹ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ق.ظ).Heydari نوشته شده توسط:  پارسه کیوان پور بسیار دقیق هستش
اکیدا توصیه میکنم این کتاب رو مطالعه نکنید
ایشون توی بعضی سوالات اشتباهات فاحشی داشته و اشتباهاتشو توی تستها هم وارد کرده و از تستهای کنکور ایراد گرفته در صورتیکه واقعا اشتباه کردن ایشون مثل تفاوت overlap و disjoint بودن رابطه ISA
هیچ استادی توی پایگاه داده مثل خلیلی فر نمیشه. من توی هیچ درسی ایشون رو پیشنهاد نمیکنم جز پایگاه
کتاب بانک تست ایشون برای هر تست کلی توضیح دقیق داده
پیشنهاد : مدرسان (درسنامه) + خلیلی فر (تست)

من با شما هم عقیده هستم، من پارسال با کتاب کیوانپور، دچار سردرگمی شدم، مطالب ساده اما در عین حال پر از غلط، ایشان عادت کردن بگن همه چی غلط، حتی امسال یک تست از همین مطلب و بحث دید (view) آمد که بازهم گفتن مطلب قدیمی است و تست غلط است، اما شانس آوردم که در لحظات آخر با کتاب پایگاه داده نارنجی پوران پژوهش آشنا شدم حل های دقیق و خیلی خوبی داشت، پارسال سراسر اشتباه بودم در انتخاب منابع

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۹ ق.ظ
منبع ارشد پایگاه داده
واقعا دارم گیج میشم
تو رو خدا ما رو گیج نکنید
یکی رتبه توپ زیر ۱۰ آورده میگه پارسه کیوانپور
بعدش شما میگی پر از غلطه
از طرفی من نصف کتاب رو تا حالا خوندم
نمیدونم چی باید بگم
؟
کمک میکنید یا لطمه ؟
الله اعلم
نیایم مانشت بهتر نیست ؟

...Let it Go
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط energy1.)
از قلم نگارشی شما شیطنت میباره شما فقط یک کتاب در تمام موسسات به من نشون بدید غلط هیچی نداشته باشه؟
این سوال چندین پیاده سازی دارد و غلط هم نگفتند طراح سوال نظرشون این بوده است.
لیست سوالات کپی خلیلی فر از کتاب دکتر کیوانپور چندین تا هست براتون خواهم گذاشت یکی دو مورد
ضمنا کتاب خلیلی فر نارنجی چندین سوال رو نتوانستند پاسخ علمی بدهند و فقط داستان سرایی کردند.یا فقط گزینه نوشتند.
الهی خدا را شکر چاپ ایشون هستند پیوست خواهد شد مردم قضاوت کنند.
اگر اقای عقیل جوکار نظرشون این هست که ایشون خوب نیستند چندین وچند رتبه خوب امسال وسالهای قبل در مصاحبه هاشون تاکید فراوان کردند پایگاه دکتر کیوانپور بسیار برتر و بالاتر از مدرس خلیلی فر هست.
اگر ممکنه رزومه این خلیلی فر رو هم برای ما بذارید کجا درس خونده همه را زیر سوال میبره ما بدونیم با کدوم دانشمندی طرف هستیم

پاسخ سوالات جبر رابطه ایی خلیلی فر رو مشاهده کنید چاپ اولش بعدا ببینید چقدر توضیح دادند؟ اصلا توان پاسخ دادن نداشتند.
امسال دیگه چاپ دومشو ببینید قطعا دیگه امسال بعد خوندن کتابهای بازار پاسخ خواهند داد.
اگر خلیلی فر راست میگه پیغام منو خودش البته اینجا میبینه چون همیشه این سایت هاست ۳نفر دانشجو هاشو از کل کشور بیاره که سوال اول پایگاه۹۵ ایتی را درست حل کرده باشند طبق فرموده شما.
ازکتاب چندین نسخه ایی ایشون و دانشجوهاشون ۳نفر توقع زیادی نیست سوال اول را پاسخ داده باشیند در کل کشور.
نکته اخر از منابع شما کاملا مشخص هست شما چقدر به موسسه مهستان ارادت دارید.
مهندسی نرم افزار هرادم عاقل و بیطرفی یا مدرسان ذکر میکند یا زنجانی . یا سیستم ۹۰٪ دکتر حقیقت یا فرصت کلاس ندارند مدرسان.
هوش هم که هنوز کامنت های بچه های سالهای قبل هست با الگوریتم های غلط کتاب ایشون غلط زدند.

تورو خدا رقابت جوانمردانه کنید. اون دنیا هم هست کتاب خودتون پر از پاسخ ها بی ربط کپی دیگران و فقط ذکر گزینه هست.
شما که میگید سردرگم شدید ۳تا غلط از دکتر کیوانپور اینجا بذارید مردم ببینند.
لطفا رزومه خلیلی فر رو بذارید با مدرکشون ما ببینم ایشون از کجا دکترا گرفتند؟
منتظرم.
ارسال: #۱۰
۰۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ب.ظ
منبع ارشد پایگاه داده
من از کیوان پور راضیم
حالا هر کی هر چی دلش خواست بگه
کتاب بسیار خوب نوشته شده خواهشا تخریب نکنید
جبر رابطه ای فوق العاده توضیح داده شده
یا علی

