زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه مجازی

ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۲ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان مانشتی عزیز.
یکی از دوستانم امسال کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرده و گرایش نرم افزار میخواد بره. ولی رتبه ش خوب نشد حدود ۱۸۰۰ شده. ازم یه سوالی کرد ولی من اطلاعاتی نداشتم و از شما می پرسم.
وی پرسید : Big Grin ((حداکثر رتبه برای قبولی در دانشگاه مجازی شهید بهشتی یا علم و صنعت واسه رشته ی مهندسی نرم افزار چنده ؟ ))

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط darush12.)
RE: رتبه مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه مجازی
(۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۲ ب.ظ)mhalizadeh نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان مانشتی عزیز.
یکی از دوستانم امسال کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرده و گرایش نرم افزار میخواد بره. ولی رتبه ش خوب نشد حدود ۱۸۰۰ شده. ازم یه سوالی کرد ولی من اطلاعاتی نداشتم و از شما می پرسم.
وی پرسید : Big Grin ((حداکثر رتبه برای قبولی در دانشگاه مجازی شهید بهشتی یا علم و صنعت واسه رشته ی مهندسی نرم افزار چنده ؟ ))

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

انشاالله قبول خواهد شد(شهید بهشتی مجازی).
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhalizadeh
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ
ممنون
انشالله
۰
۰
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ، توسط RezaTaheri.)
چند سال پیش با ۱۳۰۰ مجازی شهید بهشتی آوورده
از نظر قبولی نگران نباشید چون شهید بهشتی و علم و صنعت جمعا ۸۰ تا میگیرن
قبولی اش سخت نیست و بی ارزش هم هست
و بی ارزشی اش هم زمانی به داوطلب اثبات میشه که در کارنامه نهایی میبینه چند نفر بعد از خودش هم قبول شدن

من علوم کامپیوتر هستم پارسال ۵۳۳ شدم و مجازی امیرکبیر آووردم و نرفتم
در کارنامه نهایی نوشته بود رتبه ۱۱۲ از ۲۹۲ یعنی تا حدود رتبه ۱۰۰۰ قبول شدن
حالا علوم کامپیوتر مجازی شهید بهشتی هم داره و اینکه آخرین فرد مجاز توی غیر روزانه رتبه ۱۱۸۵ هست
نشون میده شاید توی این کد ظرفیت خالی هم باشه
البته توی نرم افزار ظرفیت خالی نمیمونه و تا حدود ۲۰۰۰-۲۵۰۰ باید قبول بشن
درکل پول دور ریختنه

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhalizadeh
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ب.ظ، توسط darush12.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  چند سال پیش با ۱۳۰۰ مجازی شهید بهشتی آوورده
و بی ارزشی اش هم زمانی به داوطلب اثبات میشه که در کارنامه نهایی میبینه چند نفر بعد از خودش هم قبول شدن

حالا علوم کامپیوتر مجازی شهید بهشتی هم داره و اینکه آخرین فرد مجاز توی غیر روزانه رتبه ۱۱۸۵ هست
درکل پول دور ریختنه

سلام
در صورتی که رتبه داوطلب طوری باشه که قابلیت قبولی در روزانه و شبانه را داشته باشه که دیگه جای بحث نداره و انتخاب میکنند
و شکی نیست که کیفیت آموزشی دوره روزانه و شبانه بالاتر خواهد بود
اما
ارزشگذاری برای قبولی یک دانشجو و بحث هزینه، مسائلی هست که در حوزه راهنمایی افراد نیست و فقط فقط به شرایط داوطلب برمیگردد
وقتی داوطلبی برای دوره مجازی انتخاب رشته انجام میده یعنی اینکه شرایط خاصی داره:
۱/ خوب نشدن رتبه
۲/ شاغل بودن و نتوانستن انتخاب شهرهای غیر سکونت
۳/ شرایط خانوادگی و محدودیت های که گاهی اوقات بوجود میاد
۴/ علاقه به ادامه تحصیل به هر صورتی
و .... دلایل دیگر
بهتره که دوست شما "mhalizadeh"، بعد از قبولی احتمالی؛ تحقیق کنند که کدوم استاد مرتبه علمی بالاتری دارن و سعی کنند با ایشان پروژه رو بردارن.
و همچنین با شناخت از فیلد استادهای برتر، حوزه کاری خودشون رو مشخص کنند که به اندازه کافی از راهنمایی هاشون استفاده کنند.
ارشد خیلی به تلاش دانشجو بستگی داره. اینکه چقدر کنجکاو علم آموزی و به فکر گسترش مرزهای دانش و چاپ مقالات باشند.
در صورتی که این روحیه رو توی خودشون تقویت کنند، عامل شرایط دانشگاه، در فرع قرار میگیره.

در نهایت بازهم همه چیز به خود دانشجو و هدفش برمیگردد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck , delete4all
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  چند سال پیش با ۱۳۰۰ مجازی شهید بهشتی آوورده

درکل پول دور ریختنه

سلام
در صورتی که رتبه داوطلب طوری باشه که قابلیت قبولی در روزانه و شبانه را داشته باشه که دیگه جای بحث نداره و انتخاب میکنند
و شکی نیست که کیفیت آموزشی دوره روزانه و شبانه بالاتر خواهد بود
اما
ارزشگذاری برای قبولی یک دانشجو و بحث هزینه، مسائلی هست که در حوزه راهنمایی افراد نیست و فقط فقط به شرایط داوطلب برمیگردد
وقتی داوطلبی برای دوره مجازی انتخاب رشته انجام میده یعنی اینکه شرایط خاصی داره:
۱/ خوب نشدن رتبه
۲/ شاغل بودن و نتوانستن انتخاب شهرهای غیر سکونت
۳/ شرایط خانوادگی و محدودیت های که گاهی اوقات بوجود میاد
۴/ علاقه به ادامه تحصیل به هر صورتی
و .... دلایل دیگر
بهتره که دوست شما "mhalizadeh"، بعد از قبولی احتمالی؛ تحقیق کنند که کدوم استاد مرتبه علمی بالاتری دارن و سعی کنند با ایشان پروژه رو بردارن.
و همچنین با شناخت از فیلد استادهای برتر، حوزه کاری خودشون رو مشخص کنند که به اندازه کافی از راهنمایی هاشون استفاده کنند.
ارشد خیلی به تلاش دانشجو بستگی داره. اینکه چقدر کنجکاو علم آموزی و به فکر گسترش مرزهای دانش و چاپ مقالات باشند.
در صورتی که این روحیه رو توی خودشون تقویت کنند، عامل شرایط دانشگاه، در فرع قرار میگیره.

در نهایت بازهم همه چیز به خود دانشجو و هدفش برمیگردد.

خیلی خیلی ممنون از راهنمایی و نکاتی که فرمودید . دوستم هدفش اپلای واسه دکتر است (البته کلا تصمیم اصلیش مهاجرت هست) و میخواست از یه دانشگاه رنکینگ بالا تو ایران مدرکشو بگیره و با یه استاد معتبر مقاله بده و میگه واسه اپلای، روزانه یا آموزش از راه دور و ... خیلی اهمیت نداره و اسم دانشگاه و معرفی اساتید و کار پژوهشی مهمه. واسه همین فقط میخواد دانشگاه خوب بره حالا پردیس امیر کبیر یا مجازی بهشتی و ...
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۴۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۴۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۵۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۸۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۵۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۲۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۶۲ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  نیاز به دیتا ست jaroon ۷۲ ۵۶,۰۴۳ ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: manam1234
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۶۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close