زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همپوشانی فوق العاده امسال

ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط aria.)
همپوشانی فوق العاده امسال
خدا رو شکر من هم با ۱۶۰، روزانه معماری سازمانی شهید بهشتی قبول شدم که انتخاب دومم بود
اتفاق خیلی خوبی که امسال افتاده این بوده که همپوشانی رشته ها بسیار خوب بوده وهمین باعث شده دوستان با رتبه های که اوردن اصلا انتظار قبولی در دانشگاه هایی که قبول شدن رو نداشتن(من بیشتر به خواجه یا شبانه علوم فنون فکر می کردم) البته این واقعا حق ماها بود چرا که در رشته های دیگه با رتبه ها تا ۸۰۰ هم امیداواری برای قبولی در دانشگاه ها ی خوب تهران دارن ولی این مسئله برای ماصادق نبود وبا این حجم شرکت کننده ظرفیت ها واقعا ناچیز بود در هر صورت به همه دوستان تبریک می گم

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: donya09 , Sector
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۱۸ ب.ظ
RE: همپوشانی فوق العاده امسال
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  خدا رو شکر من هم با ۱۶۰، روزانه معماری سازمانی شهید بهشتی قبول شدم که انتخاب دومم بود
اتفاق خیلی خوبی که امسال افتاده این بوده که همپوشانی رشته ها بسیار خوب بوده وهمین باعث شده دوستان با رتبه های که اوردن اصلا انتظار قبولی در دانشگاه هایی که قبول شدن رو نداشتن(من بیشتر به شبانه خواجه یا علوم فنون فکر می کردم) البته این واقعا حق ماها بود چرا که در رشته های دیگه با رتبه ها تا ۸۰۰ هم امیداواری برای قبولی در دانشگاه ها ی خوب تهران دارن ولی این مسئله برای ماصادق نبود وبا این حجم شرکت کننده ظرفیت ها واقعا ناچیز بود در هر صورت به همه دوستان تبریک می گم

درست میگید علوم کامپیوتر و نرم افزار و غیره تا رتبه های خیلی بالا تهران قبول میشن اما بچه های ایتی اینطور نیستن
راستی امسال تعداد شرکت کننده گرایش های ایتی چقدر بود؟

قوبلیتون هم مبارک خوب قبول شدید.البته گویا خیلیا خوب قبول شدن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aria , Sector
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  خدا رو شکر من هم با ۱۶۰، روزانه معماری سازمانی شهید بهشتی قبول شدم که انتخاب دومم بود
اتفاق خیلی خوبی که امسال افتاده این بوده که همپوشانی رشته ها بسیار خوب بوده وهمین باعث شده دوستان با رتبه های که اوردن اصلا انتظار قبولی در دانشگاه هایی که قبول شدن رو نداشتن(من بیشتر به شبانه خواجه یا علوم فنون فکر می کردم) البته این واقعا حق ماها بود چرا که در رشته های دیگه با رتبه ها تا ۸۰۰ هم امیداواری برای قبولی در دانشگاه ها ی خوب تهران دارن ولی این مسئله برای ماصادق نبود وبا این حجم شرکت کننده ظرفیت ها واقعا ناچیز بود در هر صورت به همه دوستان تبریک می گم

والا؛ چی بگیم
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۵۸ ق.ظ
اتفاق خیلی خوبی که امسال افتاده این بوده که همپوشانی رشته ها بسیار خوب بوده وهمین باعث شده دوستان با رتبه های که اوردن اصلا انتظار قبولی در دانشگاه هایی که قبول شدن رو نداشتن(من بیشتر به خواجه یا شبانه علوم فنون فکر می کردم) البته این واقعا حق ماها بود چرا که در رشته های دیگه با رتبه ها تا ۸۰۰ هم امیداواری برای قبولی در دانشگاه ها ی خوب تهران دارن ولی این مسئله برای ماصادق نبود وبا این حجم شرکت کننده ظرفیت ها واقعا ناچیز بود در هر صورت به همه دوستان تبریک می گم

