زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اولویت های بعدی

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ق.ظ
اولویت های بعدی
سلام دوستان
من تو قسمت سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواست بررسی اولویت بعدی رو دادم.
آیا کسی اطلاع داره که موافقت میشه یا نه؟ نمیدونین چه تاریخی جواب درخواست میاد؟
من درخواست دادم اولین اولویت قبولی بعدی رو برام بررسی کنن
ممنون میشم جواب بدین
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۵۳ ب.ظ
اولویت های بعدی
منم همینطور. اگر گسی میدونه لطفا بدگه؟
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۱۸ ب.ظ
اولویت های بعدی
من پارسال درخواست دادم حدود یک ماه طول کشید تا جواب بدن.
ولی توی سیستم نوشته بود که حداقل دو هفته بعد جواب میدن.
البته افرادی هم بودن که توی همون دو هفته جواب گرفتن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moh@mm@d
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۳۰ ب.ظ
اولویت های بعدی
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۸ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  من پارسال درخواست دادم حدود یک ماه طول کشید تا جواب بدن.
ولی توی سیستم نوشته بود که حداقل دو هفته بعد جواب میدن.
البته افرادی هم بودن که توی همون دو هفته جواب گرفتن.
سلام. بعد به درخواستتون ترتیب اثر دادن؟ میتونم بدونم درخواستتون دقیقا چی بود؟ و جواب ستجش چی بود؟
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط Ametrine.)
RE: اولویت های بعدی
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  سلام. بعد به درخواستتون ترتیب اثر دادن؟ میتونم بدونم درخواستتون دقیقا چی بود؟ و جواب ستجش چی بود؟
بله، بالاخره جواب دادن.
یه پیامک فرستادن که با درخواست جابجایی از فلان کد رشته به فلان کد رشته و دانشگاه موافقت شده و باید توی این تاریخ بری برای ثبت نام.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moh@mm@d , delete4all
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۱ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  سلام. بعد به درخواستتون ترتیب اثر دادن؟ میتونم بدونم درخواستتون دقیقا چی بود؟ و جواب ستجش چی بود؟
بله، بالاخره جواب دادن.
یه پیامک فرستادن که با درخواست جابجایی از فلان کد رشته به فلان کد رشته و دانشگاه موافقت شده و باید توی این تاریخ بری برای ثبت نام.

اینکه میگن اگه روزانه قبول شده باشین تبدیل میشه به شبانه درسته؟
از کد رشته ی اولتون که انصراف دادین خسارتی از شما اون دانشگاه نگرفت؟
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۰۶ ب.ظ
اولویت های بعدی
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ)moh@mm@d نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۱ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  سلام. بعد به درخواستتون ترتیب اثر دادن؟ میتونم بدونم درخواستتون دقیقا چی بود؟ و جواب ستجش چی بود؟
بله، بالاخره جواب دادن.

اینکه میگن اگه روزانه قبول شده باشین تبدیل میشه به شبانه درسته؟
اینم دقیقا سوال منه. لطفا جواب بدید؟
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۲۰ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ)moh@mm@d نوشته شده توسط:  اینکه میگن اگه روزانه قبول شده باشین تبدیل میشه به شبانه درسته؟

نه! من هنوز روزانه هستم و خسارتی هم نگرفتن!
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۶ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۰ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ)moh@mm@d نوشته شده توسط:  اینکه میگن اگه روزانه قبول شده باشین تبدیل میشه به شبانه درسته؟

نه! من هنوز روزانه هستم و خسارتی هم نگرفتن!

ببخشید شما تو کد رشته ای که اولش قبول شده بودین ثبت نام هم کردین و بعد از یه ماه که با درخواستتون موافقت شد تغییر دادین؟ چون منم این درخواست رو دادم ولی مهلت ثبت نام اینترنتی تو رشته قبولی فعلیم تا ۱۹ شهریوره.باید ثبت نام کنم؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط Ametrine.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ق.ظ)mhs.iten نوشته شده توسط:  ببخشید شما تو کد رشته ای که اولش قبول شده بودین ثبت نام هم کردین و بعد از یه ماه که با درخواستتون موافقت شد تغییر دادین؟ چون منم این درخواست رو دادم ولی مهلت ثبت نام اینترنتی تو رشته قبولی فعلیم تا ۱۹ شهریوره.باید ثبت نام کنم؟
بله، باید ثبت نام کنید چون امکانش هست که با درخواست موافقت نشه،
اونوقت اگه روزانه باشید و ثبت نام نکرده باشید یک سال از کنکور محروم میشید ...

