زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اولویت های بعدی

ارسال: #۱۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
RE: اولویت های بعدی
(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ)uzarcf نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)nimany3 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ق.ظ)mhs.iten نوشته شده توسط:  ببخشید شما تو کد رشته ای که اولش قبول شده بودین ثبت نام هم کردین و بعد از یه ماه که با درخواستتون موافقت شد تغییر دادین؟ چون منم این درخواست رو دادم ولی مهلت ثبت نام اینترنتی تو رشته قبولی فعلیم تا ۱۹ شهریوره.باید ثبت نام کنم؟
بله، باید ثبت نام کنید چون امکانش هست که با درخواست موافقت نشه،
اونوقت اگه روزانه باشید و ثبت نام نکرده باشید یک سال از کنکور محروم میشید ...

اگه سنجش با درخواست موافقت کنه، خودش به هر دوتا دانشگاه نامه میزنه برای جابجایی ....

ببخشید بنده سوالی داشتم ، اونم اینه که چه دانشگاهی قبول شده بودید و چه دانشگاهی رفتید؟ و توی این درخواست فقط ۱ کد رو میشه ثبت کرد که بررسی بشه؟ چون من ۵ تا دانشگاه خوب قبول شدم... شاید یکیش رو انتخاب کنم که ظرفیت نداشته باشه. لطفا جواب منم بدین. میشه یه راه ارتباطی بهم بدین که بتونم سریع تر باهاتون ارتباط بر قرار کنم؟ عجله زیادی دارم

ببخشید شما درخواستتون رو انجام دادین؟...فقط الویت بعدی رو قبول میکنه یا مثلا ۲ تا الویت بعدیمون رو هم که قبول بودیم میشه.

این سوال منم هست چون من تبریز قبول شدم علوم کامپیوتر بعدیش هم اون یکی گرایش تبریزه بعدیش بهشتی! میشه الان واسه بهشتی درخواست داد یا نهایتا همون اونیکی گرایش تبریز میشه؟

طبق پرس و جو هایی که من کردم فکر میکنم بشه به احتمال زیاد. ولی من خودم شخصا دقیقا اولویت بعدی که اوردم رو زدم. من خودم صدرصد نمیتونم بهتون اطمینان بدم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: uzarcf
ارسال: #۱۷
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۰ ب.ظ
اولویت های بعدی
سلام دوستانی که برای اولویت بعدی درخواست دادین آیا جوابی گرفتین ؟
تا کی ممکنه طول بکشه ؟ در صورت قبولی ترم مهر از دست میره و از بهمن باید شروع کرد ؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ ب.ظ
RE: اولویت های بعدی
دوستان کسی میدونه جریان چیه من که درخواست اولویت بعدی داده بودم چرا نوشته اشتباه در انتخاب رشته
این جواب یعنی هیچی دیگه حالا بعد این چی به مراتب اعلام میگیردد ؟

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , uzarcf

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۱۱ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کاربرد ومشخصات فنی پانل سه بعدی hadiiss ۰ ۱,۹۴۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hadiiss
  کاربرد ومشخصات فنی پانل سه بعدی mahsaa16 ۰ ۱,۹۵۸ ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsaa16
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۷۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
Question تغییر اولویت انتخاب رشته دکتری uniquegirl ۳ ۴,۴۹۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۴۸۳ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  اولویت بندی دانشگاه های شهر تهران در ارشد IT AmirrezaHatef ۱۳ ۷,۷۲۵ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  اولویت خوابگاه با رتبه های برتر؟ (شهید بهشتی - خوارزمی - شیراز) ya3ya6 ۱ ۲,۲۹۲ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  اولویت در انتخاب رشته zeynaab ۸ ۷,۲۶۵ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hassan_alikarami
  بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای الویت بعدی ali hjt ۰ ۲,۶۹۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ali hjt

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close