اینجوری که از صحبت با چندتا از بچه ها و همینطور کارنامه های نهایی مانشت فهمیدم همپوشانی آی تی زیاد بوده ولی برای کامپیوتر نه . یعنی خیلیا کامپیوتر یا علوم کامپیوترو به آی تی ترجیح دادن . نمونه ش دوستی که گفتن با ۲۹ شبکه شریف قبول شدن در حالیه کلا ۱۸ نفر شبکه و امنیت میگیره شریف . این از یه نظر واسه ماها خوبه که رقبامون کمتر میشن از یه نظر هم نگران کننده ست که چرا اونا نیومدن آی تی . یه دلیلش ممکنه بحث امکان اپلای باشه و اینا که کاری نداریم .
ولی از حق نگذریم ظرفیت آی تی در مقابل رشته ای مثل مکانیک که با رتبه ۱۰۰ شریف قبول میشن واقعا کمه ! حتی اگه بگیم متقاضی اونا بیشتره!
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۱۸ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ق.ظ)mrh72 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  خدا رو شکر من هم با ۱۶۰، روزانه معماری سازمانی شهید بهشتی قبول شدم که انتخاب دومم بود

اینجوری که از صحبت با چندتا از بچه ها و همینطور کارنامه های نهایی مانشت فهمیدم همپوشانی آی تی زیاد بوده ولی برای کامپیوتر نه . یعنی خیلیا کامپیوتر یا علوم کامپیوترو به آی تی ترجیح دادن . نمونه ش دوستی که گفتن با ۲۹ شبکه شریف قبول شدن در حالیه کلا ۱۸ نفر شبکه و امنیت میگیره شریف . این از یه نظر واسه ماها خوبه که رقبامون کمتر میشن از یه نظر هم نگران کننده ست که چرا اونا نیومدن آی تی . یه دلیلش ممکنه بحث امکان اپلای باشه و اینا که کاری نداریم .
ولی از حق نگذریم ظرفیت آی تی در مقابل رشته ای مثل مکانیک که با رتبه ۱۰۰ شریف قبول میشن واقعا کمه ! حتی اگه بگیم متقاضی اونا بیشتره!
علوم که شرکت کننده ای نداره و کلا مورد بحث نیست اصلا نمی تونن بیان ایتی شرکت کنن چون هر دوشون رشته شناور هستن کامپیوتری امسال زیاد شرکت کردن تو ایتی چند تا از دوستان خودم رتبه های بهتری در نرم افزار اوردن بخاطر اینکه دانشگاه بهتر ی تو نرم افزار قبول می شدن رفتن نر مافزار
ولی کلا فکر می کنم همپوشانی دو طرفه بوده و به نفع همه شده

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۶۳۱ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022
  شهریه فوق نجومی شبانه بهشتی! harry ۱۴ ۹,۹۹۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mehRUN
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۹۰ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
  بنظرتون سوالات امسال از کدام کتب طرح شده بود؟ shahryar711 ۵ ۳,۶۹۵ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  فروش هر کتابی (کاملا نو) از پارسه که بخوای! (پیشنهاد تخفیفات فوق العاده جدید) lili36 ۵۱ ۲۵,۹۹۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: lili36
  همپوشانی کنکور آیتی ۹۶ harry ۹ ۴,۴۱۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sali_h
  همپوشانی ک ۹۶ mmm1374 ۱ ۱,۶۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  عکس العمل سنجش در مقابل اقدامات ناعادلانه ی کنکور امسال(نظرسنجی) bahman2000 ۰ ۱,۷۳۹ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: bahman2000
  لینکهای مطالب مفیدیکی ازمدیران مانشت/فوق العاده/جوابگوی مقداری از نیازهای داوطلبان ۹۶ دختر مهربان ۰ ۳,۸۳۸ ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  سرگذشت رتبه ۱۵ هوش امسال ۵۷۳ پارسال alisahaf70 ۶۲ ۴۷,۰۰۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close