اگه سنجش با درخواست موافقت کنه، خودش به هر دوتا دانشگاه نامه میزنه برای جابجایی ....
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۴ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ق.ظ)mhs.iten نوشته شده توسط:  ببخشید شما تو کد رشته ای که اولش قبول شده بودین ثبت نام هم کردین و بعد از یه ماه که با درخواستتون موافقت شد تغییر دادین؟ چون منم این درخواست رو دادم ولی مهلت ثبت نام اینترنتی تو رشته قبولی فعلیم تا ۱۹ شهریوره.باید ثبت نام کنم؟

اگه سنجش با درخواست موافقت کنه، خودش به هر دوتا دانشگاه نامه میزنه برای جابجایی ....

مرسی
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط nimany3.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ق.ظ)mhs.iten نوشته شده توسط:  ببخشید شما تو کد رشته ای که اولش قبول شده بودین ثبت نام هم کردین و بعد از یه ماه که با درخواستتون موافقت شد تغییر دادین؟ چون منم این درخواست رو دادم ولی مهلت ثبت نام اینترنتی تو رشته قبولی فعلیم تا ۱۹ شهریوره.باید ثبت نام کنم؟

ببخشید بنده سوالی داشتم ، اونم اینه که چه دانشگاهی قبول شده بودید و چه دانشگاهی رفتید؟ و توی این درخواست فقط ۱ کد رو میشه ثبت کرد که بررسی بشه؟ چون من ۵ تا دانشگاه خوب قبول شدم... شاید یکیش رو انتخاب کنم که ظرفیت نداشته باشه. لطفا جواب منم بدین. میشه یه راه ارتباطی بهم بدین که بتونم سریع تر باهاتون ارتباط بر قرار کنم؟ عجله زیادی دارم
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)nimany3 نوشته شده توسط:  ببخشید بنده سوالی داشتم ، اونم اینه که چه دانشگاهی قبول شده بودید و چه دانشگاهی رفتید؟ و توی این درخواست فقط ۱ کد رو میشه ثبت کرد که بررسی بشه؟ چون من ۵ تا دانشگاه خوب قبول شدم... شاید یکیش رو انتخاب کنم که ظرفیت نداشته باشه. لطفا جواب منم بدین. میشه یه راه ارتباطی بهم بدین که بتونم سریع تر باهاتون ارتباط بر قرار کنم؟ عجله زیادی دارم
من هر چیزی که فکر میکردم کمک کنه توی تاپیک های مرتبط به این بحث نوشتم.
اینکه اون دانشگاه بتونه ظرفیت اضافه کنه و با درخواست شما موافقت بشه با سنجش هست و البته خواست خدا.
من یادم نیست دقیقا درخواست چطوری بود ... قاعدتا باید فقط درخواست تغییر به یک کد رشته رو بشه ثبت کرد ...
میتونید پیام خصوصی بفرستید اگه سوالی بود در خدمتم.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)nimany3 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  

ببخشید بنده سوالی داشتم ، اونم اینه که چه دانشگاهی قبول شده بودید و چه دانشگاهی رفتید؟ و توی این درخواست فقط ۱ کد رو میشه ثبت کرد که بررسی بشه؟ چون من ۵ تا دانشگاه خوب قبول شدم... شاید یکیش رو انتخاب کنم که ظرفیت نداشته باشه. لطفا جواب منم بدین. میشه یه راه ارتباطی بهم بدین که بتونم سریع تر باهاتون ارتباط بر قرار کنم؟ عجله زیادی دارم

ببخشید شما درخواستتون رو انجام دادین؟...فقط الویت بعدی رو قبول میکنه یا مثلا ۲ تا الویت بعدیمون رو هم که قبول بودیم میشه.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)nimany3 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  

ببخشید شما درخواستتون رو انجام دادین؟...فقط الویت بعدی رو قبول میکنه یا مثلا ۲ تا الویت بعدیمون رو هم که قبول بودیم میشه.

این سوال منم هست چون من تبریز قبول شدم علوم کامپیوتر بعدیش هم اون یکی گرایش تبریزه بعدیش بهشتی! میشه الان واسه بهشتی درخواست داد یا نهایتا همون اونیکی گرایش تبریز میشه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۴۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کاربرد ومشخصات فنی پانل سه بعدی hadiiss ۰ ۱,۹۶۴ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hadiiss
  کاربرد ومشخصات فنی پانل سه بعدی mahsaa16 ۰ ۱,۹۷۳ ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsaa16
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۹۶ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
Question تغییر اولویت انتخاب رشته دکتری uniquegirl ۳ ۴,۵۲۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۵۶۲ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  اولویت بندی دانشگاه های شهر تهران در ارشد IT AmirrezaHatef ۱۳ ۷,۸۲۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  اولویت خوابگاه با رتبه های برتر؟ (شهید بهشتی - خوارزمی - شیراز) ya3ya6 ۱ ۲,۳۱۶ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  اولویت در انتخاب رشته zeynaab ۸ ۷,۳۳۱ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hassan_alikarami
  بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای الویت بعدی ali hjt ۰ ۲,۷۱۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ali hjt

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close