...Let it Go
ارسال: #۱۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
منبع ارشد پایگاه داده
دوستان قبلا هم گفتم پایگاه داده کیوانپور یه سری مشکلات داره، نمیگم کتاب بدی هست، کتابی هست که خوب توضیح داده ولی غلط داره بعنوان مثال من دو تاش رو میگم: (قبلا هم اینا رو گفتم)
ایشون تفاوت رابطه Disjoint و Overlap روی توی ISA نمیدونه، حتی از یکی از سوالات کنکور هم ایراد گرفته، این مبحث بسیار مهمه، حالا ایشون اشتباه کرده شما هم سر جلسه اشتباه بزنید و دیگه تمام، سر جلسه واقعا یه سوال هم یه سواله، اینو مد نظر داشته باشید
اشتباه دوم ایشون اینه که بین ALL و SOME و ANY تفاوت اشتباه قائل شده

این دو مورد از اشتباهاتی بود که گفتم، من چندین سال هست دارم پایگاه کار میکنم و به نظر خودم سواد خوبی توی این درس دارم، بعضی از قسمت ها مثل ISA واقعا سلیقه ای هست و واقعا هم درست هست، ولی خب ما کنکور داریم باید ببینیم طراح ها چی میگن، سلیقه اینو اون به کار ما نمیاد، وقتی برای یه تست بعد از کنکور که اشتباه زدید خودتون رو میخورید میفهمید من چی میگم

(اینکه میگم تو پایگاه خیلی قوی هستم منظور این نیست که نامبر وان هستم و یا بهتر از شخصی مثل استـــاد کیوانپور باشم، ایشون استاد هستن و جای خود دارن، قیاس من با ایشون قیاس مسخره ای هست. در حد و حدود خودم میگم، پس لطفا به حرفم خرده نگیرید)

من خودم در ابتدا کیوانپور رو داشتم، ازش زده شدم، مدرسان رو خریدم، مدرسان درسنامه ی عالی ای داره، مخصوصا فصل SQL، به شدت مثال زده ولی خب تستهاشو خوب جواب نداده بود، البته من میفهمیدم ولی خب میخواستم تسلط پیدا کنم (هر چند بعضی از تستهای مدرسان هم اشتباه حل شده بود)

از بین اینا من کتاب پوران رو پسندیدم هر چند شاید نظر بعضی دیگه این باشه که کتاب پارسه بهتره یا غیره

به نظر بنده حقیر اونایی که توی این درس قوی هستند پارسه کافیه ولی اگه کسی مشکل داره تو این درس سعی کنه نارنجی پوران رو هم بگیره
--------------------------------
دو چیز رو هم توی پرانتز میگم:
یه موقع هست که یه کتاب اشتباه میکنه اما روی اشتباه خودش پافشاری نمیکنه در اینجور مواقع شما به خودتون اجازه میدید کتاب دیگه ای رو بررسی کنید و به نتیجه ی درستی میرسید
اما بعضی مواقع یه کتاب یا یه نفر اشتباه که میکنه هیچ، روی اون اشتباه هم اصرار میورزه، از این خیلی بدم میاد، چون خیال ما راحت هست ولی بعدش دچار مشکل میشیم.

در مورد مدرک دانشگاهی اساتید هم بگم واقعا به نظر من تدریس یه چیز ذاتی هست، یعنی بعضی ها قدرت توضیح یه مطلب رو دارند هر چند دانشگاهی خوب درس نخونده باشند. اما بعضی ها این توانایی رو ندارند، به شخصه استادی داشتم که امیرکبیر درس خونده بود واقعا افتضاح بود، من هیچی از ایشون یاد نگرفتم هر چند ظاهرا دخترا خوب میفهمیدن چونکه نمیدونم به کدامین دلیل نمره مینیم خانمها نمره ماکزیمم پسرها بود (استاد درس شبکه ۲، سیستم عامل توزیع شده و مالتی مدیا بودن ایشون، همدانشگاهیام میدونن کی رو میگم). اما استادی داشتم از فارغ التحصیلان ارشد آزاد اراک، هنوز دکترا نداشت، ایشون من رو به درس علاقه مند کرد، خدا خیرش بده. پس به مدرک نیست.

با آرزوی موفقیت

(۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ق.ظ)energy1 نوشته شده توسط:  اگر خلیلی فر راست میگه پیغام منو خودش البته اینجا میبینه چون همیشه این سایت هاست ۳نفر دانشجو هاشو از کل کشور بیاره که سوال اول پایگاه۹۵ ایتی را درست حل کرده باشند طبق فرموده شما.
ازکتاب چندین نسخه ایی ایشون و دانشجوهاشون ۳نفر توقع زیادی نیست سوال اول را پاسخ داده باشیند در کل کشور.

شما که میگید سه نفر رو بیارید که سوال اول پایگاه رو درست زده باشند آخه این چه حرفیه دوست عزیز، شما اینجوری قیاس میکنید؟؟؟!!! در وهله اول به صورت کد نویسی میفهمید جواب درست کدومه، چه بسا که خود کیوانپور هم توی حلش نوشته بود گزینه درست این هست اما شاید منظور طراحی سوال از کلمه "تئوری" اینه که اون درسته! آخه اگه بنا به درست زدن هم باشه با این استدلالی که ایشون داشتن مسلما سر جلسه مثل من میرسیدن به گزینه غلط، شما سه تا دانشجو رو خواستید من از شما خود استاد رو میخوام، فکر کنم کافی باشه
سوالی که شبهه داره بهتره حذف بشه نه باشه مایه قیاس شما
---------
به شخصه هم خدایی تا حالا قصد تبلیغ واسه اینو و اونو نداشتم، اگه اینجام فقط بخاطر اینه که بقیه سالهای پیش کمکم کردن، حالا هم قصد کمک دارم و نه تبلیغ و گرنه بیکار نیستم

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , Saman , DANEiL , Sector , غضنفری , Happiness.72 , faraaz_mb

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۹۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۲۸۶ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۱۳ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۲۴ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۳۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۵۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۵۹ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close