تالار گفتمان مانشت
انتخاب واحد شهید بهشتی برای دانشجویان جدیدالورود چرا هنوز درسی ارایه نشده؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب واحد شهید بهشتی برای دانشجویان جدیدالورود چرا هنوز درسی ارایه نشده؟ - NarimanN2 - 17 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ

سلام
گفته بودن از امروز انتخاب واحد هست اما چرا هیچ واحد درست حسابی ای ارایه نشده و فقط سمینار هست برای برداشتن؟

RE: انتخاب واحد شهید بهشتی برای دانشجویان جدیدالورود چرا هنوز درسی ارایه نشده؟ - darush12 - 18 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ)NarimanN2 نوشته شده توسط:  سلام
گفته بودن از امروز انتخاب واحد هست اما چرا هیچ واحد درست حسابی ای ارایه نشده و فقط سمینار هست برای برداشتن؟

با آموزش دانشکده تماس بگیرید، ولی چیزی که گفتن به من این بود که باید حضوری مراجعه کنیم، ۲ فرم را کامل کنید، سپس استاد راهنما مشخص شده مراجعه کنید و ایشون هم دروس را با کمک شما مشخص کنند؛ شما بعد از این کارها، دروس موردنظر وارد کنید.

RE: انتخاب واحد شهید بهشتی برای دانشجویان جدیدالورود چرا هنوز درسی ارایه نشده؟ - sharif95 - 18 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ

سلام من ارشد نرم افزارم چهارشنبه حضوری رفتم آموزش ،معرفی کردن به یکی از اساتید و ایشون گفتن چه واحد هایی بردارم . مشکلی نیست شنبه صبح تشریف ببرید.
اکثر کلاسها دو روز در هفته ارائه میشه. برا ی آگاهی از دروس ارائه شده در این ترم از صفحه اول گلستان خودتون یک گزارش ۱۰۲ بگیرید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه نرم افزارید تو این گروه تشریف بیارید درسایی که این ترم ارائه میشه قرار دادم.

RE: انتخاب واحد شهید بهشتی برای دانشجویان جدیدالورود چرا هنوز درسی ارایه نشده؟ - MIF - 19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ)sharif95 نوشته شده توسط:  سلام من ارشد نرم افزارم چهارشنبه حضوری رفتم آموزش ،معرفی کردن به یکی از اساتید و ایشون گفتن چه واحد هایی بردارم . مشکلی نیست شنبه صبح تشریف ببرید.
اکثر کلاسها دو روز در هفته ارائه میشه. برا ی آگاهی از دروس ارائه شده در این ترم از صفحه اول گلستان خودتون یک گزارش ۱۰۲ بگیرید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه نرم افزارید تو این گروه تشریف بیارید درسایی که این ترم ارائه میشه قرار دادم.
دوست عزیز نگفتن شنبه ۲۰/۶/۹۵ کلاسا شروع میشه یا نه ؟