زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب واحد شهید بهشتی برای دانشجویان جدیدالورود چرا هنوز درسی ارایه نشده؟

ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ
انتخاب واحد شهید بهشتی برای دانشجویان جدیدالورود چرا هنوز درسی ارایه نشده؟
سلام
گفته بودن از امروز انتخاب واحد هست اما چرا هیچ واحد درست حسابی ای ارایه نشده و فقط سمینار هست برای برداشتن؟

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ق.ظ، توسط darush12.)
RE: انتخاب واحد شهید بهشتی برای دانشجویان جدیدالورود چرا هنوز درسی ارایه نشده؟
(۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ)NarimanN2 نوشته شده توسط:  سلام
گفته بودن از امروز انتخاب واحد هست اما چرا هیچ واحد درست حسابی ای ارایه نشده و فقط سمینار هست برای برداشتن؟

با آموزش دانشکده تماس بگیرید، ولی چیزی که گفتن به من این بود که باید حضوری مراجعه کنیم، ۲ فرم را کامل کنید، سپس استاد راهنما مشخص شده مراجعه کنید و ایشون هم دروس را با کمک شما مشخص کنند؛ شما بعد از این کارها، دروس موردنظر وارد کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NarimanN2
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط sharif95.)
سلام من ارشد نرم افزارم چهارشنبه حضوری رفتم آموزش ،معرفی کردن به یکی از اساتید و ایشون گفتن چه واحد هایی بردارم . مشکلی نیست شنبه صبح تشریف ببرید.
اکثر کلاسها دو روز در هفته ارائه میشه. برا ی آگاهی از دروس ارائه شده در این ترم از صفحه اول گلستان خودتون یک گزارش ۱۰۲ بگیرید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه نرم افزارید تو این گروه تشریف بیارید درسایی که این ترم ارائه میشه قرار دادم.
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ)sharif95 نوشته شده توسط:  سلام من ارشد نرم افزارم چهارشنبه حضوری رفتم آموزش ،معرفی کردن به یکی از اساتید و ایشون گفتن چه واحد هایی بردارم . مشکلی نیست شنبه صبح تشریف ببرید.
اکثر کلاسها دو روز در هفته ارائه میشه. برا ی آگاهی از دروس ارائه شده در این ترم از صفحه اول گلستان خودتون یک گزارش ۱۰۲ بگیرید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه نرم افزارید تو این گروه تشریف بیارید درسایی که این ترم ارائه میشه قرار دادم.
دوست عزیز نگفتن شنبه ۲۰/۶/۹۵ کلاسا شروع میشه یا نه ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۷۶ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۵۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۳۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۰۲۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close