زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳۶۸ هوش - روزانه الزهرا

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ب.ظ
۳۶۸ هوش - روزانه الزهرا
سلام
از تاپیک هم پیداست.
با رتبه ۳۶۸ هوش ،توی روزانهای تهران، الزهرا قبول شدم

قابل توجه شرکت کنندگان کنکور سال بعد،خوارزمی و قران کاوی شهید بهشتی قبلش بود ک هیچ کدوم قبول نشدم. شبانهارو بعد از تمام روزانها زدم چون اولویتم روزانه بود.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۱۰ ب.ظ
۳۶۸ هوش - روزانه الزهرا
من هم دانشگاه الزهرا قبول شدم.نرم افزار. ولی الان اصلا خوشحال نیستم. واقعا دوس ندارم این دانشگاه رو.....
چکار کنم؟
خیلی ها میگن دانشگاه خوبی نیست
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ ق.ظ، توسط noorolhoda.)
۳۶۸ هوش - روزانه الزهرا
سلام
به نظدم ادمی ک پشتکار داشته باشه،میتونه از دانشگاهضعیف یا معمولی بیشترین بهره رو ببره.
کسی رو میشناسم ک تو لیسانس یه دانشگاه ضعیف قبول شده بود و انقدر تلاش داشت ک هم تونست بسیار عالی درس بخونه و سطحش رو بالا ببره،هم در سطح بعدی تونست ارشد جای خوبی قبول بشه.
منکه موقع تحقیق برای اپلای پرسیده بودم ک کدوم بهتره،گفتن تو این سطح همه یکی هستن و برای این قضیه بیشتر تلاش و اراده خود فرد مهمه تا دانشگاه.
فعلا ک همچین دیدگاهی دارم،امیدوارم دو سال دیگه هم همین نظرو داشته باشمSmile

احیانا شما دوست نجمه هستین؟Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۸۱۳ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  الزهرا یا مالک اشتر ؟ intelligent ۲ ۲,۲۵۹ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima.gh
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۱۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۲,۰۵۳ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
  مقایسه صنعتی شاهرودو الزهرا و صنعتی شیراز vajihehsalehi ۲ ۲,۵۳۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Amin93
  خواجه نصیر؟ الزهرا؟ خوارزمی؟ مالک اشتر؟ گرایش هوش fatima95 ۴ ۴,۱۸۲ ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima95
  هوش راهیان ارشد یا هوش نصیر ؟ edward71 ۸ ۱۰,۳۱۵ ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  شیراز یا الزهرا؟ azamcheraghi ۲۹ ۱۱,۷۷۰ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  رتبه ۳۰۷۷ نرم افزار- ۴۰۸۳ هوش - ۳۱۳۱ معماری- ۴۱۳۵ الگوریتم - قبولی : هوش غیرانتفاعی Kh_khalily ۱ ۳,۳۳۸ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close