زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای ارشد چی بخونم؟

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ
برای ارشد چی بخونم؟
سلام

دوستان من فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی هستم. در حال حاضر در یک مرکزی به شروع به کار کردم (فعلا در مرحله کارآموزی هستم). ساعت کاری حدودا ۸ ساعت هست و ۲ روز در هفته (۵ شنبه و جمعه) هم سر کار نیستم. از اونجایی که بنده نهایتا تا ۱ سال مهلت دارم که یا در کنکور شرکت کنم و قبول بشم و یا اینکه به سربازی برم، دنبال رشته ای برای ارشد هستم که در کنار کاری که ذکر کردم بتونم بدون اینکه خیلی تحت فشار قرار بگیرم، کنکور بدم و در دانشگاه هم دروسش رو بگذرونم.

اصلا مد نظرم نیست دانشگاه های سطح بالا قبول شم و حتی شاید تمام انتخاب هام هم مجازی باشه ولی خب می خوام تهران باشم. از لحاظ علاقه مندی به دروس مرتبط با ریاضی علاقه مندم و از سر و کله زدن با این دروس خوشم میاد. اگر شرایط کاری در بین نبود یا سربازی نبود احتمالا در یکی از گرایش های ریاضی ادامه میدادم ولی خب دروس ریاضی علیرغم علاقه مندی که دارم، زمان زیاد و حجم کار بالایی رو طلب میکنه.

نکته آخر هم اینکه اولویت اول من اینه که بتونم به کارم برسم (تا مهارت لازم رو برای گرفتن پروژه و کسر خدمت بدست بیارم) و به همین خاطر دنبال رشته ای میگردم که در کنار کار بهتر بتونم باهاش کنار بیام. مدیریت رو خیلی ها با این شرایط پیشنهاد کردن. مطالعه مقدماتی درباره گرایش های ارش مدیریت داشتم ولی نمیخوام بدون فکر خودم رو محدود به همین رشته کنم و به همین خاطر هم از دوستان با تجربه ای انجمن خواهش میکنم من رو راهنمایی کنن.

جسارتا از دوستانی که راهنمایی میکنن خواهش میکنم که پاسخ خیلی کوتاه و یا خیلی بلند و طولانی نباشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۳۸ ب.ظ
RE: برای ارشد چی بخونم؟
اگر علاقه مند به ادامه تحصیل در گروه کامپیوتر هستید، رشته های هوش مصنوعی و نرم افزار فکر کنم نسبت به بقیه گرایش ها با ریاضی بیشتر در ارتباط هست.

اگر علاقه مند به ادامه تحصیل در گروه مدیریت هستید، من اطلاعی ندارم.
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۰۳ ب.ظ
برای ارشد چی بخونم؟
(۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  اگر علاقه مند به ادامه تحصیل در گروه کامپیوتر هستید، رشته های هوش مصنوعی و نرم افزار فکر کنم نسبت به بقیه گرایش ها با ریاضی بیشتر در ارتباط هست.

اگر علاقه مند به ادامه تحصیل در گروه مدیریت هستید، من اطلاعی ندارم.
ممنون از پاسختون. برای من اولویت این هست که بتونم به کارم ادامه بدم. اگر برای ارشد نخونم، باید دفترچه سربازی بگیرم و این منو از برنامه کاری که در نظر دارم عقب می ندازه. همونطور که گفتم می خوام رشته ارشد زیاد سنگین نباشه، چون اولویت اولم کاره.

دوستان و اساتید دیگه، افتخار نمی دید از راهنماییتون بهره مند شیم؟
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ
برای ارشد چی بخونم؟
رشتتون کامپیوتر هست سربازی هم شاید جاید اداری بیفتید.
مخصوصا اگه شبکه باشه گرایشتون.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ
برای ارشد چی بخونم؟
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ)majids5 نوشته شده توسط:  رشتتون کامپیوتر هست سربازی هم شاید جاید اداری بیفتید.
مخصوصا اگه شبکه باشه گرایشتون.
من که فعلا سربازی نمیخوام برم. میخوام در جایی که مشغول هستم کار کنم و کار یاد بگیرم. از مسائل مربوط به شبکه خوشم نمیاد. باهاشون راحت نیستم و درکشون زیاد برام ساده نیست.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۱۸۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  میخوام ارشد آی تی بخونم راهنمایی میخوام hadeeee ۱ ۲,۱۵۳ ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چطوری کتاب مرجع (به انگلیسی) رو بخونم؟ sajadg ۷ ۶,۳۶۶ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sajadg
  برای درس شبکه و امنیت از رو چی بخونم؟؟؟ shahryar711 ۲ ۳,۲۲۳ ۰۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۱,۹۸۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
  منابع کارشناسی ارشد چی بخونم خوبه؟ MTtajare ۲ ۲,۴۵۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: so@
  منابع کارشناسی ارشد چی بخونم خوبه؟ MTtajare ۰ ۱,۵۷۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: MTtajare
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۶۵۷ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo
Question معماری و منطقی بخونم؟ saeedmihan ۱۳ ۵,۷۵۱ ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedmihan
  تجارت الکترونیک بخونم یا نرم افزار؟ asadi.hasan ۱۱ ۹,۷۱۷ ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: کنکور۹۵

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close